1—8 august Відкриті Всеураїнські змагання з подолання перешкод на Кубок Президетна України 5 етап 9—11 august Открытый Кубок IIC по конкуру 9—11 august Кубок Дарлинга - 5 этап 16—18 august Кубок ЛКХ "Вайнеровского" 22—25 august Открытые Всеукраинские соревнования по преодолению препятствий Кубок Президента Украины 6 этап 23—25 august Открытый Чемпионат г. Сумы 24—25 august Кубок Дарлінга - 6 етап 6—8 september Відкритий Кубок IIC з конкуру 7—8 september Міжнародні змагання з подолання перешкод Donbass Tour CSI5* 7—8 september Teteriv Games 13—15 september Фінал Відкритого Кубку IIC з конкуру 13—15 september Відкритий Чемпіонат Сумської обл. Кубок губернатора Сумської області 13—15 september Кубок КСК Бреч 20—22 september Кубок СООО "Дружба народів" 20—22 september Відкритий Кубок кінного клуба "Flying Horse Cup" 26—29 september Кубок України з подолання перешкод 3—6 october Відкритий Кубок Дніпропетровської обл. 4—6 october Кубок Президента ФКСУ 11—13 october Фінал Кубку Дарлінга 25—27 october «Відкритій Кубок Flying Horse Cup». Фінал 22—24 november Відкриті Всеураинскі змагання з подолання перешкод Кубок Президента України 8 етап 29 november —1 december Фінал Відкритих Всеукраїнських змагань з подолання перешкод Кубок Президента України 18—22 december Olympia Horse Show CSIW5* London 18—22 december Den Goubergh, Roosendaal CSI2* 19—22 december Frankfurt CSI3* 20—22 december La Coruna CSI5*, Spain 26—30 december Jumping Mechelen CSI5*-W 9—12 january LONGINES CSI***** BASEL 16—19 january PARTNER PFERD LEIPZIG CSI5*-W, CDI4*, CSIAm-A, CSIAm-B, CSIYH1*, CVI-W 16—18 january Відкритий Чемпіонат ДЮСШ «Буревісник» Різдво-2014 24—26 january MERCEDES CSI5*-W ZURICH 24—26 january JUMPING AMSTERDAM CSI4* CDI-W 2014 30 january —2 february GLOCK HORSE PERFORMANCE CENTER CSI3* CSI1* CSIYH1* 5—8 february The UAE President Show Jumping Cup – Furusiyya Nation Cups Series CSIO5* 7—9 february JUMPING INTERNATIONAL DE BORDEAUX 12—15 february Національний кінний парк "Русь", Москва CSI2*/CSIYH1* 13—16 february MANERBIO ITALY 18 february —23 march Sunshine Tour 20—23 february Carnival Jumping Den Goubergh Roosendaal CSI2* / CSIYH1* / CSI-Ponies / CSI-AM 21—23 february Sopot Amber Cup CSI2* 21—23 february San Giovanni in Marignano 27 february —2 march Відкритий зимовий "Кубок IIС" з подолання перешкод - 3 етап 27 february —9 march VILENEUVE LOUBET TOUR (FRA) 12—15 march Відкритий Чемпіонат ЛОО ФТС «Україна» присвячений памяті А.Трутнєва 28—30 march Відкритий зимовий "Кубок IIС" з подолання перешкод 4—6 april LANAKEN Tour (BEL) CSI3* 11—13 april Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод Кубок Президента України - 2 етап 11—13 april LANAKEN Tour (BEL) CSI3* 11—13 april Bonheiden CSI CH-J-P-YR до 25 років 16—20 april Arezzo CSI2*/CSIO 17—21 april ERMELO CSI1* / CSI2* 17—21 april Lyon (FRA) CSI-W, CDI-W Final 23—26 april Відкритий чемпіонат м. Дніпропетровська серед дітей, юнаків та юніорів 24—27 april Sancourt ( FRA) CSI2, CSI1, CSIYH1* 25—27 april Відкриті регіональні змагання з конкуру - 1-й етап 1—4 may MAUBEUGE CSI3* / CSIYH1* 2—4 may Відкритий Чемпіонат Сумської області 2—4 may Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 1-й етап 8—11 may CSIO LINZ AUSTRIA 9—11 may Відкриті регіональні змагання з конкуру - 2-й етап 14—18 may Bonheiden CSIO CH-J-P-YR 16—18 may Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод Кубок Президента України - 3 етап 22—25 may Змагання з подолання перешкод "Flying Horse Cup" - 1 етап 22—25 may Lamprechtshausen CSI2* 22—25 may Furusiyya FEI Nations Cup™ Jumping 30 may —1 june Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 1-й етап 31 may —2 june Mullingar International CSI 2 * Horse Show 5—8 june Чемпіонат України з конкуру