3—4 серпня Відкритий Кубок IIC з виїздки 15—18 серпня Відкриті Всеураїнські змагання з виїздки 3 етап 16—18 серпня Відкритий Кубок кінного клуба "Flying Horse Cup" 18 серпня Vivat - Відкриті Всеураїнські змагання з виїздки серед аматорів 21—24 серпня Відкритий турнір пам'яті Л. Китаєвої з виїздки 23—25 серпня Відкритий Чемпіонат м. Суми 24—25 серпня Фінал Відкритого Кубка IIC з виїздки 7—8 вересня Teteriv Games 13—15 вересня Відкритий Чемпіонат Сумської обл. Кубок губернатора Сумської області 19—22 вересня Відкриті Всеураїнські змагання з виїздки 4 етап 20—22 вересня Кубок України з виїздки 23 вересня Vivat - Відкриті Всеураїнські змагання з виїздки серед аматорів 27—29 вересня Кубок КСК Бреч 27 жовтня Vivat - Відкриті Всеураїнські змагання з виїздки серед аматорів 1—3 листопада Фінал Відкритих Всеукраїнських змагань з виїздки 18—22 грудня Olympia Horse Show CSI-W 5* London 18—22 грудня Den Goubergh, Roosendaal CSI2* 19—22 грудня Frankfurt CSI3* 26—30 грудня Jumping Mechelen CSI5*-W 16—19 січня PARTNER PFERD LEIPZIG CSI5*-W, CDI4*, CSIAm-A, CSIAm-B, CSIYH1*, CVI-W 24—26 січня JUMPING AMSTERDAM CSI4* CDI-W 2014 18 лютого —23 березня Sunshine Tour 28—30 березня NICE (FRA) CDI3* 17—21 квітня Lyon (FRA) CSI-W, CDI-W Final 23—26 квітня Відкритий чемпіонат м. Дніпропетровська серед дітей, юнаків та юніорів 25—27 квітня Відкриті Всеукраїнські змагання з виїздки - 1 етап 25—27 квітня MOORSELE-BELGIUM CPEDI*** 25—27 квітня Zakrzow (CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP) 2—4 травня Відкритий Чемпіонат Сумської області 19—22 червня Чемпіонат України з виїздки серед юніорів та юнаків 20—22 червня Відкриті Всеукраїнські змагання з виїздки - 2 етап 3—6 липня Чемпіонат України з виїздки серед дорослих 9—13 липня FEI Чемпіонат Європи серед юніорів, юнаків та дітей з виїздки 12—13 липня ВІДКРИТИЙ КУБОК HORSE CLUB SP 7—10 серпня Открытый чемпионат г. Днепропетровска и Открытый городской турнир памяти Л,А,Китаевой 8—10 серпня NICE (FRA) CDI 3* / CDI YJP / CDI YH / CDIU25 23 серпня —7 вересня ALLTECH FEI WORLD EQUESTRIAN GAMES™ 2014 IN NORMANDY 6—7 вересня Открытый Чемпионат г. Сумы 12 вересня —14 серпня Открытые всеукраинские соревнования по выездке 3 этап 18—21 вересня Чемпионат Украины по выездке среди юниоров, юношей и детей 25—28 вересня Кубок України з виїздки 17—19 жовтня Открытый Чемпионат Сумской обл, Кубок Губернатора Сумской обл. 5—8 листопада Кубок Львовской области 28—30 листопада Всеукраинские соревнования по выездке ФИНАЛ 18—20 грудня Открытый Чемпионат ДЮСШ "Буревестник" 20 грудня Спеціальні дитячі змагання 2—5 квітня Чемпіонат України з виїздки серед юніорів, юнаків та дітей (IV ранг) 24—26 квітня Zakrzow (POL), CDI2/CDI3 30 квітня —3 травня Radzionkow (POL), CDI-W 15—17 травня Відкритий чемпіонат Миколаївської області з кінного спорту пам`яті О.