1—8 august Відкриті Всеураїнські змагання з подолання перешкод на Кубок Президетна України 5 етап 3—4 august Відкритий Кубок IIC з виїздки 9—11 august Открытый Кубок IIC по конкуру 9—11 august Кубок Дарлинга - 5 этап 15—18 august Открытые Всеукраинские соревнования по выездке 3 этап 16—18 august Кубок ЛКХ "Вайнеровского" 16—18 august Открытый Кубок конного клуба "Flying Horse Cup" 18 august Открытые Всеукраинские соревнования по выездке среди аматеров 21—24 august Открытый Чемпионат г.Днепропетровска и Открытый городской турнир памяти Л. Китаевой по выездке и конкуру 22—25 august Открытые Всеукраинские соревнования по преодолению препятствий Кубок Президента Украины 6 этап 23—25 august Открытый Чемпионат г. Сумы 24—25 august Финал Открытого Кубка IIC по выездке 24—25 august Кубок Дарлінга - 6 етап 31 august —1 september Змагання з пробігів 6—8 september Відкритий Кубок IIC з конкуру 6—8 september Змагання для юнаків, юніорів, дорослих та аматорів 7—8 september Міжнародні змагання з подолання перешкод Donbass Tour CSI5* 7—8 september Teteriv Games 13—15 september Фінал Відкритого Кубку IIC з конкуру 13—15 september Відкритий Чемпіонат Сумської обл. Кубок губернатора Сумської області 13—15 september Кубок КСК Бреч 19—22 september Відкриті Всеураїнські змагання з виїздки 4 етап 20—22 september Кубок України з виїздки 20—22 september Кубок СООО "Дружба народів" 20—22 september Відкритий Кубок кінного клуба "Flying Horse Cup" 23 september Vivat - Відкриті Всеураїнські змагання з виїздки серед аматорів 26—29 september Кубок України з подолання перешкод 27—29 september Кубок КСК Бреч 28 september Відкриті спеціальні дитячі змагання 3—6 october Відкритий Кубок Дніпропетровської обл. 4—6 october Кубок України з кінних пробігів 4—6 october Кубок Президента ФКСУ 4—6 october "Кубок Губернатора Сумської області" 5—6 october Змагання з пробігів "Зірка Криму" 3 етап 11—13 october Фінал Кубку Дарлінга 12 october Відкриті спеціальні дитячі змагання 25—27 october «Відкритій Кубок Flying Horse Cup». Фінал 27 october Vivat - Відкриті Всеураїнські змагання з виїздки серед аматорів 1—3 november Фінал Відкритих Всеукраїнських змагань з виїздки 9—10 november Зірка Криму 4 етап 22—24 november Відкриті Всеураинскі змагання з подолання перешкод Кубок Президента України 8 етап 29 november —1 december Фінал Відкритих Всеукраїнських змагань з подолання перешкод Кубок Президента України 18—22 december Olympia Horse Show CSIW5* London 18—22 december Den Goubergh, Roosendaal CSI2* 19—22 december Frankfurt CSI3* 20—22 december La Coruna CSI5*, Spain 26—30 december Jumping Mechelen CSI5*-W 3—6 january Міжнародний Семінар з Лікувальної Верхової їзди ELETHIP 9—12 january LONGINES CSI***** BASEL 16—19 january PARTNER PFERD LEIPZIG CSI5*-W, CDI4*, CSIAm-A, CSIAm-B, CSIYH1*, CVI-W 16—18 january Відкритий Чемпіонат ДЮСШ «Буревісник» Різдво-2014 24—26 january MERCEDES CSI5*-W ZURICH 24—26 january JUMPING AMSTERDAM CSI4* CDI-W 2014 30 january —2 february GLOCK HORSE PERFORMANCE CENTER CSI3* CSI1* CSIYH1* 5—8 february The UAE President Show Jumping Cup – Furusiyya Nation Cups Series CSIO5* 7—9 february JUMPING INTERNATIONAL DE BORDEAUX 12—15 february Національний кінний парк "Русь", Москва CSI2*/CSIYH1* 13—16 february MANERBIO ITALY 18 february —23 march Sunshine Tour 20—23 february Carnival Jumping Den Goubergh Roosendaal CSI2* / CSIYH1* / CSI-Ponies / CSI-AM 21—23 february Sopot Amber Cup CSI2* 21—23 february San Giovanni in Marignano 27 february —2 march Відкритий зимовий "Кубок IIС" з подолання перешкод - 3 етап 27 february —9 march VILENEUVE LOUBET TOUR (FRA) 27 february —1 march Курс підвищення кваліфікації міжнародного рівня для ветеринарних лікарів за спеціальністю «Біологія, патологія та сучасні методи діагностики та лікування захворювань коней» 12—15 march Відкритий Чемпіонат ЛОО ФТС «Україна» присвячений памяті А.Трутнєва 25 march —30 january FEI Курси (Драйвінг) для Стюардів, Технічних Делегатів, Курс-Дизайнерів і Суддів у Польщі 28—30 march Відкритий зимовий "Кубок IIС" з подолання перешкод 28—30 march NICE (FRA) CDI3* 29—30 march Кваліфікаційні відкриті клубні змагання з ДКП:CEN20, 40, 80-90; CENCH10, 20. 4—6 april LANAKEN Tour (BEL) CSI3* 5—6 april Обласні кваліфікаційні за пробігів CEN 20, 40, 80 11—13 april Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод Кубок Президента України - 2 етап 11—13 april LANAKEN Tour (BEL) CSI3* 11—13 april Bonheiden CSI CH-J-P-YR до 25 років 12 april Спеціальні дитячі змагання 16—20 april Arezzo CSI2*/CSIO 17—21 april ERMELO CSI1* / CSI2* 17—21 april Lyon (FRA) CSI-W, CDI-W Final 18—19 april Змагання з пробігів "Зірка Криму" 1-й етап CEN 20,40,80 23—25 april Семінар FEI для стюардів з виїздки у Польщі 23—26 april Відкритий чемпіонат м. Дніпропетровська серед дітей, юнаків та юніорів 24—26 april Етап Кубка України з триборства 24—27 april Sancourt ( FRA) CSI2, CSI1, CSIYH1* 25—27 april Відкриті регіональні змагання з конкуру - 1-й етап 25—27 april Відкриті Всеукраїнські змагання з виїздки - 1 етап 25—27 april MOORSELE-BELGIUM CPEDI*** 25—27 april Zakrzow (CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP) 28—29 april FEI Спорт Форум 1—4 may Иппосфера -2014 в ЛЕНЭКСПО 1—4 may MAUBEUGE CSI3* / CSIYH1* 2—4 may Пробіги Saulnot CEI3* 2—4 may Відкритий Чемпіонат Сумської області 2—4 may Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 1-й етап 8—11 may CSIO LINZ AUSTRIA 9—11 may Відкриті регіональні змагання з конкуру - 2-й етап 10—11 may Відкрита першість області з пробігів CEN 20, 40, 80 14—18 may Bonheiden CSIO CH-J-P-YR 16—18 may Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод Кубок Президента України - 3 етап 16—17 may Клубні кваліфікаційні з пробігів CEN 20, 40 22—25 may Змагання з подолання перешкод "Flying Horse Cup" - 1 етап 