серед юніорів, юнаків та дітей 5—8 june MAGNA RACINO SPRING TOUR 2014 FINAL 6—8 june Змагання з подолання перешкод Кубок "КСК Бреч" 7—8 june Змагання "WHITE STABLE" 12—15 june CSI3*/CSIJCh-A Poznan 13—15 june Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод Кубок Президента України - 4 етап 20 june —22 may Змагання з подолання перешкод "Flying Horse Cup" - 2 етап 20—22 june «Відкритий Кубок Flying Horse Cup» 2 етап 25—29 june AREZZO CSIOYJPCh 27—29 june Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 3-й етап 4—6 july Змагання з подолання перешкод Кубок "КСК Бреч" - 2 етап 4—6 july CSI3*/CSI Am-A Wettenhall (GBR) 10—13 july Чемпіонат України з конкуру серед дорослих 11—13 july Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод Кубок Президента України - 5 етап 12—13 july «Кубок КСК Фаворит» з подолання перешкод (CSN*) 18—20 july Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 4-й етап 24—28 july FEI Чемпіонат Європи серед юніорів, юнаків та дітей з конкуру 1—3 august Відкриті регіональні змагання з конкуру - 3-й етап 7—10 august Змагання з подолання перешкод "Flying Horse Cup" - 3 етап 7—10 august Roosendaal CSI2 CSI1 CSIYH 7-10 August 2014 7—10 august Открытый чемпионат г. Днепропетровска и Открытый городской турнир памяти Л,А,Китаевой 14—17 august Ommen CSI3 CSI1 14-17 August 2014 15—17 august Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 5-й етап 16 august Открытый Чемпионат Полтавской области -4 этап 22—24 august Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод Кубок Президента України - 6 етап 22—24 august Кубок КСК "Лелеки" 23 august —7 september ALLTECH FEI WORLD EQUESTRIAN GAMES™ 2014 IN NORMANDY 28 august Открытый чемпионат Полтавской области 29—31 august Відкриті регіональні змагання з конкуру - 4-й етап 29—31 august Змагання з подолання перешкод Кубок "КСК Бреч" - 3 етап 5—7 september Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 6-й етап 6—7 september Открытый Чемпионат г. Сумы 12—14 september Відкриті регіональні змагання з конкуру "Кубок Губернатора"- 5-й етап 12—14 september Відкритий Кубок с подолання перешкод « Butenko Stable Cup» 4 етап 19—21 september Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод Кубок Президента України - 7 етап 19—21 september Открытые Всеукраинские соревнования по конкуру - 6-й этап 20 september Открытый Чемпионат Полтавской области - финал 26—28 september Змагання з подолання перешкод "Flying Horse Cup" - 4 етап 26—28 september Открытый Чемпионат Днепропетровской области 3—5 october Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - ФІНАЛ 9—12 october Кубок України з конкуру 17—19 october Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод Кубок Президента України - 8 етап 17—19 october Открытый Чемпионат Сумской обл, Кубок Губернатора Сумской обл. 24—26 october Відкриті регіональні змагання з конкуру "Кубок Губернатора"- 6-й етап 5—8 november Кубок Львовской области 7—9 november Открытые региональные соревнования по конкуру - ФИНАЛ 14—16 november Відкритий зимовий "Кубок IIС" з подолання перешкод - 4 етап 20—23 november Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод Кубок Президента України - ФІНАЛ 18—20 december Открытый Чемпионат ДЮСШ "Буревестник" 20 december Спеціальні дитячі змагання 26—29 march Відкриті всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 2-й етап 17—19 april Відкриті регіоналіні змагання з подолання перешкод "Кубок "Butenko Stable" - 1-й етап 23—26 april Відкриті всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 3-й етап 8—10 may Відкритий кубок "КСК Лелеки"- 1-й етап 8—10 may Відкриті регіоналіні змагання з подолання перешкод "Кубок "Butenko Stable" - 2-й етап 14—17 may Відкриті всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 4-й етап 15—17 may Відкритий чемпіонат Миколаївської області з кінного спорту пам`яті О.