1—8 серпня Відкриті Всеураїнські змагання з подолання перешкод на Кубок Президетна України 5 етап 3—4 серпня Відкритий Кубок IIC з виїздки 9—11 серпня Відкритий Кубок IIC з конкуру 9—11 серпня Кубок Дарлінга - 6 етап 15—18 серпня Відкриті Всеураїнські змагання з виїздки 3 етап 16—18 серпня Кубок ЛКХ "Вайнеровского" 16—18 серпня Відкритий Кубок кінного клуба "Flying Horse Cup" 18 серпня Vivat - Відкриті Всеураїнські змагання з виїздки серед аматорів 21—24 серпня Відкритий турнір пам'яті Л. Китаєвої з виїздки 22—25 серпня Відкриті Всеураїнські змагання з подолання перешкод на Кубок Президетна України 6 етап 23—25 серпня Відкритий Чемпіонат м. Суми 24—25 серпня Фінал Відкритого Кубка IIC з виїздки 24—25 серпня Кубок Дарлінга - 7 етап 31 серпня —1 вересня Змагання з пробігів 6—8 вересня Відкритий Кубок IIC з конкуру 6—8 вересня Змагання для юнаків, юніорів, дорослих та аматорів 7—8 вересня Міжнародні змагання з подолання перешкод Donbass Tour CSI5* 7—8 вересня Teteriv Games 13—15 вересня Фінал Відкритого Кубку IIC з конкуру 13—15 вересня Відкритий Чемпіонат Сумської обл. Кубок губернатора Сумської області 13—15 вересня Кубок КСК Бреч 19—22 вересня Відкриті Всеураїнські змагання з виїздки 4 етап 20—22 вересня Кубок України з виїздки 20—22 вересня Кубок СООО "Дружба народів" 20—22 вересня Відкритий Кубок кінного клуба "Flying Horse Cup" 23 вересня Vivat - Відкриті Всеураїнські змагання з виїздки серед аматорів 26—29 вересня Кубок України з подолання перешкод 27—29 вересня Кубок КСК Бреч 28 вересня Відкриті спеціальні дитячі змагання 3—6 жовтня Відкритий Кубок Дніпропетровської обл. 4—6 жовтня Кубок України з кінних пробігів 4—6 жовтня Фінал Кубка Президента ФКСУ з подолання перешкод 4—6 жовтня "Кубок Губернатора Сумської області" 5—6 жовтня Змагання з пробігів "Зірка Криму" 4 етап 11—13 жовтня Фінал Кубку Дарлінга 12 жовтня Відкриті спеціальні дитячі змагання 25—27 жовтня «Відкритій Кубок Flying Horse Cup». Фінал 27 жовтня Vivat - Відкриті Всеураїнські змагання з виїздки серед аматорів 1—3 листопада Фінал Відкритих Всеукраїнських змагань з виїздки 9—10 листопада Зірка Криму 4 етап 22—24 листопада Відкриті Всеураинскі змагання з подолання перешкод Кубок Президента України 8 етап 29 листопада —1 грудня Фінал Відкритих Всеукраїнських змагань з подолання перешкод Кубок Президента України 18—22 грудня Olympia Horse Show CSI-W 5* London 18—22 грудня Den Goubergh, Roosendaal CSI2* 19—22 грудня Frankfurt CSI3* 20—22 грудня La Coruna CSI5*, Spain 26—30 грудня Jumping Mechelen CSI5*-W 3—6 січня Міжнародний Семінар з Лікувальної Верхової їзди ELETHIP 9—12 січня LONGINES CSI***** BASEL 16—19 січня PARTNER PFERD LEIPZIG CSI5*-W, CDI4*, CSIAm-A, CSIAm-B, CSIYH1*, CVI-W 16—18 січня Відкритий Чемпіонат ДЮСШ «Буревісник» Різдво-2014 24—26 січня MERCEDES CSI5*-W ZURICH 24—26 січня JUMPING AMSTERDAM CSI4* CDI-W 2014 30 січня —2 лютого GLOCK HORSE PERFORMANCE CENTER CSI3* CSI1* CSIYH1* 5—8 лютого The UAE President Show Jumping Cup – Furusiyya Nation Cups Series CSIO5* 7—9 лютого JUMPING INTERNATIONAL DE BORDEAUX 12—15 лютого Національний кінний парк "Русь", Москва CSI2*/CSIYH1* 13—16 лютого MANERBIO ITALY 18 лютого —23 березня Sunshine Tour 20—23 лютого Carnival Jumping Den Goubergh Roosendaal CSI2* / CSIYH1* / CSI-Ponies / CSI-AM 21—23 лютого Sopot Amber Cup CSI2* 21—23 лютого San Giovanni Marignano (ITA) 27 лютого —2 березня Відкритий зимовий "Кубок IIС" з подолання перешкод 27 лютого —9 березня VILENEUVE LOUBET TOUR (FRA) 27 лютого —1 березня Курс підвищення кваліфікації міжнародного рівня для ветеринарних лікарів за спеціальністю «Біологія, патологія та сучасні методи діагностики та лікування захворювань коней» 12—15 березня Відкритий Чемпіонат ЛОО ФТС «Україна» присвячений памяті А.Трутнєва 25 березня —30 січня FEI Курси (Драйвінг) для Стюардів, Технічних Делегатів, Курс-Дизайнерів і Суддів у Польщі 28—30 березня Відкритий зимовий "Кубок IIС" з подолання перешкод 28—30 березня NICE (FRA) CDI3* 29—30 березня Кваліфікаційні відкриті клубні змагання з ДКП:CEN20, 40, 80-90; CENCH10, 20. 