1—8 серпня Відкриті Всеураїнські змагання з подолання перешкод на Кубок Президетна України 5 етап 9—11 серпня Відкритий Кубок IIC з конкуру 9—11 серпня Кубок Дарлінга - 6 етап 16—18 серпня Кубок ЛКХ "Вайнеровского" 22—25 серпня Відкриті Всеураїнські змагання з подолання перешкод на Кубок Президетна України 6 етап 23—25 серпня Відкритий Чемпіонат м. Суми 24—25 серпня Кубок Дарлінга - 7 етап 6—8 вересня Відкритий Кубок IIC з конкуру 7—8 вересня Міжнародні змагання з подолання перешкод Donbass Tour CSI5* 7—8 вересня Teteriv Games 13—15 вересня Фінал Відкритого Кубку IIC з конкуру 13—15 вересня Відкритий Чемпіонат Сумської обл. Кубок губернатора Сумської області 13—15 вересня Кубок КСК Бреч 20—22 вересня Кубок СООО "Дружба народів" 20—22 вересня Відкритий Кубок кінного клуба "Flying Horse Cup" 26—29 вересня Кубок України з подолання перешкод 3—6 жовтня Відкритий Кубок Дніпропетровської обл. 4—6 жовтня Фінал Кубка Президента ФКСУ з подолання перешкод 11—13 жовтня Фінал Кубку Дарлінга 25—27 жовтня «Відкритій Кубок Flying Horse Cup». Фінал 22—24 листопада Відкриті Всеураинскі змагання з подолання перешкод Кубок Президента України 8 етап 29 листопада —1 грудня Фінал Відкритих Всеукраїнських змагань з подолання перешкод Кубок Президента України 18—22 грудня Olympia Horse Show CSI-W 5* London 18—22 грудня Den Goubergh, Roosendaal CSI2* 19—22 грудня Frankfurt CSI3* 20—22 грудня La Coruna CSI5*, Spain 26—30 грудня Jumping Mechelen CSI5*-W 9—12 січня LONGINES CSI***** BASEL 16—19 січня PARTNER PFERD LEIPZIG CSI5*-W, CDI4*, CSIAm-A, CSIAm-B, CSIYH1*, CVI-W 16—18 січня Відкритий Чемпіонат ДЮСШ «Буревісник» Різдво-2014 24—26 січня MERCEDES CSI5*-W ZURICH 24—26 січня JUMPING AMSTERDAM CSI4* CDI-W 2014 30 січня —2 лютого GLOCK HORSE PERFORMANCE CENTER CSI3* CSI1* CSIYH1* 5—8 лютого The UAE President Show Jumping Cup – Furusiyya Nation Cups Series CSIO5* 7—9 лютого JUMPING INTERNATIONAL DE BORDEAUX 12—15 лютого Національний кінний парк "Русь", Москва CSI2*/CSIYH1* 13—16 лютого MANERBIO ITALY 18 лютого —23 березня Sunshine Tour 20—23 лютого Carnival Jumping Den Goubergh Roosendaal CSI2* / CSIYH1* / CSI-Ponies / CSI-AM 21—23 лютого Sopot Amber Cup CSI2* 21—23 лютого San Giovanni Marignano (ITA) 27 лютого —2 березня Відкритий зимовий "Кубок IIС" з подолання перешкод 27 лютого —9 березня VILENEUVE LOUBET TOUR (FRA) 12—15 березня Відкритий Чемпіонат ЛОО ФТС «Україна» присвячений памяті А.Трутнєва 28—30 березня Відкритий зимовий "Кубок IIС" з подолання перешкод 4—6 квітня LANAKEN Tour (BEL) CSI3* 11—13 квітня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 1 етап 11—13 квітня LANAKEN Tour (BEL) CSI3* 11—13 квітня Bonheiden CSI CH-J-P-YR до 25 років 16—20 квітня Arezzo CSI2*/CSIO 17—21 квітня ERMELO CSI1* / CSI2* 17—21 квітня Lyon (FRA) CSI-W, CDI-W Final 23—26 квітня Відкритий чемпіонат м. Дніпропетровська серед дітей, юнаків та юніорів 24—27 квітня Sancourt ( FRA) CSI2, CSI1, CSIYH1* 25—27 квітня Відкриті регіональні змагання з конкуру "Кубок Губернатора"- 1-й етап 1—4 травня MAUBEUGE CSI3* / CSIYH1* 2—4 травня Відкритий Чемпіонат Сумської області 2—4 травня Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 1-й етап 8—11 травня CSIO LINZ AUSTRIA 9—11 травня Відкриті регіональні змагання з конкуру "Кубок Губернатора"- 2-й етап 14—18 травня Bonheiden CSIO CH-J-P-YR 16—18 травня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 2 етап 22—25 травня Змагання з подолання перешкод "Flying Horse Cup" - 1 етап 22—25 травня Lamprechtshausen CSI2* 22—25 