22—25 may Lamprechtshausen CSI2* 22—25 may Furusiyya FEI Nations Cup™ Jumping 23—25 may Змагання з пробігів "Зірка Криму" 2-й етап CEN 20,40,80 30 may —1 june Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 1-й етап 30 may —1 june Міжнародні змагання з триборства CIC1*, CIC2*, CIC3* 31 may Спеціальні дитячі змагання 31 may —2 june Mullingar International CSI 2 * Horse Show 5—8 june Чемпіонат України з конкуру серед юніорів, юнаків та дітей 5—8 june MAGNA RACINO SPRING TOUR 2014 FINAL 6—7 june Чемпіонат України з пробігів 6—8 june Змагання з подолання перешкод Кубок "КСК Бреч" 7—8 june Змагання "WHITE STABLE" 12—15 june CSI3*/CSIJCh-A Poznan 13—15 june Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод Кубок Президента України - 4 етап 19—22 june Чемпіонат України з виїздки серед юніорів та юнаків 20 june —22 may Змагання з подолання перешкод "Flying Horse Cup" - 2 етап 20—22 june Відкриті Всеукраїнські змагання з виїздки - 2 етап 20—22 june «Відкритий Кубок Flying Horse Cup» 2 етап 25—29 june AREZZO CSIOYJPCh 27—29 june Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 3-й етап 27—28 june Семінар для офіційних осіб з дистанційних кінних пробігів 3—6 july Чемпіонат України з виїздки серед дорослих 4—6 july Змагання з подолання перешкод Кубок "КСК Бреч" - 2 етап 4—6 july CSI3*/CSI Am-A Wettenhall (GBR) 9—13 july FEI Чемпіонат Європи серед юніорів, юнаків та дітей з виїздки 10—13 july Чемпіонат України з конкуру серед дорослих 11—13 july Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод Кубок Президента України - 5 етап 12—13 july ВІДКРИТИЙ КУБОК HORSE CLUB SP 12—13 july «Кубок КСК Фаворит» з подолання перешкод (CSN*) 18—20 july Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 4-й етап 24—28 july FEI Чемпіонат Європи серед юніорів, юнаків та дітей з конкуру 1—3 august Відкриті регіональні змагання з конкуру - 3-й етап 7—10 august Змагання з подолання перешкод "Flying Horse Cup" - 3 етап 7—10 august Чемпіонат України з триборства серед дорослих, юніорів та юнаків 7—10 august Roosendaal CSI2 CSI1 CSIYH 7-10 August 2014 7—10 august Открытый чемпионат г. Днепропетровска и Открытый городской турнир памяти Л,А,Китаевой 8—10 august NICE (FRA) CDI 3* / CDI YJP / CDI YH / CDIU25 14—17 august FEI CH-EU-C JUNIORS - BISHOP BURTON (GBR) 14-17 AUGUST 2014 14—17 august Ommen CSI3 CSI1 14-17 August 2014 14—15 august КСК “Сівка”, Ужгород, Пробіги 15—16 august Змагання з пробігів "Зірка Криму" 4-й етап CEN 20,40,80 15—17 august Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 5-й етап 16 august Открытый Чемпионат Полтавской области -4 этап 22—24 august Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод Кубок Президента України - 6 етап 22—24 august Кубок КСК "Лелеки" 23—24 august Обласні кваліфікаційні з пробігів CEN 20, 40, 80 23 august —7 september ALLTECH FEI WORLD EQUESTRIAN GAMES™ 2014 IN NORMANDY 28 august Открытый чемпионат Полтавской области 29—31 august Відкриті регіональні змагання з конкуру - 4-й етап 29—31 august Змагання з подолання перешкод Кубок "КСК Бреч" - 3 етап 5—7 september Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 6-й етап 6—7 september Открытый Чемпионат г. Сумы 9—14 september FEI Семінар для Курс-Дизайнерів 12—14 september Відкриті регіональні змагання з конкуру "Кубок Губернатора"- 5-й етап 12 september —14 august Открытые всеукраинские соревнования по выездке 3 этап 12—14 september Відкритий Кубок с подолання перешкод « Butenko Stable Cup» 4 етап 18—21 september Чемпионат Украины по выездке среди юниоров, юношей и детей 19—20 september Кубок України з пробігів CEN 40, 80 19—21 september Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод Кубок Президента України - 7 етап 19—21 september Открытые Всеукраинские соревнования по конкуру - 6-й этап 20 september Спеціальні дитячі змагання 20 september Открытый Чемпионат Полтавской области - финал 25—28 september Кубок України з виїздки 26—28 september Змагання з подолання перешкод "Flying Horse Cup" - 4 етап 26—28 september Открытый Чемпионат Днепропетровской области 3—5 october Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - ФІНАЛ 8—11 october Кубок України з триборства 9—12 october Кубок України з конкуру 10—11 october Областные квалификационные соревнования по пробегам CEN 20, 40, 80 17—19 october Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод Кубок Президента України - 8 етап 17—19 october Открытый Чемпионат Сумской обл, Кубок Губернатора Сумской обл. 24—26 october Відкриті регіональні змагання з конкуру "Кубок Губернатора"- 6-й етап 5—8 november Кубок Львовской области 7—9 november Открытые региональные соревнования по конкуру - ФИНАЛ 14—16 november Відкритий зимовий "Кубок IIС" з подолання перешкод - 4 етап 20—23 november Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод Кубок Президента України - ФІНАЛ 22 november Аукцион ЖКЗ 28—30 november Всеукраинские соревнования по выездке ФИНАЛ 18—20 december Открытый Чемпионат ДЮСШ "Буревестник" 20 december Спеціальні дитячі змагання 22—24 january Відкритий Чемпіонат ДЮСШ «Буревісник» «Різдво-2015» 14—15 february Відкриті обласні змагання з ДКП - CEN 20,40 18—21 february Відкритий зимовий Чемпіонат Львівської обл. 20—21 february Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП "КСК "Endurance Horse Sport Clab" - CEN 20,40.80 12—14 march Відкритий Чемпіонат ЛОО ФСТ «Україна» присвячена пам’яті Б.А.