Л Зозулі серед дорослих і молоді 22—24 may Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок КСК Flying Hоrse Club" -1-й етап 6—7 june Кубок КСК "White Stable" 12—14 june Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "Кубок "Butenko Stable" - 3-й етап 19—21 june Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок КСК Flying Hоrse Club" -2-й етап 25—28 june Чемпіонат України з подолання перешкод серед юніорів, юнаків та дітей (IV ранг) 25—28 june Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 5-й етап 2—5 july Кубок "КСК Бреч" -1-й етап 9—12 july Кубок "КСК Бреч" - 2-й етап 16—19 july Чемпіонат України з подолання перешкод серед дорослых (III ранг) 16—19 july Кубок "КСК Бреч" - 3 -й етап 23—26 july Фінал Кубка "КСК Бреч" 6—9 august Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 5-й етап 10—16 august Чемпіонат Європи з подолання перешкод серед детей, юнаків и юніорів CH-EU-Ch-S, CH-EU-J-S,CH-EU-Y-S,(Виннер Нойштадт) (II ранг) 14—15 august Кубок Федерації Львівської області з подолання перешкод 14—16 august Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок КСК Flying Hоrse Club" - 3-й етап 19—23 august Чемпіонат Європи з подолання перешкод CH-EU-S (Німеччина, Аахен), (II ранг) 21—23 august Відкритий турнир з подолання перешкод "Кубок Магната" 3 september Открытый Чемпіонат Полтавської області з подолання перешкод 3—4 september Відкритий кубок "КСК Лелеки"- 2-й етап 4—6 september Кубок "Осінь в КСК Бреч" 4—6 september Міжнародні дитячі заочні змагання (FEI Children's International Classic Competitions) 10—13 september Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 6-й етап 10—13 september Кубок України з подолання перешкод (ІІІ ранг) 18—20 september Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "Кубок "Butenko Stable" - 4-й етап 25—27 september Фінал всеукраїнських змаганнь з подолання перешкод; "Кубок КСК Flying Hоrse Club" 2—4 october Фінал Відкритих региональных змаганнь з подолання перешкод "Кубок "Butenko Stable" 8—11 october Відкритий Кубок Eguides Club 16—18 october Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 8-й етап 12—15 november Фінал Відкритих всеукраїнських змаганнь з подолання перешкод 17—20 march Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 1-й етап (ІІІ ранг) 7—10 april Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 2-й етап (ІІІ ранг) 13—16 april Відкриті Чемпіонат м.Дніпропетровськ з кінного спорту серед юніорів, юнаків та дітей 14—17 april Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" Кубок "Equides Club " - 1-й етап 14—17 april Чемпіонат України з подолання перешкод серед юніорів, юнаків та дітей (IV ранг) 22—24 april Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок Flying Horse Cup" -1 етап (ІІІ-ІVранг) 22—24 april Відкритий "Кубок СФГ" Лелеки "по подоланню препятствій- 1-й етап 6—8 may Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок BMW 2016" -(1 етап) 6—8 may Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN1*" КСК "Магнат " - (1-й етап) 12—15 may Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 3-й етап (ІІІ ранг) 12—15 may Міжнародні змагання з подолання перешкод CSI 19—22 may Міжнародні змагання з подолання перешкод CSI 20—22 may Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок Flying Horse Cup" -2 етап (ІІІ-ІVранг) 26—29 may Международные соревнования по преодолению препятствий CSI3*-W, CSIYH1* 27—29 may Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" Кубок "Equides Club " - 2-й етап 3—5 june Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN1*" КСК "Магнат " - 2-й етап 3—5 june Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок КСК White stable" -2 етап 10—12 june Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" Кубок "Butenko Stable Cup" - 1-й етап 10—12 june Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок BMW 2016" -2 етап 17—19 june Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок Flying Horse Cup" -3 етап (ІІІ-ІVранг) 17—19 june Відкритий Чемпіонат м.