травня Furusiyya FEI Nations Cup™ Jumping 30 травня —1 червня Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 2-й етап 31 травня —2 червня Mullingar International CSI 2 * Horse Show 5—8 червня Чемпіонат України з конкуру серед юніорів, юнаків та дітей 5—8 червня MAGNA RACINO SPRING TOUR 2014 FINAL 6—8 червня Змагання з подолання перешкод Кубок "КСК Бреч" - 1 етап 7—8 червня Змагання "WHITE STABLE" 12—15 червня CSI3*/CSIJCh-A Poznan 13—15 червня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 3 етап 20 червня —22 травня Змагання з подолання перешкод "Flying Horse Cup" - 2 етап 20—22 червня «Відкритий Кубок Flying Horse Cup» 2 етап 25—29 червня AREZZO CSIO YJPCh 27—29 червня Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 3-й етап 4—6 липня Змагання з подолання перешкод Кубок "КСК Бреч" - 2 етап 4—6 липня CSI3*/CSI Am-A Wettenhall (GBR) 10—13 липня Чемпіонат України з конкуру серед дорослих 11—13 липня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 4 етап 12—13 липня «Кубок КСК Фаворит» з подолання перешкод (CSN*) 18—20 липня Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 4-й етап 24—28 липня FEI Чемпіонат Європи серед юніорів, юнаків та дітей з конкуру 1—3 серпня Відкритий Кубок с подолання перешкод « Butenko Stable Cup» 3 етап 7—10 серпня Змагання з подолання перешкод "Flying Horse Cup" - 3 етап 7—10 серпня Roosendaal CSI2 CSI1 CSIYH 7-10 August 2014 7—10 серпня Открытый чемпионат г. Днепропетровска и Открытый городской турнир памяти Л,А,Китаевой 14—17 серпня Ommen CSI3 CSI1 14-17 August 2014 15—17 серпня Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 5-й етап 16 серпня Открытый Чемпионат Полтавской области -4 этап 22—24 серпня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 5 етап 22—24 серпня Кубок КСК "Лелеки" 23 серпня —7 вересня ALLTECH FEI WORLD EQUESTRIAN GAMES™ 2014 IN NORMANDY 28 серпня Открытый чемпионат Полтавской области 29—31 серпня Відкриті регіональні змагання з конкуру "Кубок Губернатора"- 4-й етап 29—31 серпня Змагання з подолання перешкод Кубок "КСК Бреч" 5—7 вересня Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - 6-й етап 6—7 вересня Открытый Чемпионат г. Сумы 12—14 вересня Відкриті регіональні змагання з конкуру "Кубок Губернатора"- 5-й етап 12—14 вересня Відкритий Кубок с подолання перешкод « Butenko Stable Cup» 4 етап 19—21 вересня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 6 етап 19—21 вересня Открытые Всеукраинские соревнования по конкуру - 6-й этап 20 вересня Открытый Чемпионат Полтавской области - финал 26—28 вересня Змагання з подолання перешкод "Flying Horse Cup" - 4 етап 26—28 вересня Открытый Чемпионат Днепропетровской области 3—5 жовтня Всеукраїнські змагання з конкуру "Кубок Дарлінга" - ФІНАЛ 9—12 жовтня Кубок України з конкуру 17—19 жовтня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 7 етап 17—19 жовтня Открытый Чемпионат Сумской обл, Кубок Губернатора Сумской обл. 24—26 жовтня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод -5-й этап 5—8 листопада Кубок Львовской области 7—9 листопада Открытые региональные соревнования по конкуру - ФИНАЛ 14—16 листопада Відкритий зимовий "Кубок IIС" з подолання перешкод 20—23 листопада Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - ФІНАЛ 18—20 грудня Открытый Чемпионат ДЮСШ "Буревестник" 20 грудня Спеціальні дитячі змагання 26—29 березня Відкриті всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 1-й етап 17—19 квітня Відкриті регіоналіні змагання з подолання перешкод "Кубок "Butenko Stable" - 1-й етап 23—26 квітня Відкриті всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 2-й етап 8—10 травня Відкритий кубок "КСК Лелеки"- 1-й етап 8—10 травня Відкриті регіоналіні змагання з подолання перешкод "Кубок "Butenko Stable" - 2-й етап 14—17 травня Відкриті всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 3-й етап 15—17 травня Відкритий чемпіонат Миколаївської області з кінного спорту пам`яті О.