Olympia Horse Show CSIW5* London

Ukrainian Concour Dressage 18 to 22 december 2013, Великобританія, Лондон
Olympia Horse Show CSIW5* London

Різдвяне кінне шоу " Олімпія" вперше пройшло в Лондоні в 1972 р. На нього було продано всього триста квитків. Організаторам змагань довелося вийти на прилеглі до павільйонів вулиці і вмовляти випадкових перехожих відвідати кінні вистави. Сьогодні "Олімпія" збирає більше 80 000 відвідувачів , які приходять подивитися фантастичні уявлення за участю кращих коней і спортсменів.

Програма міжнародного кінного шоу " Олімпія" в 2013 році обіцяє бути різноманітною і насиченою. Увечері 16 грудня , вперше за 40 років в Англії , пройде повномасштабне представлення Королівської андалузької школи верхової їзди. Школа є всесвітньо відомої Іспанської школою верхової їзди. Вершники виступатимуть на сірих і вороних іспанських конях в класичних нарядах 18 століття. Крім того , вони щодня будуть проводити по два 10 -хвилинних вистави з 16 по 22 грудня.Також на арені « Олімпії » можна буде побачити унікальний майстер- клас з виїздки , який проведе знаменитий голландець Едвард Гал .

З 16 по 17 грудня пройде етап FEI Кубка світу з виїздки 

З 19 по 20 етап FEI Кубок світу з драйвінгу

21 грудня етап FEI Кубка світу з конкуру .

22 грудня  Гран -прі " Олімпія"

Змагання з виїздки та конкуру можна буде подивитися в on - line трансляції на офіційному сайті FEI TV . Для перегляду необхідно зареєструватися . Також стежте за телепрограмою каналів BBC та Eurosport.

Офіційний сайт змагань: http://www.olympiahorseshow.com/

Стартові та он-лайн результати : http://eventcontent.hippoonline.de/857/857zeitplanENG.htm

Sponsors and Partners