Чемпіонат України серед юнаків з виїздки

15 липня 2010

Цього року глядачі стали свідками одночасного проведення Чемпіонату України з виїздки для юнаків, а також V Молодіжних ігор для юніорів. Ці змагання відбувались у КСК «Магнат» 8-10 липня 2010 року. Подія зібрала молодих вершників з п’яти областей України, а спортсмени чотирьох з них − Київської, Дніпропетровської, Миколаївської та Сумської, а також м. Києва, окрім особистого заліку змагалися ще і у командному.

Серед юнаків не було рівних Ганні Криштопі. Вона святкувала перемогу і у КЮРі і у особистому заліку на коні Вольверін. Катерина Абасова на Евріці посіла друге місце в обох їздах. В командному заліку найкращою стала команда Києва у складі Катерина Абасової, Ілони Ваврищук і Ольги Литовченко.

Перемогу у Молодіжних іграх для юніорів у особистому призі святкувала Шкиптань Катерина на Десанті з Дніпропетровска. Найкращим у КЮРі був киянин Максим Ковшов, він же і став переможцем у загальному заліку за підсумком трьох днів і виконав норматив майстра спорту. В командній першості, так само як і серед юнаків, перемогла команда Київської області.