Вболівай за Українську збірну команду на Чемпіонаті Європи з конкуру 2016 серед дітей, юнаків та юніорів в Мілстріті, Ірландія!

Вболівай за Українську збірну команду на Чемпіонаті Європи з конкуру 2016 серед дітей, юнаків та юніорів в Мілстріті, Ірландія!

Нагадуємо, що у віковій категорії «Діти» Україну представлятимуть:

Баляліна Олександра на ENEY

Бондарева Анастасія на TIGRANO

Дронь Аліса на VODOPAD

Копишинська Дар`я на BOSSEL

Сокол Софія на KOBZAR

Ярмола Дар´я на MYURID

Тренер дитячою збірною: Стенні Ван Паешен.

У віковій категорії «Юнаки» захищають честь України в Мілстріті наступні вершники:

Буткевич Дар´я на SANDRO BOY

Демент´єв Ростислав на CUSSIMO

Продан Олександр на RACHEL 60

Соловйова Олена на AURA

Ершова Анастасія на TRAVANO Z

У віковій категорії «Юніори» лише один вершник представлятиме Україну — Боярко Костянтин на AISHA. Його та юнацьку збірну тренує Грегорі Робен.

Дивись прямі он-лайн трансляції на сайті «ClipMyHorse.TV» та на FEITV.
Розклад трансляцій:

Вівторок, 26.07.2016
14:00 Маршрут 1: Діти — 1 st Individual Qualifier
Art. 238.2.1, 1.25м
Середа, 27.07.2016
09:00 Маршрут 2: Юніори — 1 st Individual Qualifier
Art. 239/263, 1.45м
14:00 Маршрут 3: Юнаки — 1 st Individual Qualifier
Art. 239/263, 1.40м
Четвер, 28.07.2016
08:00 Маршрут 4a: Юніори — 1 st Round Team Championship and 2nd Individual Qualifier
Two identical rounds Table A, 1.50м
11:30 Маршрут 5a: Діти — 1 st Round Team Championship and 2nd Individual Qualifier
Two identical rounds Table A, 1.25м
15:30 Маршрут 5b: Діти — 2 nd Round Team Championship and 2nd Individual Qualifier
Two identical rounds Table A, 1.25м
П´ятниця, 29.07.2016
08:00 Маршрут 6a: Юнаки — 1 st Round Team Championship and 2nd Individual Qualifier
Two identical rounds Table A, 1.40м
12:00 Маршрут 6b: Junior — 2 nd Round Team Championship and 2nd Individual Qualifier
1.40м
16:30 Маршрут 4b: Юніори — 2 nd Round Team Championship and 2nd Individual Qualifier
1.50м
Субота, 30.07.2016
08:00 Маршрут 7: Діти — Farewell Competition
Art. 238.1.2, 1.20м
10:00 Маршрут 8: Юніори — Farewell Competition
Art. 238.2.2, 1.40м
12:30 Маршрут 9a: Діти — 1 st Round Individual Final
Art. 273.3.2, 1.30м
14:00 Маршрут 9b: Діти — 2 nd Round Individual Final
Art. 273.3.2, 1.30м
Неділя, 31.07.2016
08:00 Маршрут 10: Юнаки — Farewell Competition
Art. 238.2.2, 1.30м
10:30 Маршрут11a: Юніори — 1 st Round A Individual Final
Art. 273.3.2, 1.50м
12:00 Маршрут11b: Юніори — 2 nd Round B Individual Final
Art. 273.3.2, 1.50м
14:30 Маршрут 12a: Юнаки — 1 st Round Individual Final
Art. 273.3.2, 1.40м
16:00 Маршрут 12b: Юнаки — 2 nd Round Individual Final
Art. 273.3.2, 1.40м

У розкладі можливі зміни. Актуальний розклад трансляцій дивись на офіційному сайті: https://www.clipmyhorse.tv/en/live/timetable/1497
Офіційний сайт змагань: http://www.millstreet.horse/
Офіційне положення Чемпіонату Європи з конкуру серед дітей, юнаків та юніорів: https://data.fei.org/Calendar/DraftSchedulePush.aspx?p=741510CB788CD0A5D95F1D30352CCF3FDCA83B94F520FE3A8AEFFA29EFF6FEC410B0BCB648209D373DDFFCC9E6B30013C1BEE22E64AF2920BCBBDBF2BC89451484FCA6C7DB11839B61D7A2557C31F7A75F0564CF529E7A6A17FC42CFDBB52D8D4044D372328DC65607A9707388119F450B07774AB85A2350EA57BF3DBFEC2983BF9AE147B180F1D3344A6816DEF3C636FDB36701061179D04543FD7D2AE1E1334E1354866FC45C613689C901437818A3

Поділитися через:
Спонсори та партнери