II Етап "Донбас Туру"

09 червня 2010

21-23 травня в Донецьку пройшли змагання категорії CSI3* − другий етап Донбас Туру. У змаганнях окрім українських конкуристів брали участь спортсмени з країн Західної Європи, Прибалтики та представники країн-сусідів − Польщі, Росії та Білорусі.

В юнацькому конкурі перемогу святкувала представниця «Донбасс Еквіцентру» Аліса Данілова на Діонизісі. На честь п’ятнадцятирічної переможниці над ареною пролунав гімн України. Перше місце у швидкісному маршруті з висотою перешкод 135 см зайняв представник Росії Артур Багдасарьян на Віронес. У маршруті на чистоту і швидкість найкращий результат показали бельгієць Джоді Бостелс та Прімас. У фінальному ж маршруті другого дня змагань з висотою перешкод 145 см переміг представник Німеччини Томас Восс на Каріньо.

Останній день змагань пройшов під акомпанемент дощу, що не завадило глядачам на трибунах та перед телеекранами стати свідками безкомпромісної боротьби. В юнацькому конкурі найкращою знову була пара Аліса Данілова та Діонізіс, пройшовши маршрут чисто і швидше за суперників.

Найголовніший маршрут Гран-Прі виявився складним для його учасників. Можливо виною тому став дощ, який не припинявся ні на секунду. Лише одному з вершників вдалось пройти маршрут чисто. Ним став німець Томас Восс. Оскільки інші спортсмени припускалися на дистанції помилок, в маршруті перестрибування потреби вже не було − Томас став переможцем маршруту з призовим фондом 25 тисяч євро.

На останньому маршруті з джокером і висотою перешкод до 140 см перемогу святкував росіянин Генадій Гашибаязов на Папірусі.