Кубок MAXUS, CSN2*

09 червня 2016

4 та 5 червня на базі КСК White Stable (м.Харків) відбулися відкриті змагання з подолання перешкод на кубок MAXUS рівня CSN2*.

Змагання проводились в один етап. Головою суддівської колегії була суддя міжнародної категорії Анна Скабард. Висота двохгітового маршруту Гран-прі становила 140 см.

Володарем унікального кубку MAXUS авторської роботи став майстер спорту міжнародного класу Ярошенко Костянтин на Кембрідже (м.Хмельницький, КСК «Парадіз»). Друге та третє місце посів Віана Мігель (м.Харків, КСК White Stable) на Джордене та Кідарко Z відповідно. Четвертим став Лапа Євген на Спартакусе (м.Дніпропетровськ, СДЮШОР). П’ятою залишилась Гапонова Галіна на Форсаже (Київська область, КСК Княжичі).

Змагання пройшли на вищому рівні — зі смаком здорової конкуренції та спортивного азарту, і стали значною подією не тільки в масштабах міста Харків, але й всієї України.