Л Зозулі серед дорослих і молоді 22—24 травня Змагання з подолання перешкод "Кубок КСК Flying Hоrse Club" -1-й етап 6—7 червня Кубок КСК "White Stable" 12—14 червня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "Кубок "Butenko Stable" - 3-й етап 19—21 червня Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок КСК Flying Hоrse Club" -2-й етап 25—28 червня Чемпіонат України з подолання перешкод серед юніорів, юнаків та дітей (IV ранг) 25—28 червня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 5-й етап 2—5 липня Кубок "КСК Бреч" -1-й етап 9—12 липня Кубок "КСК Бреч" - 2-й етап 16—19 липня Чемпіонат України з подолання перешкод серед дорослих (III ранг) 16—19 липня Кубок "КСК Бреч" - 3 -й етап 23—26 липня Фінал Кубка "КСК Бреч" 6—9 серпня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 5-й етап 10—16 серпня Чемпіонат Європи з подолання перешкод серед детей, юнаків и юніорів CH-EU-Ch-S, CH-EU-J-S,CH-EU-Y-S,(Виннер Нойштадт) (II ранг) 14—15 серпня Кубок Федерації Львівської області з подолання перешкод 14—16 серпня Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок КСК Flying Hоrse Club" - 3-й етап 19—23 серпня Чемпіонат Європи з подолання перешкод CH-EU-S (Німеччина, Аахен), (II ранг) 21—23 серпня Відкритий турнир з подолання перешкод "Кубок Магната" 3 вересня Открытый Чемпіонат Полтавської області з подолання перешкод 3—4 вересня Відкритий кубок "КСК Лелеки"- 2-й етап 4—6 вересня Кубок "Осінь в КСК Бреч" 4—6 вересня Міжнародні дитячі заочні змагання (FEI Children's International Classic Competitions) 10—13 вересня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 6-й етап 10—13 вересня Кубок України з подолання перешкод (ІІІ ранг) 18—20 вересня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод "Кубок "Butenko Stable" - 4-й етап 25—27 вересня Фінал всеукраїнських змаганнь з подолання перешкод; "Кубок КСК Flying Hоrse Club" 2—4 жовтня Фінал Відкритих региональных змаганнь з подолання перешкод "Кубок "Butenko Stable" 8—11 жовтня Відкритий Кубок Eguides Club 16—18 жовтня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 8-й етап 12—15 листопада Фінал Відкритих всеукраїнських змаганнь з подолання перешкод 17—20 березня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 1-й етап (ІІІ ранг) 7—10 квітня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 2-й етап (ІІІ ранг) 13—16 квітня Відкриті Чемпіонат м.Дніпропетровськ з кінного спорту серед юніорів, юнаків та дітей 14—17 квітня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN2*" Кубок "Equides Club " - 1-й етап 14—17 квітня Чемпіонат України з подолання перешкод серед юніорів, юнаків та дітей (IV ранг) 22—24 квітня Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок Flying Horse Cup" -1 етап (ІІІ-ІVранг) 22—24 квітня Відкритий "Кубок СФГ" Лелеки "по подоланню препятствій- 1-й етап 6—8 травня Відкриті змагання з подолання перешкод CSN2* «КУБОК БАВАРИЯ МОТОРС’2016» - 1 етап 6—8 травня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN1*" КСК "Магнат " - (1-й етап) 12—15 травня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 