1—8 august Відкриті Всеураїнські змагання з подолання перешкод на Кубок Президетна України 5 етап 3—4 august Відкритий Кубок IIC з виїздки 9—11 august Открытый Кубок IIC по конкуру 9—11 august Кубок Дарлинга - 5 этап 15—18 august Открытые Всеукраинские соревнования по выездке 3 этап 16—18 august Кубок ЛКХ "Вайнеровского" 16—18 august Открытый Кубок конного клуба "Flying Horse Cup" 18 august Открытые Всеукраинские соревнования по выездке среди аматеров 21—24 august Открытый Чемпионат г.Днепропетровска и Открытый городской турнир памяти Л. Китаевой по выездке и конкуру 22—25 august Открытые Всеукраинские соревнования по преодолению препятствий Кубок Президента Украины 6 этап 23—25 august Открытый Чемпионат г. Сумы 24—25 august Финал Открытого Кубка IIC по выездке 24—25 august Кубок Дарлінга - 6 етап 31 august —1 september Змагання з пробігів 6—8 september Змагання для юнаків, юніорів, дорослих та аматорів 6—8 september Відкритий Кубок IIC з конкуру 7—8 september Teteriv Games 7—8 september Міжнародні змагання з подолання перешкод Donbass Tour CSI5* 13—15 september Кубок КСК Бреч 13—15 september Відкритий Чемпіонат Сумської обл. Кубок губернатора Сумської області 13—15 september Фінал Відкритого Кубку IIC з конкуру 19—22 september Відкриті Всеураїнські змагання з виїздки 4 етап 20—22 september Кубок України з виїздки 20—22 september Кубок СООО "Дружба народів" 20—22 september Відкритий Кубок кінного клуба "Flying Horse Cup" 23 september Vivat - Відкриті Всеураїнські змагання з виїздки серед аматорів 26—29 september Кубок України з подолання перешкод 27—29 september Кубок КСК Бреч 28 september Відкриті спеціальні дитячі змагання 3—6 october Відкритий Кубок Дніпропетровської обл. 4—6 october Кубок України з кінних пробігів 4—6 october Кубок Президента ФКСУ 4—6 october "Кубок Губернатора Сумської області" 5—6 october Змагання з пробігів "Зірка Криму" 3 етап 11—13 october Фінал Кубку Дарлінга 12 october Відкриті спеціальні дитячі змагання 25—27 october «Відкритій Кубок Flying Horse Cup». Фінал 27 october Vivat - Відкриті Всеураїнські змагання з виїздки серед аматорів 1—3 november Фінал Відкритих Всеукраїнських змагань з виїздки 9—10 november Зірка Криму 4 етап 22—24 november Відкриті Всеураинскі змагання з подолання перешкод Кубок Президента України 8 етап 29 november —1 december Фінал Відкритих Всеукраїнських змагань з подолання перешкод Кубок Президента України 18—22 december Olympia Horse Show CSIW5* London 18—22 december Den Goubergh, Roosendaal CSI2* 19—22 december Frankfurt CSI3* 20—22 december La Coruna CSI5*, Spain 26—30 december Jumping Mechelen CSI5*-W 3—6 january Міжнародний Семінар з Лікувальної Верхової їзди ELETHIP 9—12 january LONGINES CSI***** BASEL 16—19 january PARTNER PFERD LEIPZIG CSI5*-W, CDI4*, CSIAm-A, CSIAm-B, CSIYH1*, CVI-W 16—18 january Відкритий Чемпіонат ДЮСШ «Буревісник» Різдво-2014 24—26 january JUMPING AMSTERDAM CSI4* CDI-W 2014 24—26 january MERCEDES CSI5*-W ZURICH 30 january —2 february GLOCK HORSE PERFORMANCE CENTER CSI3* CSI1* CSIYH1* 5—8 february The UAE President Show Jumping Cup – Furusiyya Nation Cups Series CSIO5* 7—9 february JUMPING INTERNATIONAL DE BORDEAUX 12—15 february Національний кінний парк "Русь", Москва CSI2*/CSIYH1* 13—16 february MANERBIO ITALY 18 february —23 march Sunshine Tour 20—23 february Carnival Jumping Den Goubergh Roosendaal CSI2* / CSIYH1* / CSI-Ponies / CSI-AM 21—23 february San Giovanni in Marignano 21—23 february Sopot Amber Cup CSI2* 27 february —9 march VILENEUVE LOUBET TOUR (FRA) 27 february —2 march Відкритий зимовий "Кубок IIС" з подолання перешкод - 3 етап 27 february —1 march Курс підвищення кваліфікації міжнародного рівня для ветеринарних лікарів за спеціальністю «Біологія, патологія та сучасні методи діагностики та лікування захворювань коней» 12—15 march Відкритий Чемпіонат ЛОО ФТС «Україна» присвячений памяті А.Трутнєва 25 march —30 january FEI Курси (Драйвінг) для Стюардів, Технічних Делегатів, Курс-Дизайнерів і Суддів у Польщі 28—30 march Відкритий зимовий "Кубок IIС" з подолання перешкод 28—30 march NICE (FRA) CDI3* 29—30 march Кваліфікаційні відкриті клубні змагання з ДКП:CEN20, 40, 80-90; CENCH10, 20. 