Магістерська програма "Тренерська діяльність в олімпійських видах спорту"

13 серпня 2015 року у Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбулась презентація нової  магістерської програми "Тренерська діяльність в олімпійських видах спорту". Ця програма ініційована НУФВСУ у співпраці з Національним олімпійським комітетом і Міжнародним центром олімпійських досліджень і освіти, та розроблена під керівництвом доктора наук професора В. М. Платонова.

Метою програми є підтримка високого професіоналізму  тренерських кадрів, підвищення їх кваліфікації, що буде проводитись НУФВСУ                  у співпраці з  іноземними фахівцями на рівні магістратури тренерів для олімпійського спорту .

Участь у заході взяли міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, перший заступник міністра молоді та спорту, віце-президент НОК               Ігор Гоцул, виконуючий обов’язки ректора НУФВСУ Мирослав Дутчак, тренери з видів спорту та представники спортивних федерацій.

Всі присутні відзначили важливість та висловили підтримку  магістерській програмі і підкреслили, що її втілення дозволить передати накопичені знання  для виховання нових тренерських кадрів.

Докладну інформацію про магістерську програму можна подивитись тут

 

Поділитися через:
Спонсори та партнери