Трутнєва 20—21 march Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП "КСК "Endurance Horse Sport Clab" (CEN 20,40,80); "Кубок Лиман Куяльник" -1й етап 26—29 march Відкриті всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 2-й етап 2—5 april Чемпіонат України з виїздки серед юніорів, юнаків та дітей (IV ранг) 5 april Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП "КСК "Endurance Horse Sport Clab" - CEN 20,40.80 17—19 april Відкриті регіоналіні змагання з подолання перешкод "Кубок "Butenko Stable" - 1-й етап 23—26 april Відкриті всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 3-й етап 24—26 april Zakrzow (POL), CDI2/CDI3 25 april Дитячі спеціальні змагання "КСК Спорт-Еліт"-1-й етап 30 april —3 may Radzionkow (POL), CDI-W 8—10 may Відкритий кубок "КСК Лелеки"- 1-й етап 8—10 may Відкриті регіоналіні змагання з подолання перешкод "Кубок "Butenko Stable" - 2-й етап 8—9 may Кінно-спортивне свято до Дня Перемоги 14—17 may Відкриті всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 4-й етап 15—17 may Відкритий чемпіонат Миколаївської області з кінного спорту пам`яті О.Л Зозулі серед дорослих і молоді 16 may Дитячі спеціальні змагання "КСК Спорт-Еліт" - 2-й етап 21—24 may Відкриті всеукраїнські змагання по виїздки - 1-й етап 22—24 may Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок КСК Flying Hоrse Club" -1-й етап 27—31 may Міжнародні змагання з триборства CCI1*, CCI2*, CIC3* (Мінськ), (II ранг) 29—30 may Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП CEN 20,40,80; ,"Кубок Лиман Куяльник" - 3й етап 30—31 may Кубок « КСК Вікторія» 3—6 june Відкритий Чемпіонат Львівської області 6—7 june Кубок КСК "White Stable" 6 june Спеціальні дитячі змагання КСК "Dergachov" 12—14 june Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "Кубок "Butenko Stable" - 3-й етап 18—22 june Rotterdam (NED), CDI3/CDIO5 19 june Відкриті клубні кваліфікаційні змагання по ДКП - CEN 20,40,80 - "КК "Дергачьово" 19—20 june Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП - CEN 20,40,80; "Кубок Лиман Куяльник" - 4-й етап 19—21 june Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок КСК Flying Hоrse Club" -2-й етап 25—28 june Чемпіонат України з подолання перешкод серед юніорів, юнаків та дітей (IV ранг) 25—28 june Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 5-й етап 25—28 june Міжнародні змагання з триборства CCI1*, CCI2*, СCI3 * CIC3*, CICO3*-NC , (II ранг) 27—28 june Відкриті Всеукраїнські змагання з ДКП - CEN 20,40,80,120 27—28 june Кубок « КСК Вікторія» 1—5 july Чемпіонат Європи з виїздки серед детей, юнаків и юніорів СH-EU-J-D,СH-EU-Y-D (Франция,Видобан), (II ранг) 2—5 july Чемпіонат України з триборства серед дорослых, юніорів та юнаків (ІІІ-ІV ранг) 2—5 july Кубок "КСК Бреч" -1-й етап 4—5 july Кубок України з дистанційних кінних пробігів 9—12 july Кубок "КСК Бреч" - 2-й етап 9—12 july Falsterbo (SWE), CDI3/CDIO5 16—19 july Чемпіонат України з подолання перешкод серед дорослых (III ранг) 16—19 july Кубок "КСК Бреч" - 3 -й етап 17—18 july Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП- CEN 20,40,80; "Кубок Лиман Куяльник" - 5-й етап 23—26 july Відкриті Всеукраїнські змагання з виїздки - 2-й етап 23—26 july Всеукраїнські випробування молодих коней спортивних порід 23—26 july Фінал Кубка "КСК Бреч" 25—26 july Кубок « КСК Вікторія» 25—27 july Deauville (FRA), CDI3 6—9 august Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 5-й етап 10—16 august Чемпіонат Європи з подолання перешкод серед детей, юнаків и юніорів CH-EU-Ch-S, CH-EU-J-S,CH-EU-Y-S,(Виннер Нойштадт) (II ранг) 11—23 august Aachen (GER), CH-EU-D 12—16 august Чемпіонат Європи з виїздки (Німеччина,Аахен), (II ранг) 13—16 august Чемпіонат Європи з триборства серед юнаків CH-EU-J-ССІ1*, (Білий бір), (II ранг) 14—15 august Кубок Федерації Львівської області з подолання перешкод 14—16 august Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок КСК Flying Hоrse Club" - 3-й етап 14—16 august Фінал Відкритих клубних кваліфікаційних змаганнь з ДКП - CENCH 30,60,80; CENJY 30,60,80; CEN 30,60,80; CEN1*100; CENJY1*100; "Кубок Лиман Куяльник" - 6-й етап 19—23 august Чемпіонат Європи з подолання перешкод CH-EU-S (Німеччина, Аахен), (II ранг) 21—23 august Відкритий турнир з подолання перешкод "Кубок Магната" 27—30 august Чемпіонат України з виїздки (III ранг) 27—30 august Чемпіонат Європи з триборства серед юніорів CH-EU-Y-ССІ2*, (Щегом), (II ранг) 2—6 september Кубок з виїздки «Осінь в Бречі» 3 september Открытый Чемпіонат Полтавської області з подолання перешкод 3—4 september Відкритий кубок "КСК Лелеки"- 2-й етап 4—6 september Кубок "Осінь в КСК Бреч" 4—6 september Міжнародні дитячі заочні змагання (FEI Children's International Classic Competitions) 10—13 september Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 6-й етап 10—13 september Чемпіонат Європи з триборства серед дорослих CH-EU-ССІ3*, (Блер Кастл), (II ранг) 10—13 september Кубок України з подолання перешкод (ІІІ ранг) 12 september Дитячі спеціальні змагання "КСК Спорт-Елит" - 3-й етап 17—20 september Всеукраїнські змагання з виїздки - 3-й етап 18—20 september Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "Кубок "Butenko Stable" - 4-й етап 18—19 september Кубок «Лимана Куяльник Фінал» 25—27 september Фінал всеукраїнських змаганнь з подолання перешкод; "Кубок КСК Flying Hоrse Club" 26—27 september Кубок « КСК Вікторія» 29—30 september Кубок « КСК Вікторія» 1—4 october Кубок України з виїздки (ІІІ ранг) 1—4 october Кубок України з виїздки (ІІІ ранг) 2—4 october Tallinn (EST), CDI-W 2—4 october Фінал Відкритих региональных змаганнь з подолання перешкод "Кубок "Butenko Stable" 3—4 october Відкриті Всеукраїнські змагання з ДКП "Закриття сезону" - CEN 20,40,80,120 8—11 october Відкритий Кубок Eguides Club 9—11 october Siualiai (LTU), CDI-W 15—18 october Чемпіонат світу серед молодих конів з триборства CH-M-YH-CCI1*, CH-M-YH-CCI2* (Ле Ліон д'Анжер), (ІІранг) 16—18 october Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 8-й етап 16—18 october Чемпіонат України з ДКП (III ранг) 16—18 october Міжнародні змагання з ДКП CEI1* 80 (A), CEI2* 120 (A) 17—15 october Дитячі спеціальні змагання "КСК Спорт-Елит" - 4-й етап 21—24 october Відкритий Кубок Львівської обл. 3—8 november Lier (BEL), CDI-W 12—15 november Фінал Відкритих всеукраїнських змаганнь з подолання перешкод 27—29 november Фінал Відкритих всеукраїнських змаганнь з виїздки 17—19 december Відкритий Чемпіонат ДЮСШ «Буревісник» до Дня Святого Миколая 21—23 january Відкритий Чемпіонат ДЮСШ «Буревісник» "Різдво-2016" 19—20 february CEN 20,40,80 25—27 february Відкритий зимовий Чемпіонат Львівської області 27 february CEN 20,40,80 4—5 march CEN 20,40,80 12 march CEN 20,40,80 17—20 march Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 1-й етап (ІІІ ранг) 17—19 march Відкритий Чемпіонат ЛОО ФСТ "Україна" присвячений пам'яті Б.