4—6 april LANAKEN Tour (BEL) CSI3* 5—6 april Обласні кваліфікаційні за пробігів CEN 20, 40, 80 11—13 april LANAKEN Tour (BEL) CSI3* 11—13 april Bonheiden CSI CH-J-P-YR до 25 років 11—13 april Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод Кубок Президента України - 2 етап 12 april Спеціальні дитячі змагання 16—20 april Arezzo CSI2*/CSIO 17—21 april ERMELO CSI1* / CSI2* 17—21 april Lyon (FRA) CSI-W, CDI-W Final 18—19 april Змагання з пробігів "Зірка Криму" 1-й етап CEN 20,40,80 23—25 april Семінар FEI для стюардів з виїздки у Польщі 23—26 april Відкритий чемпіонат м. Дніпропетровська серед дітей, юнаків та юніорів 24—27 april Sancourt ( FRA) CSI2, CSI1, CSIYH1* 24—26 april Етап Кубка України з триборства 25—27 april MOORSELE-BELGIUM CPEDI*** 25—27 april Zakrzow (CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP) 25—27 april Відкриті Всеукраїнські змагання з виїздки - 1 етап 25—27 april Відкриті регіональні змагання з конкуру - 1-й етап 1—4 may MAUBEUGE CSI3* / CSIYH1* 1—4 may Иппосфера -2014 в ЛЕНЭКСПО 2—4 may Пробіги Saulnot CEI3* 2—4 may Відкритий Чемпіонат Сумської області 8—11 may CSIO LINZ AUSTRIA 9—11 may Відкриті регіональні змагання з конкуру - 2-й етап 10—11 may Відкрита першість області з пробігів CEN 20, 40, 80 16—18 may Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод Кубок Президента України - 3 етап 17—18 may Клубні кваліфікаційні з пробігів CEN 20, 40 22—25 may Lamprechtshausen CSI2* 23—25 may Змагання з пробігів "Зірка Криму" 2-й етап CEN 20,40,80 23—25 may Змагання з подолання перешкод "Flying Horse Cup" - 1 етап 30 may —1 june Міжнародні змагання з триборства CIC1*, CIC2*, CIC3* 30 may —1 june Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 1-й етап 31 may Спеціальні дитячі змагання 5—8 june MAGNA RACINO SPRING TOUR 2014 FINAL 5—8 june Чемпіонат України з конкуру серед юніорів, юнаків та дітей 6—8 june Змагання з подолання перешкод Кубок "КСК Бреч" 6—7 june Чемпіонат України з пробігів 7—8 june Змагання "WHITE STABLE" 13—15 june Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод Кубок Президента України - 4 етап 19—22 june Чемпіонат України з виїздки серед юніорів та юнаків 20—22 june Відкриті Всеукраїнські змагання з виїздки - 2 етап 20 june —22 may Змагання з подолання перешкод "Flying Horse Cup" - 2 етап 27—29 june Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 3-й етап 3—6 july Чемпіонат України з виїздки серед дорослих 4—6 july Змагання з подолання перешкод Кубок "КСК Бреч" - 2 етап 10—13 july Чемпіонат України з конкуру серед дорослих 11—13 july Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод Кубок Президента України - 5 етап 12—13 july ВІДКРИТИЙ КУБОК HORSE CLUB SP 18—20 july Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 4-й етап 1—3 august Відкриті регіональні змагання з конкуру - 3-й етап 7—10 august Чемпіонат України з триборства серед дорослих, юніорів та юнаків 8—10 august Змагання з подолання перешкод "Flying Horse Cup" - 3 етап 15—17 august Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 5-й етап 15—16 august Змагання з пробігів "Зірка Криму" 4-й етап CEN 20,40,80 22—24 august Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод Кубок Президента України - 6 етап 23—24 august Обласні кваліфікаційні з пробігів CEN 20, 40, 80 23 august —7 september ALLTECH FEI WORLD EQUESTRIAN GAMES™ 2014 IN NORMANDY 29—31 august Відкриті регіональні змагання з конкуру - 4-й етап 29—31 august Змагання з подолання перешкод Кубок "КСК Бреч" - 3 етап 5—7 september Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 6-й етап 9—14 september FEI Семінар для Курс-Дизайнерів 12—14 september Відкриті регіональні змагання з конкуру "Кубок Губернатора"- 5-й етап 19—20 september Змагання з пробігів "Зірка Криму" , Фінал - CEN 20,40,80 19—20 september Кубок України з пробігів CEN 40, 80 20 september Спеціальні дитячі змагання 23—25 september Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод Кубок Президента України - 7 етап 25—28 september Кубок України з виїздки 25—28 september Відкриті Всеукраїнські змагання з виїздки - 4 етап 26—28 september Змагання з подолання перешкод "Flying Horse Cup" - 4 етап 3—5 october Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - ФІНАЛ 8—11 october Кубок України з триборства 9—12 october Кубок України з конкуру 17—19 october Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод Кубок Президента України - 8 етап 24—26 october Відкриті регіональні змагання з конкуру "Кубок Губернатора"- 6-й етап 14—16 november Відкритий зимовий "Кубок IIС" з подолання перешкод - 4 етап 20—23 november Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод Кубок Президента України - ФІНАЛ 21—23 november Відкриті регіональні змагання з конкуру "Кубок Губернатора"- ФІНАЛ
Calendar of events
< March 2014 >
  • mo
  • tu
  • we
  • th
  • fr
  • sa
  • su
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
< April 2014 >
  • mo
  • tu
  • we
  • th
  • fr
  • sa
  • su
  • 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
< May 2014 >
  • mo
  • tu
  • we
  • th
  • fr
  • sa
  • su
  • 28
  • 29
  • 30
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 1
Data
Follow us
on social networks

Photos and Videos
Sponsors and Partners