Чемпіонат України з конкуру 2016

18 липня 2016

Як і минулого року, цьогорічний Чемпіонат України з конкуру приймав гостинний клуб «Бреч», Чернігівська область. Учасники змагалися у трьох вікових групах коней: І — 5 років, ІІ — 6 років і ІІІ — 7 років та старші. Саме у третій групі визначався Чемпіон України 2016 року.

Перша вікова група зібрала дев’ять учасників з трьох областей: Донецької Київської та Сумської.

У маршруті № 1 висотою 110 см переміг представник київського клубу «Еквідес» Сергій Галій на Кальдероні, друге місце посів Євген Індюшкін на Ваканті, третім був Олег Красюк на Ла Коста.

Двофазний маршрут № 2 з вистою перешкод від 115 до 120 см приніс перемогу Євгену Індюшкіну на Ваканті, друге місце посів Сергій Галій на Кальдероні, третє місце у Михайла Пилипенка на Лотус ВД Хеффінк.

Маршрут № 3 з висотою перешкод до 120 см приніс перемогу Євгену Індюшкіну на Ваканті, друге та третє місця у Михайла Пилипенка на Дантесі PKZ та Лотус ВД Хеффінг відповідно.

У маршруті № 4 до 120 см для коней 6 років переміг сумчанин Євген Індюшкін на Кометі, другим був киянин Нікіта Мансур на Карлос Z, третє місце посів Михайло Пилипенко на Андеркавер Z.

Маршрут № 5 125-130 см приніс ще одну перемогу Євгену Індюшкіну на Кометі, друге місце посіла Лариса Купріянова на Камбрінус VH, третім у цьому маршруті був Нікіта Мансур на Лілу.

У маршруті № 6 135 см без штафних очок завершив виступ Євген Індюшкін, друге місце посів Нікіта Мансур, третя — Лариса Купріянова.

В основній віковій категорії Чемпіон України визначався за результатами маршруту № 9 Гран Прі.

Змагання у цій категорії розпочалися з маршруту № 7 висотою до 135 см.

Десять учасників з 22 заявлених подолали маршрут без штрафних очок і за часом кращим виявився Михайло Кирилюк на Алебастрі, другим був Михайло Пилипенко на Інфернейп, третє місце посів Олег Красюк на Коко.

Двохгітовий маршрут № 8 140-145 см підкорився Євгену Індюшкіну на Джеймен PKZ, друге місце посів Радіон Редько на Кредо, третім був Костянтин Золін на Хендінг ван Брессер

У вирішальному маршруті № 9 з висотою перешкод 150 см Гран Прі лише четверо вершників завершили основний маршрут без штрафних очок, але у перестрибуванні Володимир Биков на Лінфорді отримав 4 ш.о. і вибув з боротьби за місце на п’єдесталі пошани. В результаті перестрибування бронзу Чемпіонату України отримала Катерина Климець на Чатаго, срібло виборов Руслан Нормуратов на Червоній Руті, а золото і звання Чемпіона України отримав Костянтин Золін на Хендінг ван Брессер!

Всеукраїнська федерація кінного спорту України вітає переможців Чемпіонат України з конкуру!