А. Трутнева 7—10 april Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 2-й етап (ІІІ ранг) 8—9 april CEN 20,40,80 9 april Спеціальні Дитячі змагання - 1 етап 13—16 april Відкриті Чемпіонат м.Дніпропетровськ з кінного спорту серед юніорів, юнаків та дітей 14—17 april Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" Кубок "Equides Club " - 1-й етап 14—17 april Чемпіонат України з подолання перешкод серед юніорів, юнаків та дітей (IV ранг) 21—23 april Відкритий кубок м. Львова 22—24 april Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок Flying Horse Cup" -1 етап (ІІІ-ІVранг) 22—24 april Відкритий "Кубок СФГ" Лелеки "по подоланню препятствій- 1-й етап 25—27 april Етап Кубку України з триборства(III ранг) 27—30 april Чемпионат Украины по выездке среди юниоров, юношей и детей (IV ранг) 5—8 may Відкриті Всеукраїнські змагання з виїздки(1-й етап) 5—8 may Міжнародні змагання з виїздки CDJ 6—8 may Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок BMW 2016" -(1 етап) 6—8 may Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN1*" КСК "Магнат " - (1-й етап) 12—15 may Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 3-й етап (ІІІ ранг) 12—15 may Міжнародні змагання з подолання перешкод CSI 13—14 may CEN 20,40,80 13—15 may Відкритий Кубок КСК "Вікторія" - 1 етап 14 may Спеціальні Дитячі змагання - 2 етап 19—22 may Міжнародні змагання з подолання перешкод CSI 20—22 may Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок Flying Horse Cup" -2 етап (ІІІ-ІVранг) 20—21 may CEN 20,40,80 26—29 may Международные соревнования по преодолению препятствий CSI3*-W, CSIYH1* 27—29 may Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" Кубок "Equides Club " - 2-й етап 3—5 june Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN1*" КСК "Магнат " - 2-й етап 3—5 june Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок КСК White stable" -2 етап 3—4 june CEN 20,40,80 10—12 june Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" Кубок "Butenko Stable Cup" - 1-й етап 10—12 june Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок BMW 2016" -2 етап 10—11 june Відкритий Чемпіонат Львівської області 17—19 june Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок Flying Horse Cup" -3 етап (ІІІ-ІVранг) 17—19 june Відкритий Чемпіонат м.Суми присвячений засновнику кінного спорта на Сумщині П.Ф.Скляру 17—19 june Регіональні відкрити змагання з виїздки “КСК Магнат” - 1 етап 24—26 june Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" Кубок "Equides Club " - 3-й ета 24—26 june Відкритий Кубок КСК "Вікторія" - 2 етап 30 june —3 july Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод- 4-й етап (ІІІ ранг) 30 june —3 july Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" КСК "Бречь" - 1-й етап 30 june —3 july Чемпіонат України з виїздки (III ранг 30 june —3 july Відкриті Всеукраїнські змагання з виїздки (2-й етап ) 7—10 july Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" КСК "Бречь" - 2-й етап 7—10 july Чемпіонат України з триборства дорослих, юніорів та юнаків (III-IV ранг) 14—17 july Чемпіонат України з подолання перешкод серед дорослих (III ранг) 14—17 july Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" КСК "Бречь" - 3-й етап 19—24 july Чемпіонат Європи з виїздки серед детей, юнаків и юніорів СH-EU-J-D,СH-EU-Y-D (Іспанія,Мадрит)(II) 22—24 july Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" Кубок "Equides Club " - 4-й етап 26—31 july Чемпіонат Європи з подолання перешкод серед детей, юнаків и юніорів CH-EU-ChS, CH-EU-J-S,CH-EU-Y-S,(Мілстрід) (II ранг) 29—31 july Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок BMW 2016" -3 етап. 29—31 july Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN1*" КСК "Магнат " - 3-й етап 29—31 july Відкритий Кубок КСК "Вікторія" - 3 етап 4—7 august Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод- 5-й етап (ІІІ ранг) 5—6 august CEN 20,40,80 5—7 august Регіональні відкрити змагання з виїздки “КСК Магнат” - 2 етап 6—19 august XXXI Літніе Олімпійські Ігры (І ранг) 10—13 august Відкриті Чемпіонат м.Дніпропетровськ та Відкриті міські змагання пам'яті Л.А.Китаєвої з кінного спорту 12—14 august Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок BMW 2016" - 4 етап. 19—21 august Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" Кубок "Equides Club " - 5-й етап 19—21 august Відкритий "Кубок СФГ" Лелеки "по подоланню препятствій- 2-й етап 19—20 august CEN 20,40,80 25—28 august Відкриті Всеукраїнські змагання з виїздки (4-й етап) 25—27 august Кубок Федерації кінного спорту Львівської області 25—28 august Міжнародні змагання з виїздки CDI 26—28 august Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок Flying Horse Cup" -4 етап (ІІІ-ІVранг) 1—4 september Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 6-й етап (III ранг) 1—4 september Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" КСК "Бречь" - 4-й етап 2—4 september Відкритий Кубок КСК "Вікторія" - фінал 2—4 september Відкритий Кубок Сумської області з кінного спорту 2—4 september Регіональні відкрити змагання з виїздки “КСК Магнат” - 3 етап 3 september Открытый чемпионат Полтавской области по преодолению препятствий 9—11 september Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" Кубок "Butenko Stable Cup" - 2-й етап 12—14 september Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN1*" КСК "Магнат " - 4-й етап 12—14 september Фінал всеукраїнських змаганнь з подолання перешкод "Кубок BMW 2016" 15—18 september Кубок України з виїздки (ІІІ ранг) 16—18 september Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" Кубок "Equides Club " - 6-й етап 22—25 september Чемпіонат Європи з триборства серед юніорів CH-EU-Y-ССІ2*, (II ранг) 22—24 september Відкритий кубок м. Львова 23—25 september Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок Flying Horse Cup" -5 етап (ІІІ-ІVранг) 23—24 september CEN 20,40,80 23—25 september Відкритий Чемпіонат м.