Jumping Mechelen CSI5*-W

Українські Конкур Виїздка 26 по 30 грудня 2013, Бельгія
Jumping Mechelen CSI5*-W

Від 26 до 30 грудня, виставковий комплекс Nekkerhal буде перетворений на справжній кінний палац для проведення  33-ої серії Jumping Mechelen. 

Відбудуться Кубки Світу FEI з конкуру і драйвінгу, World Dressage Masters з виїздки, CSI2 *, CSIU25 і численні національні та регіональні класи. "Vlaanderens Kerstjumping – Пам’яті Еріка Вотерса" - 5 днів кінного спорту самого високого рівня з загальним призовим фондом 500 000 євро. Але вершники зможуть отримати не тільки цікаві призови, а ще зібрати багато рейтингових очок, протягом п'яти днів 9 маршрутів зараховуються до рейтингу Longines. 

Щодо разважальної програми: в четвер 26 грудня Jumping Mechelen розпочнеться з "JM Дитячого Дня" (раніше Amikadag). З 8.30 до 17.30 юні шанувальники кінного спорту отримають унікальний шанс побачити виступ відомої групи "De Bende" і Мега Мінді, а також   Amika і Merel будуть там! Вся програма буде представлена Marijn Devalck (псевдонім Бальтазар Boma) святкова атмосфера гарантована! Після Open Puissance перший вечір закінчиться концертом " Natalia in concert".

Дивиться пряму трансляцію на FEI TV 30-го грудня.

Офіційний сайт: http://www.jumping-mechelen.com/en/home/

Список учасників

Спонсори та партнери