Суми присвячений засновнику кінного спорта на Сумщині П.Ф.Скляру 24—26 june Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" Кубок "Equides Club " - 3-й ета 30 june —3 july Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод- 4-й етап (ІІІ ранг) 30 june —3 july Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" КСК "Бречь" - 1-й етап 7—10 july Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" КСК "Бречь" - 2-й етап 14—17 july Чемпіонат України з подолання перешкод серед дорослих (III ранг) 14—17 july Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" КСК "Бречь" - 3-й етап 22—24 july Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" Кубок "Equides Club " - 4-й етап 26—31 july Чемпіонат Європи з подолання перешкод серед детей, юнаків и юніорів CH-EU-ChS, CH-EU-J-S,CH-EU-Y-S,(Мілстрід) (II ранг) 29—31 july Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок BMW 2016" -3 етап. 29—31 july Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN1*" КСК "Магнат " - 3-й етап 4—7 august Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод- 5-й етап (ІІІ ранг) 6—19 august XXXI Літніе Олімпійські Ігры (І ранг) 10—13 august Відкриті Чемпіонат м.Дніпропетровськ та Відкриті міські змагання пам'яті Л.А.Китаєвої з кінного спорту 12—14 august Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок BMW 2016" - 4 етап. 19—21 august Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" Кубок "Equides Club " - 5-й етап 19—21 august Відкритий "Кубок СФГ" Лелеки "по подоланню препятствій- 2-й етап 26—28 august Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок Flying Horse Cup" -4 етап (ІІІ-ІVранг) 1—4 september Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 6-й етап (III ранг) 1—4 september Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" КСК "Бречь" - 4-й етап 2—4 september Відкритий Кубок Сумської області з кінного спорту 9—11 september Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" Кубок "Butenko Stable Cup" - 2-й етап 12—14 september Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN1*" КСК "Магнат " - 4-й етап 12—14 september Фінал всеукраїнських змаганнь з подолання перешкод "Кубок BMW 2016" 16—18 september Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" Кубок "Equides Club " - 6-й етап 23—25 september Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок Flying Horse Cup" -5 етап (ІІІ-ІVранг) 23—25 september Відкритий Чемпіонат м.Суми 29 september —2 october Кубок України з подолання перешкод (ІІІ ранг) 30 september —2 october Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN1*" КСК "Магнат " - 5-й етап 7—9 october Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CCN2*" Кубок "Equides Club " - 7-й етап 14—16 october Фінал всеукраїнських змаганнь з подолання перешкод "Кубок Flying Horse Cup" (ІІІ-ІVранг) 20—23 october Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 7-й етап (ІІІ ранг) 10 november Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 8-й етап (ІІІ ранг) 16—18 february Відкритий зимовий Чемпіонат Львівської області з виїздки та подолання перешкод 25—26 february Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN1* КСК "Шостка" 2—5 march Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure" CSN2*,1-й етап 16—19 march Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure" CSN2*,2-й етап 16—18 march Відкритий чемпіонат ЛОО ФСТ "Україна" присвячений памяті Б.