Mechelen - World Dressage Masters CDI5/CDI3*, Бельгія

18 грудня 2013

Традиційно в останній тиждень грудня відразу ж після Католицького Різдва в Мехелене, Бельгія проводяться міжнародні змагання найвищого рівня по трьом дисциплінам кінного спорту: конкур, виїздка і драйвинг. Програма змагань дуже обширна і включає в себе як самі статусні турніри з високим призовим фондом, так і турніри національного рівня.

В рамках проведення міжнародних змагань з виїздки провели два турніри: рівня CDI3* і, безумовно, турнір, який був одним з найбільш видовищних World Dressage Masters CDI5* з значним призовим фондом 100 000 євро. Серед добре відомих вершників з виїздки виступила і українська спортсменка Інна Логутенкова. Інна прийняла участь в обох турнірах з кіньми Дон Грегориус і Віан Сталлоне.

Інна вдруге стартувала на турнірному майданчику Мехелена, в 2011 році вона брала участь в Етапі кубка світу Західно-Європейської Ліги, на той момент це були перші змагання у її спортивній кар’єрі в Західній Європі.

Перший турнірний день приніс Інні і Дон Грегориусу 4-е місце у програмі Великий Приз турніру CDI3*, результат пари — 68,431! Свою участь у турнірі спортивна пара продовжила 27 грудня в програмі КЮР Великого Призу і зайняла 3-е місце з результатом 71,825!
Наступним стартом Інни Логутенковой став Великий Приз в WDM CDI5* з Віан Сталлоне. Пара розмістилася на 8-му місці з результатом 68,106. Завершила вершниця свою участь в турнірі, посівши 2-е місце в тесті Великий Спеціальний Приз — 66,063.