4—6 квітня LANAKEN Tour (BEL) CSI3* 5—6 квітня Обласні кваліфікаційні з пробігів CEN 20, 40, 80 11—13 квітня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 1 етап 11—13 квітня LANAKEN Tour (BEL) CSI3* 11—13 квітня Bonheiden CSI CH-J-P-YR до 25 років 12 квітня Спеціальні дитячі змагання 16—20 квітня Arezzo CSI2*/CSIO 17—21 квітня ERMELO CSI1* / CSI2* 17—21 квітня Lyon (FRA) CSI-W, CDI-W Final 18—19 квітня Змагання з пробігів "Зірка Криму" 1-й етап CEN 20,40,80 23—25 квітня Семінар FEI для стюардів з виїздки у Польщі 23—26 квітня Відкритий чемпіонат м. Дніпропетровська серед дітей, юнаків та юніорів 24—26 квітня Етап Кубка України з триборства 24—27 квітня Sancourt ( FRA) CSI2, CSI1, CSIYH1* 25—27 квітня Відкриті регіональні змагання з конкуру "Кубок Губернатора"- 1-й етап 25—27 квітня Відкриті Всеукраїнські змагання з виїздки - 1 етап 25—27 квітня MOORSELE-BELGIUM CPEDI*** 25—27 квітня Zakrzow (CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP) 28—29 квітня FEI Спорт Форум 1—4 травня Иппосфера -2014 в ЛЕНЭКСПО 1—4 травня MAUBEUGE CSI3* / CSIYH1* 2—4 травня Пробіги Saulnot CEI3* 2—4 травня Відкритий Чемпіонат Сумської області 2—4 травня Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 1-й етап 8—11 травня CSIO LINZ AUSTRIA 9—11 травня Відкриті регіональні змагання з конкуру "Кубок Губернатора"- 2-й етап 10—11 травня Відкрита першість області з пробігів CEN 20, 40, 80 14—18 травня Bonheiden CSIO CH-J-P-YR 16—18 травня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 2 етап 16—17 травня Змагання з дистанційних кінних пробігів CEN 34; CEN 49; CEN 81;. 22—25 травня Змагання з подолання перешкод "Flying Horse Cup" - 1 етап 22—25 травня Lamprechtshausen CSI2* 22—25 травня Furusiyya FEI Nations Cup™ Jumping 23—25 травня Змагання з пробігів "Зірка Криму" 2-й етап CEN 20,40,80 30 травня —1 червня Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 2-й етап 30 травня —1 червня Міжнародні змагання з триборства CIC1*, CIC2*, CIC3* 31 травня Спеціальні дитячі змагання 31 травня —2 червня Mullingar International CSI 2 * Horse Show 5—8 червня Чемпіонат України з конкуру серед юніорів, юнаків та дітей 5—8 червня MAGNA RACINO SPRING TOUR 2014 FINAL 6—7 червня Чемпіонат України з пробігів 6—8 червня Змагання з подолання перешкод Кубок "КСК Бреч" - 1 етап 7—8 червня Змагання "WHITE STABLE" 12—15 червня CSI3*/CSIJCh-A Poznan 13—15 червня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 3 етап 19—22 червня Чемпіонат України з виїздки серед юніорів та юнаків 20 червня —22 травня Змагання з подолання перешкод "Flying Horse Cup" - 2 етап 20—22 червня Відкриті Всеукраїнські змагання з виїздки - 2 етап 20—22 червня «Відкритий Кубок Flying Horse Cup» 2 етап 25—29 червня AREZZO CSIO YJPCh 27—29 червня Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 3-й етап 27—28 червня Семінар для офіційних осіб з дистанційних кінних пробігів 3—6 липня Чемпіонат України з виїздки серед дорослих 4—6 липня Змагання з подолання перешкод Кубок "КСК Бреч" - 2 етап 4—6 липня CSI3*/CSI Am-A Wettenhall (GBR) 9—13 липня FEI Чемпіонат Європи серед юніорів, юнаків та дітей з виїздки 10—13 липня Чемпіонат України з конкуру серед дорослих 11—13 липня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 4 етап 12—13 липня ВІДКРИТИЙ КУБОК HORSE CLUB SP 12—13 липня «Кубок КСК Фаворит» з подолання перешкод (CSN*) 18—20 липня Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 4-й етап 24—28 липня FEI Чемпіонат Європи серед юніорів, юнаків та дітей з конкуру 1—3 серпня Відкритий Кубок с подолання перешкод « Butenko Stable Cup» 3 етап 7—10 серпня Змагання з подолання перешкод "Flying Horse Cup" - 3 етап 7—10 серпня Чемпіонат України з триборства серед дорослих, юніорів та юнаків 7—10 серпня Roosendaal CSI2 CSI1 CSIYH 7-10 August 2014 7—10 серпня Открытый чемпионат г. Днепропетровска и Открытый городской турнир памяти Л,А,Китаевой 8—10 серпня NICE (FRA) CDI 3* / CDI YJP / CDI YH / CDIU25 14—17 серпня FEI CH-EU-C JUNIORS - BISHOP BURTON (GBR) 14-17 AUGUST 2014 14—17 серпня Ommen CSI3 CSI1 14-17 August 2014 14—15 серпня КСК “Сівка”, Ужгород, Пробіги 15—16 серпня Змагання з пробігів "Зірка Криму" 4-й етап CEN 20,40,80 15—17 серпня Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 5-й етап 16 серпня Открытый Чемпионат Полтавской области -4 этап 22—24 серпня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 