Чемпіонат України з конкуру серед юніорів, юнаків та дітей

Українські Конкур 5 по 8 червня 2014, Жашків

Регламент

Результати

Змагання проводяться з 05 по 08 червня 2014 р. у м. Жашків,вул. Артема, 6 (Черкаська обл.), на базі олімпійської підготовки Жашківської кінноспортивної школи.

ОРГАНІЗАЦІЯ ТА КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ

Загальне керівництво проведенням змагань здійснюється відділом єдиноборств, складно-координаційних та стрілецьких літніх олімпійських видів спорту департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт України), Федерацією кінного спорту України (далі – ФКСУ).

Безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію (далі – ГСК). Змагання проводяться відповідно "Правил змагань з кінного спорту" та даного регламенту.

УЧАСНИКИ ТА ХАРАКТЕР ЗАХОДУ

Змагання особисто-командні. До участі у змаганнях допускаються спортсмени СДЮШОР, ДЮСШ, КСБ, секцій, клубів, областей України та окремі спортсмени згідно з іменними заявками.

         Склад команди:

          - юніори  - 3 вершники (YR) 1993-1998 р.н. (залік по 2-х кращих);

          - юнаки   - 3 вершники (J)      1996-2000 р.н. (залік по 2-х кращих);

          - діти       - 3 вершники (Ch)   2000-2002 р.н. (залік по 2-х кращих).

         Поза складом команди до участі в особистій першості допускаються спортсмени, які мають розряд: діти - не нижче третього, юнаки - другого та юніори не нижче першого.

         Кількість коней на кожного  вершника не більше двох. Збільшення кількості коней тільки для членів збірної команди України.

         На всіх змаганнях з кінного спорту, які проводить Мінмолодьспорт України та ФКСУ, допуск відбувається відповідно до "Правил змагань з кінного спорту".

 

Спонсори та партнери