Суми 29 september —2 october Кубок України з триборства (ІІІ ранг) 29 september —2 october Кубок України з подолання перешкод (ІІІ ранг) 30 september —2 october Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN1*" КСК "Магнат " - 5-й етап 1 october Спеціальні Дитячі змагання - 3 етап 7—9 october Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" Кубок "Equides Club " - 7-й етап 13—16 october Фінал Відкритих всеукраїнських змаганнь з виїздки 14—16 october Фінал всеукраїнських змаганнь з подолання перешкод "Кубок Flying Horse Cup" (ІІІ-ІVранг) 14—15 october CEN 20,40,80 20—23 october Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 7-й етап (ІІІ ранг) 20—22 october Відкритий Кубок Львівської області 29 october Спеціальні Дитячі змагання - 4 етап 10 november Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 8-й етап (ІІІ ранг) 22—24 december Відкритий Чемпіонат ДЮСШ «Буревісник» до Дня Святого Миколая 16—18 february Відкритий зимовий Чемпіонат Львівської області з виїздки та подолання перешкод 25—26 february Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN1* КСК "Шостка" 2—5 march Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure" CSN2*,1-й етап 16—19 march Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure" CSN2*,2-й етап 16—18 march Відкритий чемпіонат ЛОО ФСТ "Україна" присвячений памяті Б.А. Трутнєва (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 30 march —2 april Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure" CSN2*,3-й етап 1 april Відкриті обласні змагання з подолання перешкод CSN1* "Відкриття сезону" 5—8 april Етап Кубку України з триборства CNC1*,CNC2* (III - ІV ранг) 7—9 april Відкритий Дніпровський турнір з виїздки 8 april Клубні змагання з ДКП (CEN 22, CEN 44) 19—22 april Відкритий Чемпіонат міста Дніпро (серед дітей, юнаків та юніорів) з кінного спорту 20—23 april Чемпіонат Дніпропетровської області з подолання перешкод серед дітей, юнаків та юніорів. Кубок СФГ "Лелеки" 1-й етап 21—23 april Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN 2* "Кубок КСК Flying Horse Cup" 1-й етап 21—23 april Відкритий чемпіонат Миколаївської області присвячений пам'яті Зозулі О.Л. 27—30 april Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN2* "Equides Cup" 1-й етап 27—30 april Чемпіонат Дніпропетровської області з виїздки серед дорослих" 29—30 april Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП (CEN20, CEN40, CEN80) 29—30 april Відкритий Чемпіонат м. Києва з виїздки та конкуру 1—7 may Відкритий віртуільний турнір з виїздки, 1 етап 3—6 may Чемпіонат Дніпропетровської області з виїздки серед дітей, юнаків та юніорів" 4—7 may Відкритий Кубок м.Львова (виїздка, подолання перешкод) 4—7 may Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure", CSN2*, 4-й етап 4—7 may Чемпіонат України з виїздки серед дорослих CDN-СH-UKR (III ранг) 11—14 may Чемпіонат України з виїздки серед юніорів, юнаків та дітей CDN-CUP (IV ранг) 12—14 may Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN4* White Stable 18—21 may Чемпіонат України з подолання перешкод серед дітей, юнаків та юніорів CSN-CH-Ch/J/Y (III ранг) 20—21 may Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП "Етап Кубку Президента ВФКСУ" CEN20, CEN40, CEN80 25—28 may Чемпионат Дніпропетровської області з подолання перешкод серед дорослих 26—28 may Кубок КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 1-й етап 26—28 may Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN* "Butenko Stable" 27—28 may Відкриті дитячі змагання "Маленькі Cavalier’и" (виїздка, подолання перешкод CSN1*"), 1-етап 27 may Регіональні змагання з подолання перешкод CSN1* 31 may —4 june Міжнародні змагання з подолання перешкод CSI2*, CSIAm-B, CSICh-A, CSIJ-A, CSIY-A, CSIYH1* 7—11 june Міжнародні змагання з подолання перешкод CSI2*, CSIAm-B, CSICh-A, CSIJ-A, CSIY-A, CSIYH1* 9 june Відкритий чемпіонат Херсонської області з подолання перешкод 15—17 june Відкритий Чемпіонат Львівської області (виїздка, подолання перешкод) 16—18 june Відкритий Кубок СФГ "Лелеки" з подолання перешкод CSN1*, 2-й етап 16—18 june Відкритий Кубок з подолання перешкод "Equides Club" CSN1* 22—25 june Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN2* "Кубок КСК Flying Horse Cup" 2-й етап 22—25 june Відкриті регіональні змагання з виїздки "Equides Dressage Cup", 1-й етап 23—25 june Кубок КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод) 2-й етап 23—25 june Чемпіонат м.