5 етап 22—24 серпня Кубок КСК "Лелеки" 23—24 серпня Обласні кваліфікаційні з пробігів CEN 20, 40, 80 23 серпня —7 вересня ALLTECH FEI WORLD EQUESTRIAN GAMES™ 2014 IN NORMANDY 28 серпня Открытый чемпионат Полтавской области 29—31 серпня Відкриті регіональні змагання з конкуру "Кубок Губернатора"- 4-й етап 29—31 серпня Змагання з подолання перешкод Кубок "КСК Бреч" 5—7 вересня Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 6-й етап 6—7 вересня Открытый Чемпионат г. Сумы 9—14 вересня FEI Семінар для Курс-Дизайнерів 12—14 вересня Відкриті регіональні змагання з конкуру "Кубок Губернатора"- 5-й етап 12 вересня —14 серпня Открытые всеукраинские соревнования по выездке 3 этап 12—14 вересня Відкритий Кубок с подолання перешкод « Butenko Stable Cup» 4 етап 18—21 вересня Чемпионат Украины по выездке среди юниоров, юношей и детей 19—20 вересня Кубок України з пробігів CEN 40, 80 19—21 вересня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 6 етап 19—21 вересня Открытые Всеукраинские соревнования по конкуру - 6-й этап 20 вересня Спеціальні дитячі змагання 20 вересня Открытый Чемпионат Полтавской области - финал 25—28 вересня Кубок України з виїздки 26—28 вересня Змагання з подолання перешкод "Flying Horse Cup" - 4 етап 26—28 вересня Открытый Чемпионат Днепропетровской области 3—5 жовтня Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - ФІНАЛ 8—11 жовтня Кубок України з триборства 9—12 жовтня Кубок України з конкуру 10—11 жовтня Областные квалификационные соревнования по пробегам CEN 20, 40, 80 17—19 жовтня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 7 етап 17—19 жовтня Открытый Чемпионат Сумской обл, Кубок Губернатора Сумской обл. 24—26 жовтня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод -5-й этап 5—8 листопада Кубок Львовской области 7—9 листопада Открытые региональные соревнования по конкуру - ФИНАЛ 14—16 листопада Відкритий зимовий "Кубок IIС" з подолання перешкод 20—23 листопада Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - ФІНАЛ 22 листопада Аукцион ЖКЗ 28—30 листопада Всеукраинские соревнования по выездке ФИНАЛ 18—20 грудня Открытый Чемпионат ДЮСШ "Буревестник" 20 грудня Спеціальні дитячі змагання 22—24 січня Відкритий Чемпіонат ДЮСШ «Буревісник» «Різдво-2015» 14—15 лютого Відкриті обласні змагання з ДКП - CEN 20,40 18—21 лютого Відкритий зимовий Чемпіонат Львівської обл. 20—21 лютого Кубок «Ореста» - Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП "КСК "Endurance Horse Sport Clab" - CEN 20,40,80 12—14 березня Відкритий Чемпіонат ЛОО ФСТ «Україна» присвячена пам’яті Б.А.Трутнєва 20—21 березня Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП "КСК "Endurance Horse Sport Clab" (CEN 20); 26—29 березня Відкриті всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 1-й етап 2—5 квітня Чемпіонат України з виїздки серед юніорів, юнаків та дітей (IV ранг) 5 квітня Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП "КСК "Endurance Horse Sport Clab" - CEN 20,40.80 17—19 квітня Відкриті регіоналіні змагання з подолання перешкод "Кубок "Butenko Stable" - 1-й етап 23—26 квітня Відкриті всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 2-й етап 24—26 квітня Zakrzow (POL), CDI2/CDI3 25 квітня Дитячі спеціальні змагання "КСК Спорт-Еліт"-1-й етап 30 квітня —3 травня Radzionkow (POL), CDI-W 8—10 травня Відкритий кубок "КСК Лелеки"- 1-й етап 8—10 травня Відкриті регіоналіні змагання з подолання перешкод "Кубок "Butenko Stable" - 2-й етап 8—9 травня Кінно-спортивне свято до Дня Перемоги 14—17 травня Відкриті всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 3-й етап 15—17 травня Відкритий чемпіонат Миколаївської області з кінного спорту пам`яті О.