А. Трутнєва (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 30 march —2 april Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure" CSN2*,3-й етап 1 april Відкриті обласні змагання з подолання перешкод CSN1* "Відкриття сезону" 19—22 april Відкритий Чемпіонат міста Дніпро (серед дітей, юнаків та юніорів) з кінного спорту 20—23 april Чемпіонат Дніпропетровської області з подолання перешкод серед дітей, юнаків та юніорів. Кубок СФГ "Лелеки" 1-й етап 21—23 april Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN 2* "Кубок КСК Flying Horse Cup" 1-й етап 21—23 april Відкритий чемпіонат Миколаївської області присвячений пам'яті Зозулі О.Л. 27—30 april Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN2* "Equides Cup" 1-й етап 29—30 april Відкритий Чемпіонат м. Києва з виїздки та конкуру 4—7 may Відкритий Кубок м.Львова (виїздка, подолання перешкод) 4—7 may Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure", CSN2*, 4-й етап 12—14 may Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN4* White Stable 18—21 may Чемпіонат України з подолання перешкод серед дітей, юнаків та юніорів CSN-CH-Ch/J/Y (III ранг) 25—28 may Чемпионат Дніпропетровської області з подолання перешкод серед дорослих 26—28 may Кубок КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 1-й етап 26—28 may Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN* "Butenko Stable" 27—28 may Відкриті дитячі змагання "Маленькі Cavalier’и" (виїздка, подолання перешкод CSN1*"), 1-етап 27 may Регіональні змагання з подолання перешкод CSN1* 31 may —4 june Міжнародні змагання з подолання перешкод CSI2*, CSIAm-B, CSICh-A, CSIJ-A, CSIY-A, CSIYH1* 7—11 june Міжнародні змагання з подолання перешкод CSI2*, CSIAm-B, CSICh-A, CSIJ-A, CSIY-A, CSIYH1* 9 june Відкритий чемпіонат Херсонської області з подолання перешкод 15—17 june Відкритий Чемпіонат Львівської області (виїздка, подолання перешкод) 16—18 june Відкритий Кубок СФГ "Лелеки" з подолання перешкод CSN1*, 2-й етап 16—18 june Відкритий Кубок з подолання перешкод "Equides Club" CSN1* 22—25 june Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN2* "Кубок КСК Flying Horse Cup" 2-й етап 23—25 june Кубок КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод) 2-й етап 23—25 june Чемпіонат м.Суми з виїздки, подолання перешкод та триборства 29—2 june Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure",CSN2*, 5-й етап 1—2 july Відкриті дитячі змагання "Маленькі Cavalier’и" (виїздка, подолання перешкод CSN1*"), 2-етап 6—9 july Чемпіонат України з подолання перешкод серед дорослих CSN-CH-UKR (III ранг) 13—16 july Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN (Бреч) 20—23 july Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN (Бреч) 22 july Відкриті змагання з подолання перешкод CSN1* 27—30 july Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN (Бреч) 3—5 august Кубок КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 3-й етап 4—6 august Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN1* "КСК Магнат" 2-й етап 8—13 august Чемпіонат Європи з подолання перешкод CH-EU-Ch-S, CH-EU-J-S, CH-EU-Y-S (м. Шаморін,) (II ранг) 10—13 august Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure",CSN2*,6-й етап 11—13 august Чемпіонат м.Суми з виїздки та подолання перешкод 15 august Відкриті змагання з подолання перешкод CSN1* 17—20 august Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN2* "Equides Cup" 2-й етап 17—20 august Кубок СФГ «Лелеки» з подолання перешкод 18—20 august Кубок Федерації Львовської області (виїздка, подолання перешкод) 18—20 august Відкритий Кубок Черкаської області з подолання перешкод та триборства. 