3-й етап (ІІІ ранг) 12—15 травня Міжнародні змагання з подолання перешкод CSI3* 19—22 травня Міжнародні змагання з подолання перешкод CSI3* 20—22 травня Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок Flying Horse Cup" -2 етап (ІІІ-ІVранг) 26—29 травня Міжнародні змагання з подолання перешкод CSI3*-W, CSIYH1* 27—29 травня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN2*" Кубок "Equides Club " - 2-й етап 3—5 червня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN1*" КСК "Магнат " - 2-й етап 3—5 червня Відкриті змагання з подолання перешкод CSN2* "КУБОК MAXUS" 10—12 червня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN2*" Кубок "Butenko Stable Cup" - 1-й етап 10—12 червня Відкриті змагання з подолання перешкод CSN2* «КУБОК БАВАРИЯ МОТОРС’2016» - 2 етап 17—19 червня Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок Flying Horse Cup" -3 етап (ІІІ-ІVранг) 17—19 червня Відкритий Чемпіонат м.Суми присвячений засновнику кінного спорта на Сумщині П.Ф.Скляру 24—26 червня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN2*" Кубок "Equides Club " - 3-й ета 30 червня —3 липня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод- 4-й етап (ІІІ ранг) 30 червня —3 липня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN2*" КСК "Бречь" - 1-й етап 7—10 липня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN2*" КСК "Бречь" - 2-й етап 14—17 липня Чемпіонат України з подолання перешкод серед дорослих (III ранг) 14—17 липня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN2*" КСК "Бречь" - 3-й етап 22—24 липня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN2*" Кубок "Equides Club " - 4-й етап 26—31 липня Чемпіонат Європи з подолання перешкод серед детей, юнаків и юніорів CH-EU-ChS, CH-EU-J-S,CH-EU-Y-S,(Мілстрід) (II ранг) 29—31 липня Відкриті змагання з подолання перешкод CSN2* «КУБОК БАВАРИЯ МОТОРС’2016» - 3 етап 29—31 липня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN1*" КСК "Магнат " - 3-й етап 4—7 серпня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод- 5-й етап (ІІІ ранг) 6—19 серпня XXXI Літні Олімпійські Ігри (І ранг) 10—13 серпня Відкритий Чемпіонат м.Дніпропетровськ та Відкриті міські змагання пам'яті Л.А.Китаєвої з кінного спорту 12—14 серпня Відкриті змагання з подолання перешкод CSN2* «КУБОК БАВАРИЯ МОТОРС’2016» - 4 етап 19—21 серпня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN2*" Кубок "Equides Club " - 5-й етап 19—21 серпня Відкритий "Кубок СФГ" Лелеки " з подолання перешкод- 2-й етап 26—28 серпня Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок Flying Horse Cup" -4 етап (ІІІ-ІVранг) 1—4 вересня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 6-й етап (III ранг) 1—4 вересня Региональные Открытые соревнования по преодолению препятствий "Осень в Бречи" 2—4 вересня Відкритий Кубок Сумської області з кінного спорту 9—11 вересня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN2*" Кубок "Butenko Stable Cup" - 2-й етап 12—14 вересня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN1*" КСК "Магнат " - 4-й етап 12—14 вересня Відкриті змагання з подолання перешкод CSN2* «КУБОК БАВАРИЯ МОТОРС’2016» - фінал 16—18 вересня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN2*" Кубок "Equides Club " - 6-й етап 23—25 вересня Всеукраїнські змагання з подолання перешкод "Кубок Flying Horse Cup" -5 етап (ІІІ-ІVранг) 23—25 вересня Відкритий Чемпіонат м.