Л Зозулі серед дорослих і молоді 16 травня Дитячі спеціальні змагання "КСК Спорт-Еліт" - 2-й етап 21—24 травня Відкриті всеукраїнські змагання по виїздки - 1-й етап 22—24 травня Змагання з подолання перешкод "Кубок КСК Flying Hоrse Club" -1-й етап 27—31 травня Міжнародні змагання з триборства CCI1*, CCI2*, CIC3* (Мінськ), (II ранг) 29—30 травня Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП CEN 20,40,80; ,"Кубок Лиман Куяльник" - 3й етап 30—31 травня Кубок « КСК Вікторія» 3—6 червня Відкритий Чемпіонат Львівської області 6—7 червня Кубок КСК "White Stable" 6 червня Спеціальні дитячі змагання КСК "Dergachov" 12—14 червня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "Кубок "Butenko Stable" - 3-й етап 18—22 червня Rotterdam (NED), CDI3/CDIO5 19 червня Відкриті клубні кваліфікаційні змагання по ДКП - CEN 20,40,80 - "КК "Дергачьово" 19—20 червня Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП - CEN 20,40,80 "Кубок Лиман Куяльник" - 4-й етап 19—21 червня Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок КСК Flying Hоrse Club" -2-й етап 25—28 червня Чемпіонат України з подолання перешкод серед юніорів, юнаків та дітей (IV ранг) 25—28 червня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 5-й етап 25—28 червня Міжнародні змагання з триборства CCI1*, CCI2*, СCI3 * CIC3*, CICO3*-NC , (II ранг) 27—28 червня Відкриті Всеукраїнські змагання з ДКП - CEN 20,40,80,120 27—28 червня Кубок « КСК Вікторія» 1—5 липня Чемпіонат Європи з виїздки серед детей, юнаків и юніорів СH-EU-J-D,СH-EU-Y-D (Франція,Відобан), (II ранг) 2—5 липня Чемпіонат України з триборства серед дорослых, юніорів та юнаків (ІІІ-ІV ранг) 2—5 липня Кубок "КСК Бреч" -1-й етап 4—5 липня Кубок України з ДКП CEN 20; CEN 40; CEN 80; CEN1*(100) 9—12 липня Кубок "КСК Бреч" - 2-й етап 9—12 липня Falsterbo (SWE), CDI3/CDIO5 16—19 липня Чемпіонат України з подолання перешкод серед дорослих (III ранг) 16—19 липня Кубок "КСК Бреч" - 3 -й етап 17—18 липня Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП- CEN 20,40,80; "Кубок Лиман Куяльник" - 5-й етап 23—26 липня Відкриті Всеукраїнські змагання з виїздки - 2-й етап 23—26 липня Всеукраїнські випробування молодих коней спортивних порід 23—26 липня Фінал Кубка "КСК Бреч" 25—26 липня Кубок « КСК Вікторія» 25—27 липня Deauville (FRA), CDI3 6—9 серпня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 5-й етап 10—16 серпня Чемпіонат Європи з подолання перешкод серед детей, юнаків и юніорів CH-EU-Ch-S, CH-EU-J-S,CH-EU-Y-S,(Виннер Нойштадт) (II ранг) 11—23 серпня Aachen (GER), CH-EU-D 12—16 серпня Чемпіонат Європи з виїздки (Німеччина,Аахен), (II ранг) 13—16 серпня Чемпіонат Європи з триборства серед юнаків CH-EU-J-ССІ1*, (Білий бір), (II ранг) 14—15 серпня Кубок Федерації Львівської області з подолання перешкод 14—16 серпня Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок КСК Flying Hоrse Club" - 3-й етап 14—16 серпня Фінал Відкритих клубних кваліфікаційних змаганнь з ДКП - CENCH 30,60,80; CENJY 30,60,80; CEN 30,60,80; CEN1*100; CENJY1*100; "Кубок Лиман Куяльник" - 6-й етап 19—23 серпня Чемпіонат Європи з подолання перешкод CH-EU-S (Німеччина, Аахен), (II ранг) 21—23 серпня Відкритий турнир з подолання перешкод "Кубок Магната" 27—30 серпня Чемпіонат України з виїздки (III ранг) 27—30 серпня Чемпіонат Європи з триборства серед юніорів CH-EU-Y-ССІ2*, (Щегом), (II ранг) 2—6 вересня Кубок з виїздки «Осінь в Бречі» 3 вересня Открытый Чемпіонат Полтавської області з подолання перешкод 3—4 вересня Відкритий кубок "КСК Лелеки"- 2-й етап 4—6 вересня Кубок "Осінь в КСК Бреч" 4—6 вересня Міжнародні дитячі заочні змагання (FEI Children's International Classic Competitions) 10—13 вересня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 6-й етап 10—13 вересня Чемпіонат Європи з триборства серед дорослих CH-EU-ССІ3*, (Блер Кастл), (II ранг) 10—13 вересня Кубок України з подолання перешкод (ІІІ ранг) 12 вересня Дитячі спеціальні змагання "КСК Спорт-Елит" - 3-й етап 17—20 вересня Всеукраїнські змагання з виїздки - 3-й етап 18—20 вересня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "Кубок "Butenko Stable" - 4-й етап 18—19 вересня Кубок «Лимана Куяльник Фінал» 25—27 вересня Фінал всеукраїнських змаганнь з подолання перешкод; "Кубок КСК Flying Hоrse Club" 26—27 вересня Кубок « КСК Вікторія» 29—30 вересня Кубок « КСК Вікторія» 1—4 жовтня Кубок України серед дорослих, юніорів та юнаків з триборства (ІІІ-IV ранг) 1—4 жовтня Кубок України з виїздки (ІІІ ранг) 2—4 жовтня Tallinn (EST), CDI-W 2—4 жовтня Фінал Відкритих региональных змаганнь з подолання перешкод "Кубок "Butenko Stable" 3—4 жовтня Відкриті Всеукраїнські змагання з ДКП "Закриття сезону" - CEN 20,40,80,120 8—11 жовтня Відкритий Кубок Eguides Club 9—11 