VIDAUBAN DRESSAGE FESTIVAL CDI5*/CDI3*

10 березня 2014

Інна Логутенкова прийняла участь в змаганнях CDI3* в рамках проведення VIDAUBAN DRESSAGE FESTIVAL, Франція.

6 березня Інна і Віан Сталлоне стартували у GRAND PRIX, який був кваліфікаційним до GRAND PRIX Special, за результатами тесту пара зайняла друге місце — 67,240 %, перше зайняла Emile Faurie (GBR) — 68,360%.

8 березня Інна і Віан Сталлоне розташувалася на третьому місці з результатом — 68,725 %, перше у спортсмена з Португаліі Carlos Pinto- 69,314%

Однією з родзинок фестивалю став п’ятизірковий турнір, який входить в серію World Dressage Masters. WDM VIDAUBAN перший турнір із серії 2014 року. Інна Логутенкова взяла в ньому участь з Дон Грегориусом.

В програмі GRAND PRIX стартувало двадцять спортивних пар, вісім кращих кваліфікувалися в КЮР Великого Призу.

За результатами GRAND PRIX, який проходив 8 березня Інна і Дон Грегориус з результатом 66.980 % розташувалися на тринадцятому місці, перемогу здобув Patrick Kittel — 76,780%.

Справжнім святом для вболівальників цієї спортивної пари стало неділю 10 березня, з перевагою майже в два відсотка і результатом 72,294 Інна і Дон Грегориус здобули перемогу у GRAND PRIX Special турніру CDI5* WDM!