3—4 august Відкритий Кубок IIC з виїздки 15—18 august Открытые Всеукраинские соревнования по выездке 3 этап 16—18 august Открытый Кубок конного клуба "Flying Horse Cup" 18 august Открытые Всеукраинские соревнования по выездке среди аматеров 21—24 august Открытый Чемпионат г.Днепропетровска и Открытый городской турнир памяти Л. Китаевой по выездке и конкуру 23—25 august Открытый Чемпионат г. Сумы 24—25 august Финал Открытого Кубка IIC по выездке 7—8 september Teteriv Games 13—15 september Відкритий Чемпіонат Сумської обл. Кубок губернатора Сумської області 19—22 september Відкриті Всеураїнські змагання з виїздки 4 етап 20—22 september Кубок України з виїздки 23 september Vivat - Відкриті Всеураїнські змагання з виїздки серед аматорів 27—29 september Кубок КСК Бреч 27 october Vivat - Відкриті Всеураїнські змагання з виїздки серед аматорів 1—3 november Фінал Відкритих Всеукраїнських змагань з виїздки 18—22 december Olympia Horse Show CSIW5* London 18—22 december Den Goubergh, Roosendaal CSI2* 19—22 december Frankfurt CSI3* 26—30 december Jumping Mechelen CSI5*-W 16—19 january PARTNER PFERD LEIPZIG CSI5*-W, CDI4*, CSIAm-A, CSIAm-B, CSIYH1*, CVI-W 24—26 january JUMPING AMSTERDAM CSI4* CDI-W 2014 18 february —23 march Sunshine Tour 28—30 march NICE (FRA) CDI3* 17—21 april Lyon (FRA) CSI-W, CDI-W Final 23—26 april Відкритий чемпіонат м. Дніпропетровська серед дітей, юнаків та юніорів 25—27 april Відкриті Всеукраїнські змагання з виїздки - 1 етап 25—27 april MOORSELE-BELGIUM CPEDI*** 25—27 april Zakrzow (CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP) 2—4 may Відкритий Чемпіонат Сумської області 19—22 june Чемпіонат України з виїздки серед юніорів та юнаків 20—22 june Відкриті Всеукраїнські змагання з виїздки - 2 етап 3—6 july Чемпіонат України з виїздки серед дорослих 9—13 july FEI Чемпіонат Європи серед юніорів, юнаків та дітей з виїздки 12—13 july ВІДКРИТИЙ КУБОК HORSE CLUB SP 7—10 august Открытый чемпионат г. Днепропетровска и Открытый городской турнир памяти Л,А,Китаевой 8—10 august NICE (FRA) CDI 3* / CDI YJP / CDI YH / CDIU25 23 august —7 september ALLTECH FEI WORLD EQUESTRIAN GAMES™ 2014 IN NORMANDY 6—7 september Открытый Чемпионат г. Сумы 12 september —14 august Открытые всеукраинские соревнования по выездке 3 этап 18—21 september Чемпионат Украины по выездке среди юниоров, юношей и детей 25—28 september Кубок України з виїздки 17—19 october Открытый Чемпионат Сумской обл, Кубок Губернатора Сумской обл. 5—8 november Кубок Львовской области 28—30 november Всеукраинские соревнования по выездке ФИНАЛ 18—20 december Открытый Чемпионат ДЮСШ "Буревестник" 20 december Спеціальні дитячі змагання 2—5 april Чемпіонат України з виїздки серед юніорів, юнаків та дітей (IV ранг) 24—26 april Zakrzow (POL), CDI2/CDI3 30 april —3 may Radzionkow (POL), CDI-W 15—17 may Відкритий чемпіонат Миколаївської області з кінного спорту пам`яті О.Л Зозулі серед дорослих і молоді 21—24 may Відкриті всеукраїнські змагання по виїздки - 1-й етап 18—22 june Rotterdam (NED), CDI3/CDIO5 1—5 july Чемпіонат Європи з виїздки серед детей, юнаків и юніорів СH-EU-J-D,СH-EU-Y-D (Франция,Видобан), (II ранг) 9—12 july Falsterbo (SWE), CDI3/CDIO5 23—26 july Відкриті Всеукраїнські змагання з виїздки - 2-й етап 11—23 august Aachen (GER), CH-EU-D 12—16 august Чемпіонат Європи з виїздки (Німеччина,Аахен), (II ранг) 27—30 august Чемпіонат України з виїздки (III ранг) 2—6 september Кубок з виїздки «Осінь в Бречі» 17—20 september Всеукраїнські змагання з виїздки - 3-й етап 1—4 october Кубок України з виїздки (ІІІ ранг) 2—4 october Tallinn (EST), CDI-W 9—11 october Siualiai (LTU), CDI-W 3—8 november Lier (BEL), CDI-W 27—29 november Фінал Відкритих всеукраїнських змаганнь з виїздки 13—16 april Відкриті Чемпіонат м.Дніпропетровськ з кінного спорту серед юніорів, юнаків та дітей 27—30 april Чемпионат Украины по выездке среди юниоров, юношей и детей (IV ранг) 5—8 may Відкриті Всеукраїнські змагання з виїздки(1-й етап) 5—8 may Міжнародні змагання з виїздки CDJ 17—19 june Відкритий Чемпіонат м.Суми присвячений засновнику кінного спорта на Сумщині П.Ф.Скляру 17—19 june Регіональні відкрити змагання з виїздки “КСК Магнат” - 1 етап 30 june —3 july Чемпіонат України з виїздки (III ранг 30 june —3 july Відкриті Всеукраїнські змагання з виїздки (2-й етап ) 19—24 july Чемпіонат Європи з виїздки серед детей, юнаків и юніорів СH-EU-J-D,СH-EU-Y-D (Іспанія,Мадрит)(II) 5—7 august Регіональні відкрити змагання з виїздки “КСК Магнат” - 2 етап 6—19 august XXXI Літніе Олімпійські Ігры (І ранг) 10—13 august Відкриті Чемпіонат м.Дніпропетровськ та Відкриті міські змагання пам'яті Л.А.