Заява для лікуючих ветеринарів ФЕІ (FEI Vet ID)

Permitted Treating Veterinarians -  лікуючі Ветеринари коней , які зареєстровані в FEI, через їх національну федерацію, і успішно завершили онлайн іспит.

ВИМОГИ FEI ДО ЛІКУЮЧИХ ВЕТЕРИНАРІВ

Щоб стати  як Дозволеним Лікуючим Ветеринаром FEI , ветеринари, повинні бути визнані як кваліфіковані та ліцензовані ветеринар/ ветеринарний лікар з Національної Федерації (НФ)  та надати контакти і імена 2 ветеринарів, з яких 1 повинен бути Офіційним Ветеринаром FEI . Крім того, вони повинні мати знання англійської мови.

ЯК СТАТИ  ДОЗВОЛЕНИМ ЛІКУЮЧИМ ВЕТЕРИНАРОМ FEI

1. Заява до Національної Федерації

Ветеринару потрібно звертатися через свою Національну Федерацію використовуючи форму заявки, яку можна завантажити нижче.

2. Розгляд Національної Федерації

Національні Федерації повинні переконатися, що заявник -це кваліфікований і ліцензований ветеринар у межах своєї  країни, перш ніж схвалити або відхилити їх запит.

3. FEI ID

Ветеринар отримаєте лист від FEI, з посиланням на FEI  та його FEI ID.

4. Створення Облікового Запису

По посиланню, зазначеному в листі, Ветеринари повинні оновити свої особисті дані і задати свій пароль. Заявник зможе увійти в свій FEI обліковий запис і отримати доступ до іспиту.

5. Іспит

Іспит буде складатися з питань  Регламенту ФЕІ по антидопингу і контролю за застосуванням медичних препаратів  і Правил Чистий Спорт. Його передбачається пройти  без обмежування часу і кількості спроб . 25 питань будуть випадковим чином вибрані з бази даних питань. Для доступу до іспиту, вам потрібно буде зайти на FEI базу даних з вашим FEI ідентифікаційний номером і паролем для доступу до облікового запису. Ви зможете перейти на сторінку іспиту, яку можна знайти внизу сторінки.

6. Перездача

Кандидати зможуть  повторно складати іспит, якщо вони були безуспішні.

7. Успішна Здача Іспитів

При успішному завершенні  буде негайно наданий доступ до PDF-документу, що засвідчує особу. Цей PDF документ повинен бути надрукований,  розміром з кредитну картку , фотографія повинна бути додана і цей ID-карт носиться протягом  змагань. FEI буде інформувати  електронною поштою, якщо кандидат успішно завершив іспит.

Якщо у вас виникнуть додаткові питання, будь ласка, зв'яжіться Ветеринарного відділу VeterinaryEducation@FEI.org.

 

Поділитися через:
Спонсори та партнери