Л Зозулі серед дорослих і молоді 21—24 травня Відкриті всеукраїнські змагання по виїздки - 1-й етап 18—22 червня Rotterdam (NED), CDI3/CDIO5 1—5 липня Чемпіонат Європи з виїздки серед детей, юнаків и юніорів СH-EU-J-D,СH-EU-Y-D (Франція,Відобан), (II ранг) 9—12 липня Falsterbo (SWE), CDI3/CDIO5 23—26 липня Відкриті Всеукраїнські змагання з виїздки - 2-й етап 11—23 серпня Aachen (GER), CH-EU-D 12—16 серпня Чемпіонат Європи з виїздки (Німеччина,Аахен), (II ранг) 27—30 серпня Чемпіонат України з виїздки (III ранг) 2—6 вересня Кубок з виїздки «Осінь в Бречі» 17—20 вересня Всеукраїнські змагання з виїздки - 3-й етап 1—4 жовтня Кубок України з виїздки (ІІІ ранг) 2—4 жовтня Tallinn (EST), CDI-W 9—11 жовтня Siualiai (LTU), CDI-W 3—8 листопада Lier (BEL), CDI-W 27—29 листопада Фінал Відкритих всеукраїнських змаганнь з виїздки 13—16 квітня Відкриті Чемпіонат м.Дніпропетровськ з кінного спорту серед юніорів, юнаків та дітей 27—30 квітня Чемпионат Украины по выездке среди юниоров, юношей и детей (IV ранг) 5—8 травня Відкриті змагання з виїздки(1-й етап) 5—8 травня Міжнародні змагання з виїздки CDIJ 17—19 червня Відкритий Чемпіонат м.Суми присвячений засновнику кінного спорта на Сумщині П.Ф.Скляру 17—19 червня Регіональні відкрити змагання з виїздки “КСК Магнат” - 1 етап 30 червня —3 липня Чемпіонат України з виїздки (III ранг 30 червня —3 липня Відкриті змагання з виїздки (2-й етап ) 19—24 липня Чемпіонат Європи з виїздки серед детей, юнаків и юніорів СH-EU-J-D,СH-EU-Y-D (Іспанія,Мадрид)(II) 5—7 серпня Регіональні відкрити змагання з виїздки “КСК Магнат” - 2 етап 6—19 серпня XXXI Літні Олімпійські Ігри (І ранг) 10—13 серпня Відкритий Чемпіонат м.Дніпропетровськ та Відкриті міські змагання пам'яті Л.А.Китаєвої з кінного спорту 25—28 серпня Відкритих змагань з виїздки Equides Dressage Cup (3-й етап) 25—28 серпня Міжнародні змагання з виїздки CDI 2—4 вересня Відкритий Кубок Сумської області з кінного спорту 2—4 вересня Регіональні відкрити змагання з виїздки “КСК Магнат” - 3 етап 15—18 вересня Кубок України з виїздки (ІІІ ранг) 23—25 вересня Відкритий Чемпіонат м.Суми 13—16 жовтня Фінал Відкритих змагань з виїздки Equides Dressage Cup 16—18 лютого Відкритий зимовий Чемпіонат Львівської області з виїздки та подолання перешкод 16—18 березня Відкритий чемпіонат ЛОО ФСТ "Україна" присвячений памяті Б.А. Трутнєва (виїздка, подолання перешкод) 7—9 квітня Відкритий Дніпровський турнір з виїздки 19—22 квітня Відкритий Чемпіонат міста Дніпро (серед дітей, юнаків та юніорів) з кінного спорту 21—23 квітня Відкритий чемпіонат Миколаївської області присвячений пам'яті Зозулі О.Л. 27—30 квітня Чемпіонат Дніпропетровської області з виїздки серед дорослих" 29—30 квітня Відкритий Чемпіонат м. Києва з виїздки та конкуру 1—7 травня Відкритий віртуільний турнір з виїздки, 1 етап 3—6 травня Чемпіонат Дніпропетровської області з виїздки серед дітей, юнаків та юніорів" 4—7 травня Відкритий Кубок м.Львова (виїздка, подолання перешкод) 4—7 травня Чемпіонат України з виїздки серед дорослих CDN-СH-UKR (III ранг) 11—14 травня Чемпіонат України з виїздки серед юніорів, юнаків та дітей CDN-СH-YR-J-Ch (IV ранг) 26—28 травня Кубок КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 1-й етап 27—28 травня Відкриті дитячі змагання "Маленькі Cavalier’и" (виїздка, подолання перешкод CSN1*"), 1-етап 15—17 червня Відкритий Чемпіонат Львівської області (виїздка, подолання перешкод) 22—25 червня Відкриті змагання з виїздки "Equides Dressage Cup", 1-й етап 23—25 червня Кубок КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод) 2-й етап 23—25 червня Чемпіонат м.