Фінал відкритого кубку з подолання перешкод «Flying Horse Cup»

27 жовтня 2013

27 жовтня, на території КСК Антонов — Агро, село Круглик, Київська область, був проведений фінал відкритого кубку з подолання перешкод «Flying Horse Cup».

У шести маршрутах висотою: 85см, 100см, 115см, 125см, 135см і 145см, взяли участь 84 пари.

У маршруті № 7, «відкритий клас» висотою 125см — переможцем став Вощакин Володимир на Луїзі ПКЗ, що представляє Олександрійський кінний завод, друге місце посіла Ярова Дарина на Брайтоні, що представляє «Imperial Horse Club», третє місце залишилося за Токтаренко Антатолием на коні по кличці Альфарес, що представляють КСК «Flying Horse Club».

У маршруті № 8 заввишки 135см виступали вершники національної категорії. Перше місце зайняв Вощакин Володимир на коні по кличці Луїза ПКЗ, Олександрійський кінний завод, другим став представник КСК «Бреч» Рудий Андрій на Баллибо Х, третє місце посів Зайцев Василь на Леоні, який представляє КСК «Шостка».

У маршруті № 9, «Гран При» висотою 145см перше місце зайняв Зайцев Василь на коні по кличці Кольт, КСК «Шостка», другим став Климюк Ігор на Батурині, який представляє Заміський клуб верхової їзди «Конюшня Бутенко», третє місце посів Перелигін Олег на коні по кличці Еней, який представляє фермерське господарство «Єгор».

У маршруті № 10 висотою 85см стартували три групи: «відкритий клас», «діти» та «аматори». В категорії «відкритий клас» стартувало всього два спортсмена — перше місце зайняв представник фермерського господарства «Єгор» Перелигін Олег на Монарху, другим став Друзів Ігор на Бусинці, який представляє місто Київ. У категорії «аматори» перше місце посіла Погорєлова Олена на Самбі, що представляє КСК «Фараон», друге місце посіла представниця цього ж клубу — Якименко Лора на Гольфстрімі, третьою стала представниця «Imperial Horse Club» Волкова Анастасія на коні по кличці Топаз. У категорії «діти» переможцем став представник Київської області Ліщина Радіон на Захваті, друге місце посіла Капишинская Дарина на Хепі, що представляє КСК «Патріот» міста Запоріжжя, третім став Гуртовий Леонід на Зефірі, що представляє «Royal Horse Club».

У маршруті № 11, представленому трьома групами — «відкритий клас», «діти» та «аматори», висотою 100 см, в категорії «відкритий клас», перше місце зайняв Рудой Андрій на Вів'єн, представник КСК «Бреч», друге місце посіла Мельниченко Надія на коні по кличці Річ Рач, що представляє КСК «Спорт-Еліт», третє місце посів представник КСК «Братслав» Вінницької області, Кульчицький Вадим на коні по кличці Биал. У категорії «аматори», переможцем став Савко Олексій на Лафренії, який представляє Київську область, друге місце посіла Курганова Тетяна на Довгоочікуваному що представляє КСК «Фараон», третє місце посіла Андрусик Тетяна Франкфурті, яка представляє КСК «Спорт-Еліт». У категорії «діти» перше місце посіла представниця КСК " Flying Horse Club" Сокіл Софія на Біг Фаєр, друге місце посів представник Київської області Ліщина Радіон на Захваті, третьою стала Капишинская Дарина на Хепі, що представляє КСК «Патріот» міста Запоріжжя.

Маршрут № 12 був представлений двома групами — «відкритий клас» та «аматори», висотою 115см. В категорії «відкритий клас» переможцем став Токтаренко Анатолій на Джеремі Винсер, представник КСК «Болівар», друге місце зайняв Слободенюк Едуард на Врангелі, який представляє Стайню Доктора Левицького, він же зайняв третє місце на коня по кличці Оскар. У категорії «аматори» перше місце переможцем став Гуртовий Борис на Феміді, що представляє «Royal Horse Club», другою стала Андрусик Тетяна на коні по кличці Франкфурт, що представляє КСК «Спорт-Еліт», третє місце посіла представниця «Royal Horse Club» Горбунова Ксенія на коні по кличці Опонент.