Кубок України з виїздки та триборства

03 грудня 2015

Початок жовтня був дуже «врожайним» на важливі події спортивного сезону. Одною з таких події стали змагання за Кубок України одразу з двох видів, виїздки та триборства, які пройшли 1-4 жовтня у Жашківському кінно-спортивному комплексі.

Кубок України з виїздки

У Малих Їздах взяли участь 8 пар, у Великих — троє. У Малих Їздах усі три дні змагань впевнено лідирував Борис Ковшов на Златогорі, Київська область. Він і посів перше місце. Другою та третьою в КЮРі Середнього Призу 1 були спортсменки з Дніпропетровська Анастасія Кравченко на Паул Хені та Єлизавета Бізюкова на Ватикані.

Титул «Володаря Кубку України» присуджувався за результатами КЮРу Великого Призу, потрапити у який можна було лише отримавши в основній програмі Великого Призу не менше ніж 60%. На жаль, жоден з трьох учасників такого результату не отримав і Кубок з виїздки 2015 так нікому й не дістався.

Кубок України з триборства

Триборці змагалися у чотирьох категоріях: юнаки, юніори, CNC1* та CCN2*. Саме за результатами останньої категорії і розігрувався Кубок України 2015 з триборства.

Серед юнаків з загальним результатом 66,78 штрафних очок переміг сумчанин Максим Токарев на Хореографії. Він також був третім на Отпорі. Друге місце посіла Анна Товстохатько на Апрелі з Черкаської ШВСМ.

У заліку для юніорів змагалися двоє вершників на трьох конях. Перше та третє місця з загальним результатом 67,92 та 103,18 посів представник Одеської області Дмитро Терещенко на Богуславі та Касіодорі відповідно. Друге місце у Анжеліки Погребній на Експресії з Черкаської області (95,16 ш.о).

Змагання CNC1* зібрали аудиторію з семи учасників. Лише двоє з них виконали MER FEI — львів’янин Петро Плекан на Рурі та Михайло Карп на Лаплані з Черкаської області. Вони й посіли перше та друге місця відповідно. Третім був Володимир Дуля на Альханті зі Львова, четверте місце посів сумчанин Едуард Гармаш на Грації, сумчанка Маргарита Ткаченко на Анаконді була п' ятою, шосте місце посіла Тетяна Белінська на Бельканто, сьоме — Олена Міхайличенко на Рамзесі, обидві з Києва.

За Кубок України у заліку CCN2* боролися троє вершників на чотирьох конях. У підсумку трьох днів змагань четверту позицію зайняв львів’янин Юрій Дуля на Кофіро Зет, третє місце у киянина Романа Белінського на Баязеті, друге — у Юрія Дулі на Іберії. Перше місце та Кубок України з триборства виборов Олександр Хомета на Шельфі, який представляє КСК «Магнат», Київська область.