жовтня Siualiai (LTU), CDI-W 15—18 жовтня Чемпіонат світу серед молодих конів з триборства CH-M-YH-CCI1*, CH-M-YH-CCI2* (Ле Ліон д'Анжер), (ІІранг) 16—18 жовтня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 8-й етап 16—18 жовтня Чемпіонат України з ДКП (III ранг) 16—18 жовтня Міжнародні змагання з ДКП CEI1* 80 (A), CEI2* 120 (A) 17—15 жовтня Дитячі спеціальні змагання "КСК Спорт-Елит" - 4-й етап 21—24 жовтня Відкритий Кубок Львівської обл. 3—8 листопада Lier (BEL), CDI-W 12—15 листопада Фінал Відкритих всеукраїнських змаганнь з подолання перешкод 27—29 листопада Фінал Відкритих всеукраїнських змаганнь з виїздки 17—19 грудня Відкритий Чемпіонат ДЮСШ «Буревісник» до Дня Святого Миколая 21—23 січня Відкритий Чемпіонат ДЮСШ «Буревісник» "Різдво-2016" 19—20 лютого CEN 20,40,80 25—27 лютого Відкритий зимовий Чемпіонат Львівської області 27 лютого CEN 20,40,80 4—5 березня CEN 20,40,80 12 березня CEN 20,40,80 17—20 березня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 1-й етап (ІІІ ранг) 17—19 березня Відкритий Чемпіонат ЛОО ФСТ "Україна" присвячений пам'яті Б.А. Трутнева 7—10 квітня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 2-й етап (ІІІ ранг) 8—9 квітня CEN 20,40,80 9 квітня Спеціальні Дитячі змагання - 1 етап 13—16 квітня Відкриті Чемпіонат м.Дніпропетровськ з кінного спорту серед юніорів, юнаків та дітей 14—17 квітня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN2*" Кубок "Equides Club " - 1-й етап 14—17 квітня Чемпіонат України з подолання перешкод серед юніорів, юнаків та дітей (IV ранг) 21—23 квітня Відкритий кубок м. Львова 22—24 квітня Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок Flying Horse Cup" -1 етап (ІІІ-ІVранг) 22—24 квітня Відкритий "Кубок СФГ" Лелеки "по подоланню препятствій- 1-й етап 25—27 квітня Етап Кубку України з триборства(III ранг) 27—30 квітня Чемпионат Украины по выездке среди юниоров, юношей и детей (IV ранг) 5—8 травня Відкриті змагання з виїздки(1-й етап) 5—8 травня Міжнародні змагання з виїздки CDIJ 6—8 травня Відкриті змагання з подолання перешкод CSN2* «КУБОК БАВАРИЯ МОТОРС’2016» - 1 етап 6—8 травня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN1*" КСК "Магнат " - (1-й етап) 12—15 травня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 3-й етап (ІІІ ранг) 12—15 травня Міжнародні змагання з подолання перешкод CSI3* 13—14 травня CEN 20,40,80 13—15 травня Відкритий Кубок КСК "Вікторія" - 1 етап 14 травня Спеціальні Дитячі змагання - 2 етап 19—22 травня Міжнародні змагання з подолання перешкод CSI3* 20—22 травня Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок Flying Horse Cup" -2 етап (ІІІ-ІVранг) 20—21 травня CEN 20,40,80 26—29 травня Міжнародні змагання з подолання перешкод CSI3*-W, CSIYH1* 27—29 травня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN2*" Кубок "Equides Club " - 2-й етап 3—5 червня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN1*" КСК "Магнат " - 2-й етап 3—5 червня Відкриті змагання з подолання перешкод CSN2* "КУБОК MAXUS" 3—4 червня CEN 20,40,80 10—12 червня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN2*" Кубок "Butenko Stable Cup" - 1-й етап 10—12 червня Відкриті змагання з подолання перешкод CSN2* «КУБОК БАВАРИЯ МОТОРС’2016» - 2 етап 10—11 червня Відкритий Чемпіонат Львівської області 17—19 червня Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок Flying Horse Cup" -3 етап (ІІІ-ІVранг) 17—19 червня Відкритий Чемпіонат м.Суми присвячений засновнику кінного спорта на Сумщині П.Ф.Скляру 17—19 червня Регіональні відкрити змагання з виїздки “КСК Магнат” - 1 етап 24—26 червня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN2*" Кубок "Equides Club " - 3-й ета 24—26 червня Відкритий Кубок КСК "Вікторія" - 2 етап 30 червня —3 липня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод- 4-й етап (ІІІ ранг) 30 червня —3 липня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN2*" КСК "Бречь" - 1-й етап 30 червня —3 липня Чемпіонат України з виїздки (III ранг 30 червня —3 липня Відкриті змагання з виїздки (2-й етап ) 7—10 липня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN2*" КСК "Бречь" - 2-й етап 7—10 липня Чемпіонат України з триборства дорослих, юніорів та юнаків (III-IV ранг) 14—17 