22—27 august Чемпіонат Європи з подолання перешкод CH-EU-S (м. Гетеборг) 25—27 august Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN3* "Кубок КСК Flying Horse Cup" ФІНАЛ 1—3 september Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN4* "Кубок Баварія Моторс Осінь 2017" 2—3 september Фінальні відкриті дитячі змагання "Маленькі Cavalier’и" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 7—9 september Відкритий Кубок м. Львова (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 7—10 september Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN2* "Equides Cup" 3-й етап 14—17 september Міжнародні змагання з подолання перешкод CSI2*, CSIAm-B, CSICh-A, CSIYH1* 14—17 september Відкритий Кубок СФГ "Лелеки" з подолання перешкод CSN1*, 3-й етап 21—23 september Відкритий Кубок Львівської області (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 21—24 september Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN3* "Кубок КСК Flying Horse Cup" 3-й етап 23 september Дитячі клубні змагання з подолання перешкод "Кінно-спортивні змагання на честь 123 річниці заснування міста Скадовськ" 27—30 september Відкритий Чемпіонат м.Дніпро та Відкритий міський турнір з кінного спорту памяті засл. діяча культури УССР Л.А.Китаєвої 28 september —1 october Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure",CSN2*,7-й етап 29 september —1 october Фінал Кубка КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 29 september —1 october Кубок Сумської області з виїздки та подолання перешкод 5—8 october Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN2* "Equides Cup" ФІНАЛ 12—15 october Кубок України з подолання перешкод CSN-CUP (ІІІ ранг) 12—15 october Відкритий Кубок СФГ "Лелеки" з подолання перешкод CSN1*, Фінал 13—15 october Відкритий Чемпіонат Запорізької області з подолання перешкод для дітей, юнаків та юніорів 19—22 october Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure",CSN2*, 7-й етап 21 october Відкриті обласні змагання з подолання перешкод CSN1* "Закриття сезону" 26—29 october Кубок Дніпропетровської області з конкуру та Кубок КСК «Klimenko Stable» 27—29 october Відкритий чемпіонат Миколаївської області "Закриття сезону" 3—5 november Кубок з подолання перешкод «Осінній кубок КСК «Патріот» 16—19 november Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure", CSN4*,ФІНАЛ 25 november "Відкриті змагання кінного клубу "Deimos" з кінного спорту (подолання перешкод) 16 december Закриті клубні змагання "Butenko Stable Christmas Cup 2017" 21—23 december Відкритий Чемпіонат ДЮСШ "Буревісник" до Дня Святого Миколая (виїздка, подолання перешкод) 22—24 december Обласні змагання " Кубок КСК "Klimenko Stable" 18—20 january Відкритий чемпіонат ДЮСШ "Буревісник" "Різдво-2018" 27—28 january Клубні зимові змагання з подолання перешкод та аматорської виїздки КСК "Еквідес Клаб" CSN 15—17 february Відкритий зимовий чемпіонат Львівської обл. 17—18 february Клубні зимові змагання з подолання перешкод та аматорської виїздки КСК "Еквідес Клаб" CSN 22—24 february Відкритий "Кубок Дніпра" з подолання перешкод 1-й етап CSN2* 1—4 march Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Parade allure", 1-й етап CSN2* 3—4 march Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод 15—17 march Відкритий чемпіонат ЛОО ФСТ "Україна" присвячений пам'яті Б. А. Трутнєва 15—17 march Відкритий "Кубок Дніпра" з подолання перешкод , 2-й етап CSN2* 24 march Змагання з подолання перешкод "Відкриття сезону", CSN1* 29 march —1 april Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Parade allure", 2-й етап CSN2* 7 april Обласні змагання з подолання перешкод CSN1* 11—14 april Чемпіонат Дніпропетровської області з подолання перешкод серед дітей, юнаків та юніорів 12—14 april Відкритий "Кубок Дніпра" з подолання перешкод 3-й етап CSN2* 12—14 april