Суми з виїздки, подолання перешкод та триборства 30 червня —2 липня Відкриті регіональні змагання з виїздки "Dressage Flying Horses CUP" 1 етап 30 червня —2 липня Відкриті регіональні змагання з виїздки «Кубок КСК «Horses of Anastasiya» 1 етап 1—2 липня Відкриті дитячі змагання "Маленькі Cavalier’и" (виїздка, подолання перешкод CSN1*"), 2-етап 3—9 липня Відкритий віртуільний турнір з виїздки, 2 етап 20—23 липня ВІДКРИТІ ЗМАГАННЯ З ВИЇЗДКИ "EQUIDES DRESSAGE CUP" 3—5 серпня Кубок КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 3-й етап 9—13 серпня Чемпіонат Європи з виїздки серед дітей, юнаків та юніорів СH-EU-Ch-D, СH-EU-J-D, СH-EU-Y-D (м.Розендаль), (II ранг) 11—13 серпня Чемпіонат м.Суми з виїздки та подолання перешкод 11—13 серпня Відкриті регіональні змагання з виїздки "Dressage Flying Horses CUP" 2 етап 18—20 серпня Кубок Федерації Львовської області (виїздка, подолання перешкод) 22—27 серпня Чемпіонат Європи з виїздки CH-EU-D (м. Гетеборг) 24—27 серпня Відкриті змагання з виїздки "Equides Dressage Cup", 3-й етап 2—3 вересня Фінальні відкриті дитячі змагання "Маленькі Cavalier’и" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 4—10 вересня Відкритий віртуільний турнір з виїздки, 3 етап 7—9 вересня Відкритий Кубок м. Львова (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 14—17 вересня Відкриті зональні змагання з виїздки Кубок КСК «Horses оf Anastasia» - 2-й етап 15—17 вересня Відкриті регіональні змагання з виїздки "Dressage Flying Horses CUP" 3 етап 21—23 вересня Відкритий Кубок Львівської області (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 27—30 вересня Відкритий Чемпіонат м.Дніпро та Відкритий міський турнір з кінного спорту памяті засл. діяча культури УССР Л.А.Китаєвої 28 вересня —1 жовтня Відкриті змагання з виїздки "Equides Dressage Cup", ФІНАЛ 29 вересня —1 жовтня Фінал Кубка КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 29 вересня —1 жовтня Кубок Сумської області з виїздки та подолання перешкод 5—8 жовтня Кубок України з виїздки CDN-CUP (м. Жашків) (ІІІ ранг) 19—22 жовтня Відкриті зональні змагання з виїздки Кубок КСК «Horses оf Anastasia» - ФІНАЛ 27—29 жовтня Відкритий чемпіонат Миколаївської області "Закриття сезону" 15—17 грудня Міжнародні змагання з виїздки -СDI2*,CDIYH,CDIJ,СDIch 16 грудня Закриті клубні змагання "Butenko Stable Christmas Cup 2017" 21—23 грудня Відкритий Чемпіонат ДЮСШ "Буревісник" до Дня Святого Миколая (виїздка, подолання перешкод)
Календар подій
< Листопад 2017 >
  • пн
  • вт
  • ср
  • чт
  • пт
  • сб
  • нд
  • 30
  • 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 1
  • 2
  • 3
< Грудень 2017 >
  • пн
  • вт
  • ср
  • чт
  • пт
  • сб
  • нд
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
< Січень 2018 >
  • пн
  • вт
  • ср
  • чт
  • пт
  • сб
  • нд
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Базы данных
Журнал HORSES