липня Чемпіонат України з подолання перешкод серед дорослих (III ранг) 14—17 липня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN2*" КСК "Бречь" - 3-й етап 19—24 липня Чемпіонат Європи з виїздки серед детей, юнаків и юніорів СH-EU-J-D,СH-EU-Y-D (Іспанія,Мадрид)(II) 22—24 липня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN2*" Кубок "Equides Club " - 4-й етап 26—31 липня Чемпіонат Європи з подолання перешкод серед детей, юнаків и юніорів CH-EU-ChS, CH-EU-J-S,CH-EU-Y-S,(Мілстрід) (II ранг) 29—31 липня Відкриті змагання з подолання перешкод CSN2* «КУБОК БАВАРИЯ МОТОРС’2016» - 3 етап 29—31 липня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN1*" КСК "Магнат " - 3-й етап 29—31 липня Відкритий Кубок КСК "Вікторія" - 3 етап 4—7 серпня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод- 5-й етап (ІІІ ранг) 5—6 серпня CEN 20,40,80 5—7 серпня Регіональні відкрити змагання з виїздки “КСК Магнат” - 2 етап 6—19 серпня XXXI Літні Олімпійські Ігри (І ранг) 10—13 серпня Відкритий Чемпіонат м.Дніпропетровськ та Відкриті міські змагання пам'яті Л.А.Китаєвої з кінного спорту 12—14 серпня Відкриті змагання з подолання перешкод CSN2* «КУБОК БАВАРИЯ МОТОРС’2016» - 4 етап 19—21 серпня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN2*" Кубок "Equides Club " - 5-й етап 19—21 серпня Відкритий "Кубок СФГ" Лелеки " з подолання перешкод- 2-й етап 19—20 серпня CEN 20,40,80 25—28 серпня Відкритих змагань з виїздки Equides Dressage Cup (3-й етап) 25—27 серпня Кубок Федерації кінного спорту Львівської області 25—28 серпня Міжнародні змагання з виїздки CDI 26—28 серпня Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок Flying Horse Cup" -4 етап (ІІІ-ІVранг) 1—4 вересня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 6-й етап (III ранг) 1—4 вересня Региональные Открытые соревнования по преодолению препятствий "Осень в Бречи" 2—4 вересня Відкритий Кубок КСК "Вікторія" - фінал 2—4 вересня Відкритий Кубок Сумської області з кінного спорту 2—4 вересня Регіональні відкрити змагання з виїздки “КСК Магнат” - 3 етап 3 вересня Открытый чемпионат Полтавской области по преодолению препятствий 9—11 вересня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN2*" Кубок "Butenko Stable Cup" - 2-й етап 12—14 вересня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN1*" КСК "Магнат " - 4-й етап 12—14 вересня Відкриті змагання з подолання перешкод CSN2* «КУБОК БАВАРИЯ МОТОРС’2016» - фінал 15—18 вересня Кубок України з виїздки (ІІІ ранг) 16—18 вересня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN2*" Кубок "Equides Club " - 6-й етап 22—25 вересня Чемпіонат Європи з триборства серед юніорів CH-EU-Y-ССІ2*, (II ранг) 22—24 вересня Відкритий кубок м. Львова 23—25 вересня Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок Flying Horse Cup" -5 етап (ІІІ-ІVранг) 23—24 вересня CEN 20,40,80 23—25 вересня Відкритий Чемпіонат м.Суми 29 вересня —2 жовтня Кубок України з триборства (ІІІ ранг) 29 вересня —2 жовтня Кубок України з подолання перешкод (ІІІ ранг) 30 вересня —2 жовтня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN1*" КСК "Магнат " - 5-й етап 1 жовтня Спеціальні Дитячі змагання - 3 етап 7—9 жовтня Финал Региональных Открытых соревнований по преодолению препятствий "CSN2*" Кубок "Equides Club " 13—16 жовтня Фінал Відкритих змагань з виїздки Equides Dressage Cup 14—16 жовтня Фінал всеукраїнських змаганнь з подолання перешкод "Кубок Flying Horse Cup" (ІІІ-ІVранг) 14—15 жовтня CEN 20,40,80 20—23 жовтня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 7-й етап (ІІІ ранг) 20—22 жовтня Відкритий Кубок Львівської області 29 жовтня Спеціальні Дитячі змагання - 4 етап 10 листопада Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 8-й етап (ІІІ ранг) 22—24 грудня Відкритий Чемпіонат ДЮСШ «Буревісник» до Дня Святого Миколая 16—18 лютого Відкритий зимовий Чемпіонат Львівської області з виїздки та подолання перешкод 25—26 лютого Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN1* КСК "Шостка" 2—5 березня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure" CSN2*,1-й етап 16—19 березня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure" CSN2*,2-й етап 16—18 березня Відкритий чемпіонат ЛОО ФСТ "Україна" присвячений памяті Б.