Китаєвої з кінного спорту 25—28 august Відкриті Всеукраїнські змагання з виїздки (4-й етап) 25—28 august Міжнародні змагання з виїздки CDI 2—4 september Відкритий Кубок Сумської області з кінного спорту 2—4 september Регіональні відкрити змагання з виїздки “КСК Магнат” - 3 етап 15—18 september Кубок України з виїздки (ІІІ ранг) 23—25 september Відкритий Чемпіонат м.Суми 13—16 october Фінал Відкритих всеукраїнських змаганнь з виїздки 16—18 february Відкритий зимовий Чемпіонат Львівської області з виїздки та подолання перешкод 16—18 march Відкритий чемпіонат ЛОО ФСТ "Україна" присвячений памяті Б.А. Трутнєва (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 7—9 april Відкритий Дніпровський турнір з виїздки 19—22 april Відкритий Чемпіонат міста Дніпро (серед дітей, юнаків та юніорів) з кінного спорту 21—23 april Відкритий чемпіонат Миколаївської області присвячений пам'яті Зозулі О.Л. 27—30 april Чемпіонат Дніпропетровської області з виїздки серед дорослих" 29—30 april Відкритий Чемпіонат м. Києва з виїздки та конкуру 1—7 may Відкритий віртуільний турнір з виїздки, 1 етап 3—6 may Чемпіонат Дніпропетровської області з виїздки серед дітей, юнаків та юніорів" 4—7 may Відкритий Кубок м.Львова (виїздка, подолання перешкод) 4—7 may Чемпіонат України з виїздки серед дорослих CDN-СH-UKR (III ранг) 11—14 may Чемпіонат України з виїздки серед юніорів, юнаків та дітей CDN-CUP (IV ранг) 26—28 may Кубок КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 1-й етап 27—28 may Відкриті дитячі змагання "Маленькі Cavalier’и" (виїздка, подолання перешкод CSN1*"), 1-етап 15—17 june Відкритий Чемпіонат Львівської області (виїздка, подолання перешкод) 22—25 june Відкриті регіональні змагання з виїздки "Equides Dressage Cup", 1-й етап 23—25 june Кубок КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод) 2-й етап 23—25 june Чемпіонат м.Суми з виїздки, подолання перешкод та триборства 30 june —2 july Відкриті регіональні змагання з виїздки "Dressage Flying Horses CUP" 1 етап 30 june —2 july Відкриті регіональні змагання з виїздки «Кубок КСК «Horses of Anastasiya» 1 етап 1—2 july Відкриті дитячі змагання "Маленькі Cavalier’и" (виїздка, подолання перешкод CSN1*"), 2-етап 3—9 july Відкритий віртуільний турнір з виїздки, 2 етап 20—23 july Відкриті регіональні змагання з виїздки "Equides Dressage Cup", 2-й етап 3—5 august Кубок КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 3-й етап 9—13 august Чемпіонат Європи з виїздки серед дітей, юнаків та юніорів СH-EU-Ch-D, СH-EU-J-D, СH-EU-Y-D (м.Розендаль), (II ранг) 11—13 august Чемпіонат м.Суми з виїздки та подолання перешкод 11—13 august Відкриті регіональні змагання з виїздки "Dressage Flying Horses CUP" 2 етап 18—20 august Кубок Федерації Львовської області (виїздка, подолання перешкод) 22—27 august Чемпіонат Європи з виїздки CH-EU-D (м. Гетеборг) 24—27 august Відкриті регіональні змагання з виїздки "Equides Dressage Cup", 3-й етап 2—3 september Фінальні відкриті дитячі змагання "Маленькі Cavalier’и" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 4—10 september Відкритий віртуільний турнір з виїздки, 3 етап 7—9 september Відкритий Кубок м. Львова (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 14—17 september Відкриті регіональні змагання з виїздки «Кубок КСК «Horses of Anastasiya» 3 етап 15—17 september Відкриті регіональні змагання з виїздки "Dressage Flying Horses CUP" 3 етап 21—23 september Відкритий Кубок Львівської області (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 27—30 september Відкритий Чемпіонат м.Дніпро та Відкритий міський турнір з кінного спорту памяті засл. діяча культури УССР Л.А.Китаєвої 28 september —1 october Відкриті регіональні змагання з виїздки "Equides Dressage Cup", ФІНАЛ 29 september —1 october Фінал Кубка КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 29 september —1 october Кубок Сумської області з виїздки та подолання перешкод 5—8 october Кубок України з виїздки CDN-CUP (м. Жашків) (ІІІ ранг) 19—22 october Кубок Дніпропетровської області з виїздки та «Кубок КСК «Klimenko Stable» 27—29 october Відкритий чемпіонат Миколаївської області "Закриття сезону" 15—17 december Міжнародні змагання з виїздки -СDI2*,CDIYH,CDIJ,СDIch 16 december Закриті клубні змагання "Butenko Stable Christmas Cup 2017" 21—23 december Відкритий Чемпіонат ДЮСШ "Буревісник" до Дня Святого Миколая (виїздка, подолання перешкод)
Calendar of events
< December 2017 >
  • mo
  • tu
  • we
  • th
  • fr
  • sa
  • su
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
< January 2018 >
  • mo
  • tu
  • we
  • th
  • fr
  • sa
  • su
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
< February 2018 >
  • mo
  • tu
  • we
  • th
  • fr
  • sa
  • su
  • 29
  • 30
  • 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Follow us
on social networks
Data