Суми з виїздки, подолання перешкод та триборства 29—2 june Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure",CSN2*, 5-й етап 30 june —2 july Відкриті регіональні змагання з виїздки "Dressage Flying Horses CUP" 1 етап 30 june —2 july Відкриті регіональні змагання з виїздки «Кубок КСК «Horses of Anastasiya» 1 етап 1—2 july Відкриті дитячі змагання "Маленькі Cavalier’и" (виїздка, подолання перешкод CSN1*"), 2-етап 3—9 july Відкритий віртуільний турнір з виїздки, 2 етап 6—9 july Чемпіонат України з подолання перешкод серед дорослих CSN-CH-UKR (III ранг) 13—16 july Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN (Бреч) 13—16 july Чемпіонат України з триборства серед дорослих, юніорів та юнаків CCN-CH, CCN-CH-J, CCN-CH-YR (ІІІ-ІV ранг) 13—16 july Відкриті змагання з триборства "Eventing Amateur Cup" 19—23 july Чемпіонат Європи з триборства CH-EU-J-ССІ1*,CH-EU-Y-CCI2* (м. Мілстріт), (II ранг) 20—23 july Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN (Бреч) 20—23 july Відкриті регіональні змагання з виїздки "Equides Dressage Cup", 2-й етап 22 july Відкриті змагання з подолання перешкод CSN1* 27—30 july Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN (Бреч) 28—29 july Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП (CEN20, CEN40, CEN80) Етап Кубку Президента ВФКСУ 3—5 august Кубок КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 3-й етап 4—6 august Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN1* "КСК Магнат" 2-й етап 8—13 august Чемпіонат Європи з подолання перешкод CH-EU-Ch-S, CH-EU-J-S, CH-EU-Y-S (м. Шаморін,) (II ранг) 9—13 august Чемпіонат Європи з виїздки серед дітей, юнаків та юніорів СH-EU-Ch-D, СH-EU-J-D, СH-EU-Y-D (м.Розендаль), (II ранг) 10—13 august Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure",CSN2*,6-й етап 11—13 august Чемпіонат м.Суми з виїздки та подолання перешкод 11—13 august Відкриті регіональні змагання з виїздки "Dressage Flying Horses CUP" 2 етап 12—13 august Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП (CEN20, CEN40, CEN80) 15 august Відкриті змагання з подолання перешкод CSN1* 17—20 august Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN2* "Equides Cup" 2-й етап 17—20 august Кубок СФГ «Лелеки» з подолання перешкод 18—20 august Кубок Федерації Львовської області (виїздка, подолання перешкод) 18—20 august Відкритий Кубок Черкаської області з подолання перешкод та триборства. 22—27 august Чемпіонат Європи з виїздки CH-EU-D (м. Гетеборг) 22—27 august Чемпіонат Європи з подолання перешкод CH-EU-S (м. Гетеборг) 24—27 august Відкриті регіональні змагання з виїздки "Equides Dressage Cup", 3-й етап 25—27 august Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN3* "Кубок КСК Flying Horse Cup" ФІНАЛ 1—3 september Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN4* "Кубок Баварія Моторс Осінь 2017" 2—3 september Фінальні відкриті дитячі змагання "Маленькі Cavalier’и" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 2—3 september Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП (CEN20, CEN40, CEN80) Етап Кубку Президента ВФКСУ 4—10 september Відкритий віртуільний турнір з виїздки, 3 етап 7—9 september Відкритий Кубок м. Львова (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 7—10 september Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN2* "Equides Cup" 3-й етап 14—17 september Міжнародні змагання з подолання перешкод CSI2*, CSIAm-B, CSICh-A, CSIYH1* 14—17 september Відкриті регіональні змагання з виїздки «Кубок КСК «Horses of Anastasiya» 3 етап 14—17 september Відкритий Кубок СФГ "Лелеки" з подолання перешкод CSN1*, 3-й етап 15—17 september Відкриті регіональні змагання з виїздки "Dressage Flying Horses CUP" 3 етап 20—23 september Відкритий чемпіонат м. Дніпро з кінного спорту серед дорослих та Відкритий міський турнір з кінного спорту пам’яті заслуженого працівника культури Л.А.Китаєвої 21—23 september Відкритий Кубок Львівської області (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 21—24 september Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN3* "Кубок КСК Flying Horse Cup" 3-й етап 23 september Дитячі клубні змагання з подолання перешкод "Кінно-спортивні змагання на честь 123 річниці заснування міста Скадовськ" 27—30 september Відкритий Чемпіонат м.Дніпро та Відкритий міський турнір з кінного спорту памяті засл. діяча культури УССР Л.А.Китаєвої 28 september —1 october Відкриті регіональні змагання з виїздки "Equides Dressage Cup", ФІНАЛ 28 september —1 october Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure",CSN2*,7-й етап 29 september —1 october Фінал Кубка КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 29 september —1 october Кубок Сумської області з виїздки та подолання перешкод 30 september —1 october Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП "Фінал Кубку Президента ВФКСУ" CEN20, CEN40, CEN80, CEN1* 30 september —1 october Міжнародні змагання з пробігів CEI2* 120 km, CEIYJ2* 120 km, CEI1* 80 km, CEIYJ1* 80 km 5—8 october Кубок України з виїздки CDN-CUP (м. Жашків) (ІІІ ранг) 5—8 october Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN2* "Equides Cup" ФІНАЛ 7 october Відкриті обласні змагання з ДКП CEN 20 8—11 october Кубок України з триборства CCN-CUP (ІІІ-IV ранг) 12—15 october Кубок України з подолання перешкод CSN-CUP (ІІІ ранг) 12—15 october Відкритий Кубок СФГ "Лелеки" з подолання перешкод CSN1*, Фінал 13—15 october Відкритий Чемпіонат Запорізької області з подолання перешкод для дітей, юнаків та юніорів 19—22 october Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure",CSN2*, 7-й етап 19—22 october Чемпіонат світу серед молодих коней з триборства CH-M-YH-CCI1*, CH-M-YH-CCI2* (м. Ле Ліон д'Анжер), (ІІранг) 19—22 october Кубок Дніпропетровської області з виїздки та «Кубок КСК «Klimenko Stable» 21 october Відкриті обласні змагання з подолання перешкод CSN1* "Закриття сезону" 21—22 october Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП CEN 20 26—29 october Кубок Дніпропетровської області з конкуру та Кубок КСК «Klimenko Stable» 27—29 october Відкритий чемпіонат Миколаївської області "Закриття сезону" 28 october Відкриті клубні змагання з ДКП CEN Ch 11, CEN 22; CEN48; CEN 80 3—5 november Кубок з подолання перешкод «Осінній кубок КСК «Патріот» 16—19 november Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure", CSN4*,ФІНАЛ 