А. Трутнєва (виїздка, подолання перешкод) 30 березня —2 квітня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure" CSN2*,3-й етап 1 квітня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN1* "Відкриття сезону" 5—8 квітня Етап Кубку України з триборства CNC1*,CCN1* (III - ІV ранг) 7—9 квітня Відкритий Дніпровський турнір з виїздки 8 квітня Клубні змагання з ДКП (CEN 22, CEN 44) 19—22 квітня Відкритий Чемпіонат міста Дніпро (серед дітей, юнаків та юніорів) з кінного спорту 20—23 квітня Чемпіонат Дніпропетровської області з подолання перешкод серед дітей, юнаків та юніорів. Кубок СФГ "Лелеки" 1-й етап 21—23 квітня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN 2* "Кубок КСК Flying Horse Cup" 1-й етап 21—23 квітня Відкритий чемпіонат Миколаївської області присвячений пам'яті Зозулі О.Л. 27—30 квітня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN4* "Equides Cup" 1-й етап 27—30 квітня Чемпіонат Дніпропетровської області з виїздки серед дорослих" 29—30 квітня Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП (CEN22, CEN48, CEN80) 29—30 квітня Відкритий Чемпіонат м. Києва з виїздки та конкуру 3—6 травня Чемпіонат Дніпропетровської області з виїздки серед дітей, юнаків та юніорів" 4—7 травня Відкритий Кубок м.Львова (виїздка, подолання перешкод) 4—7 травня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure", CSN2*, 4-й етап 4—7 травня Чемпіонат України з виїздки серед дорослих CDN-СH-UKR (III ранг) 11—14 травня Чемпіонат України з виїздки серед юніорів, юнаків та дітей CDN-СH-YR-J-Ch (IV ранг) 12—14 травня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN4* "Кубок Баварія Моторс Весна 2017" 18—21 травня Чемпіонат України з подолання перешкод серед дітей, юнаків та юніорів CSN-CH-Ch/J/Y (III ранг) 20—21 травня Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП "Етап Кубку Президента ВФКСУ" CEN20, CEN40, CEN80 25—28 травня Чемпионат Дніпропетровської області з подолання перешкод серед дорослих 26—28 травня Кубок КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 1-й етап 26—28 травня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN* "Butenko Stable" 27—28 травня Відкриті дитячі змагання "Маленькі Cavalier’и" (виїздка, подолання перешкод CSN1*"), 1-етап 27 травня Регіональні змагання з подолання перешкод CSN1* 31 травня —4 червня Міжнародні змагання з подолання перешкод CSI2*, CSIAm-B, CSICh-A, CSIJ-A, CSIY-A, CSIYH1* 7—11 червня Міжнародні змагання з подолання перешкод CSI3*-W, CSIAm-B, CSICh-A, CSIJ-A, CSIY-A, CSIYH1* 15—17 червня Відкритий Чемпіонат Львівської області (виїздка, подолання перешкод) 16—18 червня Відкритий Чемпіонат Черкаської області з подолання перешкод та триборства 16—18 червня Відкритий Кубок СФГ "Лелеки" з подолання перешкод CSN1*, 2-й етап 16—18 червня Відкритий Кубок з подолання перешкод "Equides Club" CSN1* 22—25 червня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN2* "Кубок КСК Flying Horse Cup" 2-й етап 22—25 червня Відкриті регіональні змагання з виїздки "Equides Dressage Cup", 1-й етап 23—25 червня Кубок КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод) 2-й етап 23—25 червня Чемпіонат м.Суми з виїздки, подолання перешкод та триборства 29—2 червня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure",CSN2*, 5-й етап 1—2 липня Відкриті дитячі змагання "Маленькі Cavalier’и" (виїздка, подолання перешкод CSN1*"), 2-етап 6—9 липня Чемпіонат України з подолання перешкод серед дорослих CSN-CH-UKR (III ранг) 13—16 липня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN (Бреч) 13—16 липня Чемпіонат України з триборства серед дорослих, юніорів та юнаків CCN-CH, CCN-CH-J, CCN-CH-YR (ІІІ-ІV ранг) 19—23 липня Чемпіонат Європи з триборства CH-EU-J-ССІ1*,CH-EU-Y-CCI2* (м. Мілстріт), (II ранг) 20—23 липня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN (Бреч) 20—23 липня Відкриті регіональні змагання з виїздки "Equides Dressage Cup", 2-й етап 22 липня Відкриті змагання з подолання перешкод CSN1* 27—30 липня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN (Бреч) 28—29 липня Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП (CEN20, CEN40, CEN80) Етап Кубку Президента ВФКСУ 3—5 серпня Кубок КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 3-й етап 4—6 серпня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN1* "КСК Магнат" 2-й етап 8—13 серпня Чемпіонат Європи з подолання перешкод CH-EU-Ch-S, CH-EU-J-S, CH-EU-Y-S (м. Шаморін,) (II ранг) 9—13 серпня Чемпіонат Європи з виїздки серед дітей, юнаків та юніорів СH-EU-Ch-D, СH-EU-J-D, СH-EU-Y-D (м.