Українська вершниця Інна Логутенкова вийшла у фінал Кубка світу з виїздки.

04 квітня 2013

Наша спортсменка на коні ВІАН Сталлоне виграла фінал Центрально-Європейської Ліги в Жашкові.

29-31 березня на території Жашківського кінного заводу ParadeAllure (Черкаська область) пройшли міжнародні змагання з виїздки, центральною подією яких став «Кубок світу з виїздки — Фінал Центрально-Європейської Ліги». Турнір такого рівня Україна брала вперше. І перемогу в ньому здобула українська вершниця Інна Логутенкова на коні ВІАН Сталлоне.

У фіналі Центрально-Європейської Ліги в Жашкові п´ятеро майстрів виїздки вели боротьбу за дві путівки у фінал Кубка світу сезону 2012/2013, який пройде в квітні в Гетеборзі (Швеція). Кубок Світу з виїздки є щорічною серію змагань, яка складається з етапів, що проходять протягом сезону у різних країнах світу, і закінчується фіналом за участю найсильніших спортсменів планети.

У фінал Кубка світу виходять 18 вершників з чотирьох ліг — Західно-Європейської, Центрально-Європейської, Північноамериканської й Тихоокеанської. В останні роки фінал Центрально-Європейської Ліги стабільно брала Варшава. У минулому сезоні в боротьбу за право провести у себе цей престижний турнір включилася українська компанія ВІАН Груп. Зусилля увінчалися успіхом — Міжнародна федерація кінного спорту (FEI) довірила організацію цього складного і дорогого заходу Україні та кінноспортивному комплексу ParadeAllure.

За підсумками восьми етапів сезону кращі спортсмени повинні були потрапити у фінал Ліги, і тільки двоє з них отримували право брати участь у фіналі Кубка світу. У кінцевому підсумку у фіналі Ліги в Жашкові взяли участь 5 вершників: Катерина Варченя і Галина Зотова з Білорусі, Тетяна Дорофєєва (Росія), Міхал Рапцевіч з Польщі та Інна Логутенкова (Україна).

Доля двох путівок у фінал Кубка світу вирішувалася в змаганнях з фрістайлу в КЮР Великого призу, де учасники демонстрували комплекс елементів під музику. Інна Логутенкова виступала на ВІАН Сталлоне під музику з фільму «Роккі» (композитор — Білл Конті) і впевнено завоювала перше місце. Другу путівку в Гетеборг здобула Тетяна Дорофєєва на Хороводі.

Також в рамках проведення серії міжнародних змагань з виїздки VIAN TOUR 2013 відбулися змагання рівня CDI3 * (тут у Великому призі перемогла українка Світлана Кисельова на Парижі) і змагання для юнаків — CDIJ.