25 november "Відкриті змагання кінного клубу "Deimos" з кінного спорту (подолання перешкод) 15—17 december Міжнародні змагання з виїздки -СDI2*,CDIYH,CDIJ,СDIch 16 december Закриті клубні змагання "Butenko Stable Christmas Cup 2017" 21—23 december Відкритий Чемпіонат ДЮСШ "Буревісник" до Дня Святого Миколая (виїздка, подолання перешкод) 22—24 december Обласні змагання " Кубок КСК "Klimenko Stable" 18—20 january Відкритий чемпіонат ДЮСШ "Буревісник" "Різдво-2018" 27—28 january Клубні зимові змагання з подолання перешкод та аматорської виїздки КСК "Еквідес Клаб" CSN 10 february Закриті клубні змагання з ДКП 15—17 february Відкритий зимовий чемпіонат Львівської обл. 17—18 february Клубні зимові змагання з подолання перешкод та аматорської виїздки КСК "Еквідес Клаб" CSN 22—24 february Відкритий "Кубок Дніпра" з подолання перешкод 1-й етап CSN2* 24 february Закриті клубні змагання з ДКП, CEN20, CEN40, CEN80 1—4 march Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Parade allure", 1-й етап CSN2* 3—4 march Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод 15—17 march Відкритий чемпіонат ЛОО ФСТ "Україна" присвячений пам'яті Б. А. Трутнєва 15—17 march Відкритий "Кубок Дніпра" з подолання перешкод , 2-й етап CSN2* 23—25 march CDI2*, CDICh-A, CDIJ, CDIYH 24 march Змагання з подолання перешкод "Відкриття сезону", CSN1* 29 march —1 april Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Parade allure", 2-й етап CSN2* 7 april Обласні змагання з подолання перешкод CSN1* 11—14 april Чемпіонат Дніпропетровської області з подолання перешкод серед дітей, юнаків та юніорів 12—14 april Відкритий "Кубок Дніпра" з подолання перешкод 3-й етап CSN2* 12—15 april Етап Кубка України з триборства 12—14 april Відкритий Чемпіонат Львівської області 15—18 april Чемпіонат Дніпропетровської області з подолання перешкод серед дорослих 19—22 april Чемпіонат Дніпропетровської області з виїздки серед дітей, юнаків та юніорів 19—22 april Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Flying Horse Cup", 1-й етап CSN3* 19—22 april Відкритий Чемпіонат м. Дніпро з кінного спорту серед дітей, юнаків та юніорів 22 april Відкриті клубні змагання КСК "Імпульс" з кінного спорту (подолання перешкод) 26—29 april Відкриті змагання з подолання перешкод КСК "Вікторія" 1 етап CSN1* 26—29 april Відкриті всеукраїнські змагання з виїздки "Кубок КСК "Horses of Anastasia" - CDN 2* 1етап 26—29 april Відкриті регіональні змагання Кубок КСК "Еквідес Клаб" з подолання перешкод CSN3* 1-й етап 26—28 april Відкритий чемпіонат Миколаївської області з кінного спорту пам'яті Л. О. Зозулі серед дітей, молоді та дорослих 28—29 april CEI 1*80, CEIJY1*80, CEI2*120, CEIJY2*120 28—29 april Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП «Кубок Silin» CEN 32; CEN 48; CEN 84 1 may Обласні змагання з подолання перешкод CSN1* 3—5 may Відкритий кубок м. Львова 4—6 may CDI3*, CDICh-A, CDIJ, CDIYH 4—6 may Чемпіонат міста Суми з кінного спорту 4—6 may Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Parade allure", 3-й етап CSN2* 4—6 may Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "КСК Магнат", 1-й етап CSN2* 5 may Першість ДЮКСШ "Фаворит", змагання "До Дня Перемоги" 6—8 may Відкритий "Кубок Дніпра" з подолання перешкод, 4-й етап - CSN 2* 10—13 may Чемпіонат України з виїздки серед дітей, юнаків та юніорів (IV ранг) 10—13 may Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Flying Horse Cup", 2-й етап CSN3* 10—13 may Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "Кубок СФГ "Лелеки", 1-етап 12—13 may Відкриті обласні змагання з подолання перешкод CSN1* 17—20 may Чемпіонат України з подолання перешкод серед дітей, юнаків та юніорів (IV ранг) 17—20 may Відкритий Кубок Eguides Club 18—20 may Відкриті регіональні змагання з виїздки CDN3* "Dressage Flying Horse CUP", 1-етап 24—27 may Чемпіонат України з виїздки (III ранг) 24—27 may Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Flying Horse Cup", 3-й етап CSN3* 31 may —3 june Відкриті регіональні змагання Кубок КСК "Еквідес Клаб" з подолання перешкод CSN3* 2-й етап 31 may —3 june Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Parade allure", 4-й етап CSN2* 1 june Першість ДЮКСШ "Фаворит", змагання "До Дня Захисту дитини" 1 june Открытый чемпионат Херсонской области среди детей и юношей 2 june Регіональні дитячі змагання "Маленькі Cavalier'и" І етап 2 june Обласні змагання з подолання перешкод CSN1* 7—10 june Відкриті змагання з подолання перешкод КСК "Вікторія" 2 етап CSN1* 7—10 june Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "Butenko Stable Cup" 14—17 june Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Flying Horse Cup", 3-й етап CSN3* 14—17 june Відкриті змагання з виїздки "Equides Dressage Cup" 1-етап 14—17 june Чемпіонат України з триборства серед дорослих, дітей, юнаків та юніорів (III, IV ранг) 14—17 june Відкритий "Кубок Дніпра" з подолання перешкод, 5-й етап - CSN 2* 14—17 june Відкриті змагання з триборства "Eventing Amateur Cup" 17 june Відкриті клубні змагання з подолання перешкод "Відкрита Дружня зустріч "White Stable"" 21—24 june Відкриті всеукраиїнські змагання з виїздки "Кубок КСК "Horses of Anastasia"- CDN 2* 2 -й етап 21—24 june Чемпіонат України з подолання перешкод (III ранг) 22—24 june Відкриті регіональні змагання з виїздки CDN3* "Dressage Flying Horse CUP", 2-етап 22—24 june Відкритий Чемпіонат Запорізької області с кінного спорту ( подолання перешкод) 28 june —1 july Відкриті регіональні змагання Кубок КСК "Еквідес Клаб" з подолання перешкод CSN3* 3-й етап 28 june Першість ДЮКСШ "Фаворит", змагання "До Дня Конституції" 29 june —1 july Відкритий "Кубок Дніпра" з виїздки, 2-й етап CDN1* 5—8 july Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Parade allure", 5-й етап CSN2* 5—8 july Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "Кубок СФГ "Лелеки", 2-етап 7 july Першість ДЮКСШ "Фаворит" , змагання пам'яті Н.