Розендаль), (II ранг) 10—13 серпня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure",CSN2*,6-й етап 11—13 серпня Чемпіонат м.Суми з виїздки та подолання перешкод 15 серпня Відкриті змагання з подолання перешкод CSN1* 17—20 серпня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN2* "Equides Cup" 2-й етап 18—20 серпня Кубок Федерації Львовської області (виїздка, подолання перешкод) 18—20 серпня Відкритий Кубок Черкаської області з подолання перешкод та триборства. 22—27 серпня Чемпіонат Європи з виїздки CH-EU-D (м. Гетеборг) 22—27 серпня Чемпіонат Європи з подолання перешкод CH-EU-S (м. Гетеборг) 24 серпня Регіональні змагання з подолання перешкод CSN1* 24—27 серпня Відкриті регіональні змагання з виїздки "Equides Dressage Cup", 3-й етап 25—27 серпня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN3* "Кубок КСК Flying Horse Cup" 3-й етап 1—3 вересня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN4* "Кубок Баварія Моторс Осінь 2017" 2—3 вересня Фінальні відкриті дитячі змагання "Маленькі Cavalier’и" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 2—3 вересня Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП (CEN20, CEN40, CEN80) Етап Кубку Президента ВФКСУ 7—9 вересня Відкритий Кубок м. Львова (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 7—10 вересня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN2* "Equides Cup" 3-й етап 14—17 вересня Міжнародні змагання з подолання перешкод CSI2*, CSIAm-B, CSICh-A, CSIYH1* 16—17 вересня Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП (CEN20, CEN40, CEN80) 21—24 вересня Міжнародні змагання з подолання перешкод CSI2*, CSIAm-B, CSICh-A, CSIYH1* (с.Бреч) "Tribal Farm "Brech" LTD 21—23 вересня Відкритий Кубок Львівської області (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 27—30 вересня Відкритий Чемпіонат м.Дніпро та Відкритий міський турнір з кінного спорту памяті засл. діяча культури УССР Л.А.Китаєвої 28 вересня —1 жовтня Відкриті регіональні змагання з виїздки "Equides Dressage Cup", ФІНАЛ 29 вересня —1 жовтня Фінал Кубка КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 29 вересня —1 жовтня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN1* "КСК Магнат" ФІНАЛ 29 вересня —1 жовтня Кубок Сумської області з виїздки та подолання перешкод 30 вересня Відкритий Чемпіонат Полтавської області 30 вересня —1 жовтня Відкриті клубні кваліфікаційні змагання з ДКП "Фінал Кубку Президента ВФКСУ" CEN20, CEN40, CEN80, CEN1* 5—8 жовтня Кубок України з виїздки CDN-CUP (м. Жашків) (ІІІ ранг) 5—8 жовтня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN2* "Equides Cup" ФІНАЛ 5—8 жовтня Кубок України з триборства CCN-CUP (ІІІ-IV ранг) 12—15 жовтня Кубок України з подолання перешкод CSN-CUP (ІІІ ранг) 19—22 жовтня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure",CSN2*, 7-й етап 19—22 жовтня Чемпіонат світу серед молодих коней з триборства CH-M-YH-CCI1*, CH-M-YH-CCI2* (м. Ле Ліон д'Анжер), (ІІранг) 21 жовтня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN1* "Закриття сезону" 27—29 жовтня Відкритий чемпіонат Миколаївської області "Закриття сезону" 16—19 листопада Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure", CSN4*,ФІНАЛ 21—23 грудня Відкритий Чемпіонат ДЮСШ "Буревісник" до Дня Святого Миколая (виїздка, подолання перешкод)
Календар подій
< Березень 2017 >
  • пн
  • вт
  • ср
  • чт
  • пт
  • сб
  • нд
  • 27
  • 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 1
  • 2
< Квітень 2017 >
  • пн
  • вт
  • ср
  • чт
  • пт
  • сб
  • нд
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
< Травень 2017 >
  • пн
  • вт
  • ср
  • чт
  • пт
  • сб
  • нд
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Стежте за нами
в соціальних
мережах
Базы данных
Останні новини
Всі Конкур Виїздка Триборство Пробіги Ветеринарія Прес-центр

Фото та відео
Спонсори та партнери