Суми 29 вересня —2 жовтня Кубок України з подолання перешкод (ІІІ ранг) 30 вересня —2 жовтня Відкриті Регіональні змагання з подолання перешкод "CSN1*" КСК "Магнат " - 5-й етап 7—9 жовтня Финал Региональных Открытых соревнований по преодолению препятствий "CSN2*" Кубок "Equides Club " 14—16 жовтня Фінал всеукраїнських змаганнь з подолання перешкод "Кубок Flying Horse Cup" (ІІІ-ІVранг) 20—23 жовтня Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 7-й етап (ІІІ ранг) 10 листопада Відкриті Всеукраїнські змагання з подолання перешкод - 8-й етап (ІІІ ранг) 16—18 лютого Відкритий зимовий Чемпіонат Львівської області з виїздки та подолання перешкод 25—26 лютого Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN1* КСК "Шостка" 2—5 березня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure" CSN2*,1-й етап 16—19 березня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure" CSN2*,2-й етап 16—18 березня Відкритий чемпіонат ЛОО ФСТ "Україна" присвячений памяті Б.А. Трутнєва (виїздка, подолання перешкод) 30 березня —2 квітня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure" CSN2*,3-й етап 1 квітня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN1* "Відкриття сезону" 19—22 квітня Відкритий Чемпіонат міста Дніпро (серед дітей, юнаків та юніорів) з кінного спорту 20—23 квітня Чемпіонат Дніпропетровської області з подолання перешкод серед дітей, юнаків та юніорів. Кубок СФГ "Лелеки" 1-й етап 21—23 квітня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN 2* "Кубок КСК Flying Horse Cup" 1-й етап 21—23 квітня Відкритий чемпіонат Миколаївської області присвячений пам'яті Зозулі О.Л. 27—30 квітня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN4* "Equides Cup" 1-й етап 29—30 квітня Відкритий Чемпіонат м. Києва з виїздки та конкуру 4—7 травня Відкритий Кубок м.Львова (виїздка, подолання перешкод) 4—7 травня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure", CSN2*, 4-й етап 12—14 травня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN4* "Кубок Баварія Моторс Весна 2017" 18—21 травня Чемпіонат України з подолання перешкод серед дітей, юнаків та юніорів CSN-CH-Ch/J/Y (III ранг) 25—28 травня Чемпионат Дніпропетровської області з подолання перешкод серед дорослих 26—28 травня Кубок КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 1-й етап 26—28 травня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN* "Butenko Stable" 27—28 травня Відкриті дитячі змагання "Маленькі Cavalier’и" (виїздка, подолання перешкод CSN1*"), 1-етап 27 травня Регіональні змагання з подолання перешкод CSN1* 31 травня —4 червня Міжнародні змагання з подолання перешкод CSI2*, CSIAm-B, CSICh-A, CSIJ-A, CSIY-A, CSIYH1* 7—11 червня Міжнародні змагання з подолання перешкод CSI3*-W, CSIAm-B, CSICh-A, CSIJ-A, CSIY-A, CSIYH1* 15—17 червня Відкритий Чемпіонат Львівської області (виїздка, подолання перешкод) 16—18 червня Відкритий Чемпіонат Черкаської області з подолання перешкод та триборства 16—18 червня Відкритий Кубок СФГ "Лелеки" з подолання перешкод CSN1*, 2-й етап 16—18 червня Відкритий Кубок з подолання перешкод "Equides Club" CSN1* 22—25 червня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN2* "Кубок КСК Flying Horse Cup" 2-й етап 23—25 червня Кубок КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод) 2-й етап 23—25 червня Чемпіонат м.