Відкритий Чемпіонат Львівської області 15—18 april Чемпіонат Дніпропетровської області з подолання перешкод серед дорослих 19—22 april Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Flying Horse Cup", 1-й етап CSN3* 19—22 april Відкритий Чемпіонат м. Дніпро з кінного спорту серед дітей, юнаків та юніорів 22 april Відкриті клубні змагання КСК "Імпульс" з кінного спорту (подолання перешкод) 26—29 april Відкриті змагання з подолання перешкод КСК "Вікторія" 1 етап CSN1* 26—29 april Відкриті регіональні змагання Кубок КСК "Еквідес Клаб" з подолання перешкод CSN3* 1-й етап 26—28 april Відкритий чемпіонат Миколаївської області з кінного спорту пам'яті Л. О. Зозулі серед дітей, молоді та дорослих 1 may Обласні змагання з подолання перешкод CSN1* 3—5 may Відкритий кубок м. Львова 4—6 may Чемпіонат міста Суми з кінного спорту 4—6 may Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Parade allure", 3-й етап CSN2* 4—6 may Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "КСК Магнат", 1-й етап CSN2* 5 may Першість ДЮКСШ "Фаворит", змагання "До Дня Перемоги" 6—8 may Відкритий "Кубок Дніпра" з подолання перешкод, 4-й етап - CSN 2* 10—13 may Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Flying Horse Cup", 2-й етап CSN3* 10—13 may Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "Кубок СФГ "Лелеки", 1-етап 12—13 may Відкриті обласні змагання з подолання перешкод CSN1* 17—20 may Чемпіонат України з подолання перешкод серед дітей, юнаків та юніорів (IV ранг) 17—20 may Відкритий Кубок Eguides Club 24—27 may Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Flying Horse Cup", 3-й етап CSN3* 31 may —3 june Відкриті регіональні змагання Кубок КСК "Еквідес Клаб" з подолання перешкод CSN3* 2-й етап 31 may —3 june Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Parade allure", 4-й етап CSN2* 1 june Першість ДЮКСШ "Фаворит", змагання "До Дня Захисту дитини" 1 june Открытый чемпионат Херсонской области среди детей и юношей 2 june Обласні змагання з подолання перешкод CSN1* 7—10 june Відкриті змагання з подолання перешкод КСК "Вікторія" 2 етап CSN1* 7—10 june Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "Butenko Stable Cup" 14—17 june Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Flying Horse Cup", 3-й етап CSN3* 14—17 june Відкритий "Кубок Дніпра" з подолання перешкод, 5-й етап - CSN 2* 17 june Відкриті клубні змагання з подолання перешкод "Відкрита Дружня зустріч "White Stable"" 21—24 june Чемпіонат України з подолання перешкод (III ранг) 22—24 june Відкритий Чемпіонат Запорізької області с кінного спорту ( подолання перешкод) 28 june —1 july Відкриті регіональні змагання Кубок КСК "Еквідес Клаб" з подолання перешкод CSN3* 3-й етап 28 june Першість ДЮКСШ "Фаворит", змагання "До Дня Конституції" 29 june —1 july Відкриті обласні змагання з подолання перешкод CSN1* 5—8 july Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Parade allure", 5-й етап CSN2* 5—8 july Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "Кубок СФГ "Лелеки", 2-етап 7 july Першість ДЮКСШ "Фаворит" , змагання пам'яті Н.Г.Колеснік 9—15 july Чемпіонат Європи з конкуру серед дітей, юнаків та юніорів СH-EU-Ch-S, СH-EU-J-S, СH-EU-Y-S (II ранг) 12—14 july Відкритий "Кубок Дніпра" з подолання перешкод 4-й етап CSN2* 19—22 july Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок КСК "Бреч" CSN3* 2-й етап 26—29 july Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок КСК "Бреч" CSN3* 3-й етап 29 july Відкриті тренування з подолання перешкод "Товаристська зустріч" 2—4 august Відкритий "Кубок Дніпра" з подолання перешкод 5-й етап CSN2* 2—5 august Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Parade allure", 6-й етап CSN2* 9—12 august Відкриті змагання з подолання перешкод