Г.Колеснік 9—15 july Чемпіонат Європи з виїздки серед дітей, юнаків та юніорів СH-EU-Ch-D, СH-EU-J-D, СH-EU-Y-D (II ранг) 9—15 july Чемпіонат Європи з конкуру серед дітей, юнаків та юніорів СH-EU-Ch-S, СH-EU-J-S, СH-EU-Y-S (II ранг) 9—15 july Чемпіонат Європи з триборства серед юнаків та юніорів CH-EU-J-CCI1*, CH-EU-Y-CCI2* (II ранг) 12—14 july Відкритий "Кубок Дніпра" з подолання перешкод 4-й етап CSN2* 14—15 july Відкритий Кубок Федерації кінного спорту Сумської області 14—15 july Клубні змагання з ДКП CEN 20, CEN48, CEN84 19—22 july Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок КСК "Бреч" CSN3* 2-й етап 19—22 july Відкриті змагання з виїздки "Equides Dressage Cup" 2-етап 26—29 july Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок КСК "Бреч" CSN3* 3-й етап 2—4 august Відкритий "Кубок Дніпра" з подолання перешкод 5-й етап CSN2* 2—5 august Відкриті всеукраїнські змагання "Кубок КСК "Horses of Anastasia" CDN 2* 3-й етап 2—5 august Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Parade allure", 6-й етап CSN2* 9—12 august Відкриті змагання з подолання перешкод КСК "Вікторія" 3 етап CSN1* 10—12 august Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "КСК Магнат", 2-й етап CSN2* 10—12 august Відкриті регіональні змагання з виїздки CDN3* "Dressage Flying Horse CUP", 3-етап 11 august Обласні змагання з подолання перешкод CSN1* 16—19 august Кубок Дніпропетровської області з виїздки та відкритий "Кубок Дніпра" з виїздки, 3-й етап 16—18 august Кубок федерації Львівської області 16—19 august Відкриті регіональні змагання Кубок КСК "Еквідес Клаб" з подолання перешкод CSN3* 4-й етап 23—26 august Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Flying Horse Cup", 4-й етап CSN3* 23—26 august Відкриті змагання з виїздки "Equides Dressage Cup" 3-етап 24 august Першість ДЮКСШ "Фаворит", змагання "До Дня Незалежності" 30 august —2 september Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "Кубок СФГ "Лелеки", 3-етап 31 august —2 september Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Parade allure", 7-й етап CSN2* 1—2 september Чемпіонат міста Суми з кінного спорту 5—8 september Відкриті змагання з подолання перешкод КСК "Вікторія" Фінал CSN1* 6—8 september Відкриті регіональні змагання Кубок КСК "Еквідес Клаб" з подолання перешкод CSN3* 5-й етап 7—9 september Відкриті регіональні змагання з виїздки CDN3* "Dressage Flying Horse CUP", Фінал 8 september Відкритий Чемпіонат Полтавської області 11—23 september Всесвітні кінні ігри WEG-D (Tryon) (I ранг) 13—15 september Відкритий Кубок м. Львова 13—16 september Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Flying Horse Cup", 5-й етап CSN3* 15—16 september Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "Butenko Stable Cup" CSN3* 15—16 september Кубок Сумської області з кінного спорту 18 september Відкриті дитячі змагання "Маленькі Cavalier'и" ІІ етап 20—23 september Кубок України з виїздки (III ранг) 20—23 september Кубок України з подолання перешкод (III ранг) 27—30 september Кубок України з триборства (III ранг) 27—30 september Відкриті змагання з виїздки "Equides Dressage Cup" Фінал 27—30 september Відкритий Чемпіонат м. Дніпро з кінного спорту та Відкритий міський турнір пам'яті Л.А.Китаєвої 27—30 september Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "Кубок СФГ "Лелеки", Фінал 28—30 september Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "КСК Магнат", 3-й етап CSN2* 28—29 september Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП "Кубок села Бобриця" CEN28, CEN 58, CEN 82 29 september Відкритий Чемпіонат м. Кременчук серед дітей та юнаків 4—7 october Відкриті регіональні змагання Кубок КСК "Еквідес Клаб" з подолання перешкод CSN3* Фінал 4—7 october Відкритий турнір з виїздки "Кубок Дніпра" ФІНАЛ ,CDN 1* 4—7 october CSI1* CSIYH1* 11—13 october Відкритий Кубок Львівської області 11—14 october Кубок КСК "Horses of Anastasia" CDN 2* - Фінал 13 october Першість ДЮКСШ "Фаворит" змагання "До Дня Захисника України" 17—19 october Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Parade allure", 7-й етап CSN2* 18—20 october Відкритий турнір з подолання перешкод "Кубок Дніпра" - ФІНАЛ - СSN 2* 18—21 october Чемпіонат світу серед молодих коней з триборства CH-M-YH-CCI1*, CH-M-YH-CCI2* (Le Lion d'Angers), (ІІ ранг) 20 october Змагання з подолання перешкод CSN1* "Закриття сезону" 25—28 october Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок КСК "Бреч" CSN3* 4-й етап 25—27 october Відкритий чемпіонат Миколаївської області з кінного спорту серед дітей, молоді та дорослих "Закриття сезону" 26—28 october [CDI-W], CDI2*, CDIJ, CDIP, CDIY 27—28 october CEI1*80, CEIJY1*80, CEI2*120, CEIJY2*120, CEI3*160 8—11 november Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Parade allure", 8-й етап CSN 2* 22—25 november Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок КСК "Бреч" CSN3* Фінал 7—9 december Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Parade allure", CSN3* Фінал 14—16 december [CDI-W], CDICh-A, CDIJ, CDIYH 20—22 december Відкритий чемпіонат ДЮСШ " Буревісник" до дня Святого Миколая 21—23 december [CDI-W], CDICh-A, CDIJ, CDIYH
Calendar of events
< May 2018 >
  • mo
  • tu
  • we
  • th
  • fr
  • sa
  • su
  • 30
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 1
  • 2
  • 3
< June 2018 >
  • mo
  • tu
  • we
  • th
  • fr
  • sa
  • su
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 1
< July 2018 >
  • mo
  • tu
  • we
  • th
  • fr
  • sa
  • su
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Follow us
on social networks
Data
Latest news
All Jumping Dressage Press centers

Sponsors and Partners