Суми з виїздки, подолання перешкод та триборства 29—2 червня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure",CSN2*, 5-й етап 1—2 липня Відкриті дитячі змагання "Маленькі Cavalier’и" (виїздка, подолання перешкод CSN1*"), 2-етап 6—9 липня Чемпіонат України з подолання перешкод серед дорослих CSN-CH-UKR (III ранг) 13—16 липня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN (Бреч) 20—23 липня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN (Бреч) 22 липня Відкриті змагання з подолання перешкод CSN1* 27—30 липня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN (Бреч) 3—5 серпня Кубок КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 3-й етап 4—6 серпня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN1* "КСК Магнат" 2-й етап 8—13 серпня Чемпіонат Європи з подолання перешкод CH-EU-Ch-S, CH-EU-J-S, CH-EU-Y-S (м. Шаморін,) (II ранг) 10—13 серпня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure",CSN2*,6-й етап 11—13 серпня Чемпіонат м.Суми з виїздки та подолання перешкод 15 серпня Відкриті змагання з подолання перешкод CSN1* 17—20 серпня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN2* "Equides Cup" 2-й етап 18—20 серпня Кубок Федерації Львовської області (виїздка, подолання перешкод) 18—20 серпня Відкритий Кубок Черкаської області з подолання перешкод та триборства. 22—27 серпня Чемпіонат Європи з подолання перешкод CH-EU-S (м. Гетеборг) 24 серпня Регіональні змагання з подолання перешкод CSN1* 25—27 серпня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN3* "Кубок КСК Flying Horse Cup" 3-й етап 1—3 вересня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN4* "Кубок Баварія Моторс Осінь 2017" 2—3 вересня Фінальні відкриті дитячі змагання "Маленькі Cavalier’и" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 7—9 вересня Відкритий Кубок м. Львова (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 7—10 вересня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN2* "Equides Cup" 3-й етап 14—17 вересня Міжнародні змагання з подолання перешкод CSI2*, CSIAm-B, CSICh-A, CSIYH1* 21—24 вересня Міжнародні змагання з подолання перешкод CSI2*, CSIAm-B, CSICh-A, CSIYH1* (с.Бреч) "Tribal Farm "Brech" LTD 21—23 вересня Відкритий Кубок Львівської області (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 27—30 вересня Відкритий Чемпіонат м.Дніпро та Відкритий міський турнір з кінного спорту памяті засл. діяча культури УССР Л.А.Китаєвої 29 вересня —1 жовтня Фінал Кубка КСК "Вікторія" (виїздка, подолання перешкод CSN1*) 29 вересня —1 жовтня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN1* "КСК Магнат" ФІНАЛ 29 вересня —1 жовтня Кубок Сумської області з виїздки та подолання перешкод 30 вересня Відкритий Чемпіонат Полтавської області 5—8 жовтня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN2* "Equides Cup" ФІНАЛ 12—15 жовтня Кубок України з подолання перешкод CSN-CUP (ІІІ ранг) 19—22 жовтня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure",CSN2*, 7-й етап 21 жовтня Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN1* "Закриття сезону" 27—29 жовтня Відкритий чемпіонат Миколаївської області "Закриття сезону" 16—19 листопада Відкриті регіональні змагання з подолання перешкод Кубок "Parade Allure", CSN4*,ФІНАЛ 21—23 грудня Відкритий Чемпіонат ДЮСШ "Буревісник" до Дня Святого Миколая (виїздка, подолання перешкод)
Календар подій
< Березень 2017 >
  • пн
  • вт
  • ср
  • чт
  • пт
  • сб
  • нд
  • 27
  • 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 1
  • 2
< Квітень 2017 >
  • пн
  • вт
  • ср
  • чт
  • пт
  • сб
  • нд
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
< Травень 2017 >
  • пн
  • вт
  • ср
  • чт
  • пт
  • сб
  • нд
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Стежте за нами
в соціальних
мережах
Базы данных
Спонсори та партнери