КСК "Вікторія" 3 етап CSN1* 10—12 august Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "КСК Магнат", 2-й етап CSN2* 11 august Обласні змагання з подолання перешкод CSN1* 16—18 august Кубок федерації Львівської області 16—19 august Відкриті регіональні змагання Кубок КСК "Еквідес Клаб" з подолання перешкод CSN3* 4-й етап 17—19 august Вiдкритий кубок Кирилiвки з кiнного спорту серед дорослих, юнiорiв, юнакiв та дiтей 23—26 august Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Flying Horse Cup", 4-й етап CSN3* 24 august Першість ДЮКСШ "Фаворит", змагання "До Дня Незалежності" 30 august —2 september Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "Кубок СФГ "Лелеки", 3-етап 31 august —2 september Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Parade allure", 7-й етап CSN2* 1—2 september Чемпіонат міста Суми з кінного спорту 5—8 september Відкриті змагання з подолання перешкод КСК "Вікторія" Фінал CSN1* 6—8 september Відкриті регіональні змагання Кубок КСК "Еквідес Клаб" з подолання перешкод CSN3* 5-й етап 8 september Відкритий Чемпіонат Полтавської області 11—23 september Всесвітні кінні ігри WEG-D (Tryon) (I ранг) 13—15 september Відкритий Кубок м. Львова 13—16 september Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Flying Horse Cup", 5-й етап CSN3* 20—23 september Кубок України з подолання перешкод (III ранг) 27—30 september Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "Кубок СФГ "Лелеки", Фінал 28—30 september Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "КСК Магнат", 3-й етап CSN2* 29 september Відкритий Чемпіонат м. Кременчук серед дітей та юнаків 29—30 september Відкритий Кубок з подолання перешкод КСК "Centaur" 2018" 4—7 october Відкриті регіональні змагання Кубок КСК "Еквідес Клаб" з подолання перешкод CSN3* Фінал 7 october Відкриті змагання кінного клубу Deimos з кінного спорту (подолання перешкод) 11—13 october Відкритий Кубок Львівської області 11—14 october Відкритий турнір з подолання перешкод "Кубок Дніпра" - ФІНАЛ - СSN 2* 13 october Першість ДЮКСШ "Фаворит" змагання "До Дня Захисника України" 17—19 october Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Parade allure", 7-й етап CSN2* 19—21 october Відкритий Кубок Федерації кінного спорту Сумської області 20 october Змагання з подолання перешкод CSN1* "Закриття сезону" 24—27 october Відкритий Чемпіонат м. Дніпро з кінного спорту та Відкритий міський турнір пам'яті Л.А.Китаєвої 25—28 october Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок КСК "Бреч" CSN3* 4-й етап 25—27 october Відкритий чемпіонат Миколаївської області з кінного спорту серед дітей, молоді та дорослих "Закриття сезону" 26—28 october Чемпіонат Запорізької області с кінного спорту (подолання перешкод) 29—30 october Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "Кубок КСК "Centaur" 2018" 29 october Відкриті тренування з подолання перешкод "Товаристська зустріч" 8—11 november Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Parade allure", 8-й етап CSN 2* 22—25 november Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок КСК "Бреч" CSN3* Фінал 7—9 december Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод КСК "Parade allure", CSN3* Фінал 20—22 december Відкритий чемпіонат ДЮСШ " Буревісник" до дня Святого Миколая
Calendar of events
< September 2018 >
  • mo
  • tu
  • we
  • th
  • fr
  • sa
  • su
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
< October 2018 >
  • mo
  • tu
  • we
  • th
  • fr
  • sa
  • su
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
< November 2018 >
  • mo
  • tu
  • we
  • th
  • fr
  • sa
  • su
  • 29
  • 30
  • 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 1
  • 2
Data
Follow us
on social networks
Sponsors and Partners